Články jedného autora

Ceny ropy v piatok vzrástli, smerujú však k týždennému poklesu
TASR - včera o 20:31
Ceny ropy v piatok vzrástli vďaka náznakom rastu dopytu v Číne, ktorá je druhým najväčším odberateľom čierneho zlata.
Medzinárodná organizácia FATF zavedie jednotné pravidlá pre kryptomeny
TASR - včera o 20:16
Medzinárodná organizácia pre boj proti praniu špinavých peňazí FATF (Financial Action Task Force) plánuje do júna budúceho roka vypracovať prvé pravidlá dohľadu nad kryptomenami.
Španielsky najvyšší súd zreviduje vlastné rozhodnutie o bankových úveroch
TASR - včera o 18:46
Najvyšší španielsky súd úplne otočil v otázke, ktorá je dôležitá pre tamojší bankový sektor. Tribunal Supremo len 24 hodín po rozhodnutí, podľa ktorého náklady za dosvedčenie hypotekárnej zmluvy ponesie banka a nie spotrebiteľ, v piatok ohlásil revíziu.
Novým komunikačným šéfom Facebooku bude bývalý britský vicepremiér N. Clegg
TASR - včera o 18:16
Sociálna sieť Facebook prijala bývalého britského vicepremiéra Nicka Clegga (51) do funkcie šéfa pre komunikáciu s verejnosťou a politikou.
Od pondelka obmedzia premávku na D1 na Liptove
TASR - včera o 16:01
Od pondelka 22. októbra bude doprava na Liptove obmedzená. Národná diaľničná spoločnosť (NDS) začína veľkoplošnú opravu vozovky na 257.
Výsledky Procter & Gamble v 1. kvartáli prekonali očakávania trhu
TASR - včera o 14:01
Hospodárske výsledky amerického koncernu Procter & Gamble (P&G) v 1. kvartáli (do 30. septembra) fiškálneho roka 2018/19 prekonali očakávania analytikov.
Immopark Košice sa rozrastá o dve haly
TASR - včera o 11:16
Priemyselný a logistický park Immopark Košice sa po roku opäť rozrastá. Ako pre TASR uviedol lízing manažér Immoparku Košice Igor Šnirc, momentálne sú v areáli rozostavané dve haly.
Spotrebitelia by nemali konzumovať mrazené jahody bez tepelnej úpravy
TASR - včera o 11:16
Štátna veterinárna a potravinová správa (ŠVPS) SR vydala odporúčanie pre spotrebiteľov na Slovensku, aby nekonzumovali mrazené jahody zakúpené v obchodnej sieti bez ich predošlej tepelnej úpravy.
Slovnaft do svojej maloobchodnej siete investoval od roku 2015 vyše 80 mil. eur
TASR - včera o 11:16
Do svojej maloobchodnej siete, vrátane modernizácie a prestavby predajní, investovala spoločnosť Slovnaft od roku 2015 viac ako 80 miliónov eur.
Ceny benzínov, nafty a LPG sa v 41. týždni zvýšili
TASR - včera o 09:46
Vývoj spotrebiteľských cien pohonných látok v 41. týždni 2018 v porovnaní s cenami v 40. týždni 2018 ovplyvnili vyššie ceny 95-oktánového a 98-oktánového benzínu, skvapalneného plynu (LPG) a motorovej nafty.
Strana 1 z 10Staršie