Články jedného autora

Produkcia v stavebníctve eurozóny sa v septembri zotavila
- 12:16
Stavebná produkcia v eurozóne zaznamenala v septembri výrazné zotavenie. Zatiaľ čo v auguste medzimesačne a na sezónne upravenej báze klesla o 0,8 %, v septembri o 0,7 % vzrástla.
Neistá situácia v Katalánsku začína mať vplyv na španielske hospodárstvo
- 11:46
Neistá situácia v Katalánsku začína mať vplyv na španielske hospodárstvo. Vyhlásil to v utorok Jordi Gual, predseda predstavenstva španielskej Caixabank na konferencii v Madride.
USA predĺžili licencie na obchodovanie s Huawei o ďalších 90 dní
- 11:16
USA v pondelok (18.11.) večer predĺžili o ďalších 90 dní licencie na obchodovanie s čínskym telekomunikačným gigantom Huawei.
Cieľ Fínska dosiahnuť vyrovnaný rozpočet do roku 2023 je nepravdepodobný
- 11:16
Cieľ fínskej vlády dosiahnuť vyrovnaný rozpočet do roku 2023 sa zdá byť nepravdepodobný. Oznámil to v utorok Medzinárodný menový fond (MMF) po ukončení misie v krajine.
Dolná komora japonského parlamentu schválila čiastočnú obchodnú dohodu s USA
- 11:16
Dolná komora japonského parlamentu schválila v utorok čiastočnú obchodnú dohodu so Spojenými štátmi, ktorú s Washingtonom uzatvoril japonský premiér Šinzó Abe.
Arca Capital vyplatí dividendu vo výške 293 eur na akciu
- 09:46
Investičný fond Arca Capital pripíše počas decembra tohto roka svojim akcionárom dividendu v hodnote 7500 Kč (293 eur) na jednu akciu.
EasyJet zaznamenala vo finančnom roku 2018/19 pokles zisku
- 09:46
Britská nízkonákladová letecká spoločnosť EasyJet zaznamenala v uplynulom finančnom roku 2018/19 pokles zisku.
Brezová pod Bradlom zrekonštruuje nevyužívanú školu na nájomné byty
- 09:01
Mesto Brezová pod Bradlom sa rozhodlo zrekonštruovať nevyužívanú základnú školu na Piešťanskej ulici a prerobiť ju na nájomné byty.
Ceny ropy v utorok ráno klesli
- 08:16
Ceny ropy v utorok klesli, už druhý deň po sebe. Trhy totiž znervózňuje obmedzený pokrok na rokovaniach medzi Čínou a Spojenými štátmi o vyriešení ich obchodného sporu.
Bavorsko odmieta plány federálneho útvaru pre boj s daňovými podvodmi
- 07:31
Bavorsko odmieta vytvorenie špeciálneho útvaru pre boj proti daňovým podvodom, ktoré plánuje nemecké ministerstvo financií.
Strana 1 z 10Staršie