Hypotéky

BCPB - Oznam
SITA - 20. 4. 2018
BRATISLAVA 20. apríla (SITA) -V súvislosti s výplatou výnosov:- a dátumom splatnosti hypotekárnych záložných listov ISIN: SK4120009101 emitenta Všeobecná úverová banka, a.s., dňa 22.4.2018, bude obchodovanie s touto emisiou ukončené s účinnosťou od 21.4.2018.Zmena počtu cenných papierov v emisii:S účinnosťou od 23.4.2018 sa zvyšuje počet cenných papierov v emisii štátnych dlhopisov č.
Nálada stavebníkov v USA sa v apríli znížila štvrtý mesiac po sebe
TASR - 16. 4. 2018
Nálada stavebníkov v USA sa znížila štvrtý mesiac po sebe. Dôvodom je pokračujúce zvyšovanie hypotekárnych úrokov a cien domov.
Mesto, v ktorom ceny nehnuteľností rastú ako huby po daždi
- 13. 4. 2018 - Názory čitateľov (2)
Dni nemeckého hlavného mesta ako centra dostupného bývania sa zdajú byť zrátané. Podľa správy Knight Frank, ceny nehnuteľností v Berlíne vzrástli vlani takmer o 21 %, čo je najvyššia hodnota spomedzi 150 hodnotených svetových miest.
Zápisnica ECB sklamala
Forexpro.sk - 12. 4. 2018
Predposledný obchodný deň tohto týždňa začal novými makroekonomickými dátami z krajiny klokanov. Austrália zverejnila medzimesačné výsledky nových hypoték na úrovni -0,2%, oproti januárovej hodnote -1,0%.
Šéf ČNB J. Rusnok varuje pred možným koncom súčasného boomu v českej ekonomike
Po rokoch na vrchole čaká českú ekonomiku spomalenie. K nemu môže prispieť nedostatok voľných pracovných síl a vysoké ceny realít, uviedol to v utorok guvernér Českej národnej banky (ČNB) Jiří Rusnok.
BNP Paribas sa dohodla na kúpe poľskej dcéry RBI
TASR - 10. 4. 2018
Francúzska banka BNP Paribas sa dohodla na kúpe "prevádzkového jadra" poľskej divízie bankovej skupiny Raiffeisen Bank International (RBI) za 775 miliónov eur s cieľom posilniť svoju poľskú dcérsku Bank BGZ BNP Paribas.
Americký úrad CFPB chce udeliť Wells Fargo rekordnú pokutu
TASR - 9. 4. 2018
Americký úrad na finančnú ochranu spotrebiteľov údajne chce udeliť Wells Fargo & Co rekordnú pokutu za zavádzanie v oblasti poistenia áut a hypotekárnych úverov, pre agentúru Reuters to uviedli tri zdroje oboznámené s plánmi úradu.
V Bratislave klesá záujem o kúpu nových bytov
Od januára do marca tohto roka sa v Bratislave kúpilo 1 041 bytov, čo je oproti predchádzajúcemu kvartálu pokles o 15 %.
V Bratislave klesá záujem o kúpu nových bytov, ceny však stále rastú
Dopyt po bytoch v Bratislave klesá už od konca minulého roka. Ceny však stále rastú, aj keď pomalšie.
Úvery na bývanie ku koncu februára presiahli 25 mld. eur
SITA - 3. 4. 2018
V medziročnom porovnaní stav úverov na bývanie stúpol o necelých 13 %.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov