TSK chce zabezpečiť rekonštrukciu objektu Strednej odbornej školy v Handlovej

Pridajte názor  Zdroj:

19. 7. 2019 - Objekt Strednej odbornej školy (SOŠ) v Handlovej čaká rekonštrukcia. Prácami chce Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) dosiahnuť zníženie jeho energetickej náročnosti, vyplýva z oznámenia, ktoré zverejnil vo vestníku verejného obstarávania.

Objekt Strednej odbornej školy (SOŠ) v Handlovej čaká rekonštrukcia. Prácami chce Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) dosiahnuť zníženie jeho energetickej náročnosti, vyplýva z oznámenia, ktoré zverejnil vo vestníku verejného obstarávania.

Rekonštrukčné práce budú zahŕňať zateplenie obvodového plášťa budovy, čím sa podľa TSK docieli vyšší komfort užívateľov a znížia sa tepelné straty a náklady na vykurovanie. Rovnako sa zamedzí znehodnocovaniu obvodového plášťa a predĺži sa životnosť objektu SOŠ. Dodávateľ zabezpečí i výmenu vybraných dverí a okien na budove.

Náklady na rekonštrukciu odhadla krajská samospráva na 388.504,92 eura bez dane z pridanej hodnoty. Ponuky môžu záujemcovia predkladať do 24. júla. Kritériami na výber víťaza súťaže sú lehota výstavby a cena.