Bývanie

BCPB - Oznam
SITA - 14. 12. 2017
BRATISLAVA 14. decembra (SITA) -Zmena výšky úrokového výnosu:Slovenská sporiteľňa, a.s., ako emitent emisie hypotekárnych záložných listov, ISIN: SK41
Investori začínajú na Slovensku podľa CBRE narážať na problémy
Dôvodmi sú neustále klesajúca dostupnosť pracovnej sily, veľmi pomaly sa rozvíjajúca cestná infraštruktúra, či nedostatočná pripravenosť území vhodných na vytvorenie priemyselných parkov.
V dobrých časoch vláda ľuďom berie o to viac, tvrdí Beblavý
SITA - 6. 12. 2017
V návrhu novely zákona o dani z príjmov však poslanec Miroslav Beblavý chváli opatrenia, ktoré majú sťažiť odlievanie ziskov zo Slovenska do schránkových firiem.
V Hontianskych Nemciach postavia za šesť mesiacov druhú nájomnú bytovku s 13 bytmi
V poradí druhú nájomnú bytovku postavia na budúci rok v Hontianskych Nemciach v okrese Krupina. Prvú s 12 bytmi odovzdali pred štyrmi rokmi v blízkosti bytoviek Poľnonákupu v západnej časti obce.
Ku koncu októbra schválili banky vyše 212 tisíc hypoték
SITA - 4. 12. 2017
V medziročnom porovnaní sa stav hypotekárnych zmlúv zvýšil o 5,5 %.
Banky v októbri poskytli úvery na bývanie v objeme 24,3 miliardy eur
TASR - 1. 12. 2017
Banky na Slovensku ku koncu októbra tohto roka poskytli úvery na bývanie v objeme 24,3 miliardy eur.
Mestá musia ponúknuť kvalitné bývanie, ak sa chcú presadiť
TASR - 30. 11. 2017
Pokiaľ mestá chcú byť konkurencieschopné, musia ponúknuť aj kvalitné bývanie, povedala pre TASR vedúca oddelenia mestského rozvoja a bytovej politiky Ministerstva dopravy a výstavby SR Erika Horanská.
V 90-ročnej budove v Trenčianskych Tepliciach vznikne 25 nájomných bytov
TASR - 28. 11. 2017
V kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice pribudnú nové nájomné mestské byty. Vzniknú rekonštrukciou funkcionalistickej stavby, ktorá v minulosti slúžila ako liečebný dom pre pracovníkov železníc.
BCPB - Oznam
SITA - 24. 11. 2017
BRATISLAVA 24. novembra (SITA) -V súvislosti s výplatou výnosov:- a dátumom splatnosti štátnych pokladničných poukážok č.
Putinovi môžu víťazstvo vo voľbách zabezpečiť dlhy domácností
- 23. 11. 2017 - Názory čitateľov (1)
Ruská technokratická vláda nie je prezidentom Putinom nútená k žiadnym významným reformným krokom. Ekonomika sa musí opäť raz spoliehať na spotrebiteľa, ktorý sa zadlžuje, aby mohol nakupovať nehnuteľnosti, či tovar z dovozu. Podľa špecialistu na Rusko, Leonid Bershidského, ruská ekonomika síce rastie, ale nestojí na pevných základoch. Bez hlbších zmien nebude takéto oživenie udržateľné.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov