Hypotekárna kalkulačka

Chystáte sa požiadať o hypotekárny úver a chcete zistiť orientačný výpočet splátky i celkových nákladov? Naša hypotekárna kalkulačka Vám poskytne cenné informácie o tom, koľko banke naozaj zaplatíte. Stačí zadať výšku hypotéky, zvoliť dobu jej splatnosti a nastaviť výšku úrokovej sadzby:

Spočítajte si svoju hypotéku

 Ako vysoký hypotekárny úver by ste chceli získať? EUR
Výpočet splátok úveru
 Splatnosť úveru
 rokov
 Úrok
%    
 Orientačna výška splátky hypotekárneho úveru EUR
 Suma splátok EUR
  

Najvýhodnejšia hypotéka pre Vás

Hypokalkulačka na základe aktuálnych informácii zo slovenských bánk vypočíta výšky mesačných splátok a úrokových sadzieb. Vyplňte nasledujúcu hypotekárnu kalkulačku a zistite, ktorá banka Vám poskytne najvýhodnejšiu hypotéku. Najlepšia hypotéka hneď teraz - bez návštevy pobočky:Ako funguje naša hypokalkulačka?

  1. Vyplníte základné údaje o hypotéke a príjme
  2. Dostanete ponuky od slovenských bánk
  3. Zadarmo sa poradíte s hypotekárnym špecialistom

Hypotekárna kalkulačka funguje na veľmi jednoduchom princípe. Stačí zadať základné údaje a ihneď zistíte, ako budú reálne vyzerať mesačné splátky alebo či sa vám oplatí refinancovanie súčasnej hypotéky. Porovnanie hypoték navyše nemá ďaleko od reality, keďže všetky dáta potrebné pre výpočet sú čerpané priamo z bánk. Na základe ich interných podmienok zistíte približnú splátku a úrokovú sadzbu.

Trh s hypotékami je plný lákavých ponúk, takže vybrať ten najvýhodnejší úver na bývanie môže byť pre laika problematické. Pokiaľ neviete, aký typ hypotéky zvoliť a zároveň sa chcete rozhodnúť správne, tak si vopred zistite všetky dôležité informácie vo vyššie uvedenej kalkulačke. Môžete ju používať opakovane a samozrejme úplne zadarmo!

Hypotéka na mieru

Online hypotekárna kalkulačka Vám pomôže získať základný prehľad o jednotlivých ponukách. Môžete si vybrať presne taký typ hypotéky, ktorý dokonale zodpovedá vašim predstavám a možnostiam. V prípade, že vás niektorá z ponúk zaujme, tak môžete požiadaj aj o ponuku na mieru.

Následne sa hypotekárni špecialisti postarajú o to, aby ste získali výhodné podmienky hypotéky. Zbavia Vás zbytočných poplatkov, vyjednajú nízku úrokovú sadzbu a získate aj možnosť bezplatných mimoriadnych splátok. Je len na Vás či si zvolíte najlepší hypotekárny úver alebo si necháte zadarmo zhotoviť ponuky na mieru od hypošpecialistov.

Hypokalkulačka je tu pre Vás vďaka spolupráci so spoločnosťou Finvia, s.r.o. a bankovými subjektmi. Všetky Vaše osobné údaje sú v bezpečí.