Správy v kategóriách

Sporenie

Banky
Termínované vklady
DDP
Stavebné sporenie
  

Investovanie

Podielové fondy
Správcovské spoločnosti
Slovenské akcie
Zahraničné akcie
Brokeri
Komodity
 

Poistenie

Poisťovne
Doplnkové dôchodkové poisťovne
Povinné ručenie
  

Úvery

Hypotekárne úvery
Splátkový predaj
Leasing
Pôžičky a úvery
 

Ostatné

Dane
Bývanie
Vzdelanie
Inflácia
Nebankové inštitúcie

Najnovšie správy

Ralph Lauren sa v 1. kvartáli prepadol do straty
- 15:16
Americký módny dom Ralph Lauren sa v uplynulom kvartáli prepadol do straty. Jeho tržby klesli viac ako analytici očakávali.
SP v 1. polroku vykonala vyše 16.000 kontrol liečebného režimu pri PN
Sociálna poisťovňa (SP) vykonala v prvom polroku tohto roka vyše 16.000 kontrol dodržiavania liečebného režimu pri práceneschopnosti (PN).
Vývoj cestovného ruchu v Chorvátsku je lepší, než sa očakávalo
Aktuálne čísla o vývoji cestovného ruchu v Chorvátsku sú lepšie, než boli pesimistické scenáre. V júli napočítali v Chorvátsku celkovo 2,44 milióna turistov a 18,6 milióna prenocovaní, uviedol chorvátsky turistický zväz HTZ.
Pomoc chudobným podľa RRZ stráca na hodnote
Pomoc v hmotnej núdzi je sociálna pomoc štátu pre najchudobnejších. Jej cieľom je zabezpečiť základné životné podmienky pre ľudí, ktorí sa nedokážu alebo nie sú schopní sa zamestnať a tým si zabezpečiť základné životné potreby.
Britské banky v 1. polroku odpísali celkovo vyše 17 mld GBP
- 12:31
Najhoršia recesia za storočia má výrazný negatívny vplyv na britské banky. Šesť najväčších britských finančných inštitútov v 1.
Globálny prieskumu: Blockchain vo verejnom sektore je iba otázkou času
- 12:18
Implementácia digitálnych technológii do biznisu sa stáva pre mnohé firmy stále dostupnejšou. Jednou z nich je aj blockchain. Podľa výsledkov prieskumu spoločnosti BDO a občianskeho združenia PUBLICUM, až 57 % opýtaných verí, že technológiu blockchain bude používať do budúcna aj verejný sektor.
Najväčší investor na svete investuje do morskej veternej elektrárne v Holandsku
Spoločnosť BlackRock, ktorá je najväčšou investičnou skupinou na svete, zvažuje miliardovú investíciu do veternej farmy pri pobreží Holandska. Uviedli to v utorok holandský denník Financieele Dagblad a spravodajský server DutchNews.nl.
Index očakávaného vývoja slovenskej ekonomiky sa postupne zlepšuje
- 11:46
Očakávania ekonómov v oblasti vývoja slovenskej ekonomiky sa postupne zlepšujú. Zlepšuje sa aj výhľad pre vývoj ekonomík eurozóny.
Objem nákupov ECB bude závisieť od inflačného výhľadu
- 11:46
Objem nákupov dlhopisov Európskou centrálnou bankou (ECB) bude závisieť od inflačného výhľadu, uviedol v utorok hlavný ekonóm ECB Philip Lane. Varoval tiež pred "vysokou neistotou" týkajúcou sa ekonomických vyhliadok eurozóny.
Objem úverov na bývanie ku koncu júla dosiahol 31,6 miliardy eur
- 11:16
Objem úverov na bývanie na Slovensku rástol a ku koncu júla tohto roka dosiahol 31,6 miliardy eur. Medziročne sa zvýšil o 2,82 miliardy eur, medzimesačne objem vzrástol o 239,6 milióna eur.
Strana 1 z 10Staršie