Bývanie

Ako ušetriť peniaze na každom kroku?
PR článok - včera o 09:00
Dokonca aj keď sa považujete za človeka, ktorý dokáže denne ušetriť viac než je možné, stále existujú spôsoby, ktoré vám prinesú úspory tam, kde si to ani neuvedomujete. V dnešnej uponáhľanej a ekonomicky náročnej dobe je každá jedna rada veľmi dobrou a efektívnou pomôckou.
BCPB - Oznam
SITA - 19. 5. 2017
BRATISLAVA 19. mája (SITA) -Zmena výšky úrokového výnosu:Tatra banka, a.s., ako emitent hypotekárnych záložných listov ISIN: SK4120009580, oznámila bu
BCPB - Oznam
SITA - 18. 5. 2017
BRATISLAVA 18. mája (SITA) -V súvislosti s výplatou výnosov:- a dátumom splatnosti hypotekárnych záložných listov ISIN: SK4120009705 emitenta Tatra ba
Počet začatých stavieb domov v USA v apríli klesol o 2,6 %
SITA - 16. 5. 2017
Aprílový pokles nasledoval po tom, ako sa počet začatých stavieb domov v marci zmenšil o 6,6 percenta.
V Nemecku obmedzujú zákonom limit na stavebné úvery
Spolková rada, horná komora nemeckého parlamentu, schválila v piatok (12.5.) zákon, ktorým sa obmedzí poskytovanie nadlimitných úverov osobám, ktoré nemajú predpoklad, že by ich splatili.
Mesto po desaťročí opravilo nefunkčnú kanalizáciu
TASR - 15. 5. 2017
Mesto Zlaté Moravce po rokoch opravilo nefunkčnú kanalizáciu v bytovom dome na Ulici 1. mája. Podľa primátora Dušana Husára bola kanalizácia nefunkčná vyše desať rokov, problém bol v prípojke.
Deloitte očakáva zvýšenú aktivitu bánk pri predaji nesplácaných úverov
SITA - 12. 5. 2017
Jedným z dôvodov, pre ktorý sa čoraz viac bánk odhodláva predať svoje portfóliá, je zlepšujúce sa makroekonomické prostredie.
Nitriansky magistrát plánuje do roku 2022 postaviť stovky nájomných bytov
Nitrianska radnica plánuje do roku 2022 vybudovať takmer 400 nájomných bytov rôzneho štandardu. Náklady na bytovú výstavbu by mali dosiahnuť viac ako 31 miliónov eur.
Dvetisíc eur na ruku: Príďte sem bývať, starosta ponúka peniaze aj lacné nájmy
- 10. 5. 2017 - Názory čitateľov (7)
Dvetisíc eur v hotovosti a nájom vo výške päťdesiat eur za mesiac. S takou ponukou prišiel starosta malej dedinky v horách, ležiace v regióne Ligúria na severozápade Talianska. Obec totiž trpí úbytkom obyvateľov a hrozí, že sa premení v "mesto duchov".
Bývanie v Bratislave je drahšie ako v Paríži, Luxemburgu aj Madride
- 10. 5. 2017 - Názory čitateľov (5)
Najviac obytnej plochy v hlavnom meste za priemerný mesačný príjem získajú obyvatelia škótskeho Edinburghu, a to 1,3 metra štvorcového. Naopak najdrahšie bývanie je v Bratislave, kde obyvatelia získajú za priemerný príjem 0,36 metra štvorcového. Druhé najdrahšie hlavné mesto je Praha, s 0,37 metra štvorcového obytnej plochy za priemerný plat.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov