Nákup na splátky

Cetelem začne ponúkať bežné a sporiace účty
Cetelem už poskytuje svoje produkty pod bankovou licenciou ako BNP Paribas Personal Finance SA, pobočka zahraničnej banky. V komunikácii bude naďalej využívať obchodnú značku Cetelem.
Prieskum: Štyri z piatich jednočlenných domácností majú problém s mimoriadnymi výdavkami.
TASR - 17. 7. 2015
Absolútna väčšina ľudí hľadá v ťaživých finančných situáciách podporu u svojich najbližších, partnerov či manželov/manželiek. Vyplýva to z výsledkov prieskumu agentúry Focus realizovaného pre spoločnosť KRUK Česká a Slovenská republika.
Berieme si úver: Tri praktické otázky, ktoré vás ochránia pred exekúciou
- 9. 10. 2014 - Názory čitateľov (6)
Banky i nebankové poskytovatelia sa predbiehajú v ponuke najrôznejších úverov. Všeobecne platí, že čím jednoduchšie je úver získať, tým väčšie je riziko, že ho nebudeme schopní splácať. Ako vieme znížiť riziko, aby nám na dvere jedného dňa nezaklopal exekútor?
Spoločnosť Cetelem Slovensko bude mať nového šéfa
SITA - 12. 6. 2014
Na post generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva spoločnosti Cetelem Slovensko nastúpi Emmanuel Bourg.
Deti a peniaze: Do rozpočtu domácnosti zapojte celú rodinu
- 19. 3. 2014
Deti bez problémov kopírujú správanie rodičov, neraz i negatívne veci vnímajú ako normálne. Kázaniu o tom, aby si peniaze vážili, či si sporili do prasiatka nebudú brať nikdy vážne, ak sa v „rodinnej peňaženke“ deje pravý opak. Gazdujte a plánujte ako rodina!
Hranicu pre úžeru bude stanovovať po novom nariadenie vlády
TASR - 11. 3. 2014
Úžera bude po novom ohraničená nariadením vlády SR. Vláda bude určovať, od akého percenta úroková miera, vrátane všetkých nákladov, bude už úžerou, respektíve do ktorého percenta ešte úžerou nebude. Uviedol to dnes pre TASR po rokovaní Výboru Národnej rady (NR) SR pre hospodárske záležitosti jeden z predkladateľov novely Občianskeho zákonníka Otto Brixi (Smer-SD).
Úverom na darčeky sa radšej vyhnite
- 9. 12. 2013
Vysoké tempo, akým si berieme rôzne úvery, rýchlo zhoršuje zadlženosť Slovákov. Podľa NBS dnes priemerný Slovák dlží už 3 439 eur, pričom táto suma len za posledný rok narástla o hrozivých 10 %. Aktuálnou hrozbou sú Vianoce a pôžičky na darčeky. Splátkový predaj, ktorý poskytujú nikým nekontrolované nebankové inštitúcie vás môže dostať pre pár desiatok eur až do úverovej pasce.
Nepchajte hlavu do piesku, radí špecialistka na pôžičky
PR článok - 5. 12. 2013
Ideálne je prežiť celý život bez potreby akejkoľvek pôžičky. Faktom však je, že pôžičku či hypotéku má takmer každá tretia slovenská domácnosť. Ak už ste v situácii, že ju potrebujete, mali by ste si vybrať takú, ktorá bude najviac zodpovedať vašim potrebám a požiadavkám.
Takmer polovica Slovákov si už niekedy požičala peniaze
SITA - 24. 9. 2013
Ľudia by si boli ochotní požičať peniaze najmä na vlastné bývanie
Šmejdi v Česku: Pre predvádzacie akcie chcú zaviesť ohlasovaciu povinnosť
- 17. 5. 2013
Usporiadatelia predvádzacích akcií majú mať po novom povinnosť hlásiť dopredu Českej obchodnej inšpekcii podrobnosti o svojich predajných akciách. Seniori, ktorí sa stali obeťou podvodných praktík týchto predajcov, sa tiež budú môcť obrátiť na systém spotrebiteľského ombudsmana.
Strana 1 z 8Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov