Akcie

BCPB - Oznam
SITA - 2. 12. 2016
BRATISLAVA 2. decembra (SITA) -Zmena počtu cenných papierov v emisii:J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky, ako manažér emisie dlhopisov ISIN: SK
Železničné priecestie na Slovnaftskej ulici uzavrú pre rekonštrukciu
TASR - 2. 12. 2016
V sobotu (3.12.) sa začne päťdňová uzávera železničného priecestia na Slovnaftskej ulici v Bratislave.
IQ a bohatstvo: Priemerný človek dokáže lepšie investovať, múdrejší nájde lepšie výhovorky
- 2. 12. 2016 - Názory čitateľov (4)
Jedným z najhlbšie zakorenených mýtov je spájanie bohatstva a múdrosti, podobným mýtom je spájanie inteligencie a dobrých rozhodnutí. Ide totiž o dve úplne rozdielne veci a niekedy dokonca platí, že vysoká inteligencia vedie k horším rozhodnutiam.
BCPB - Oznam
SITA - 1. 12. 2016
BRATISLAVA 1. decembra (SITA) -Obnovenie obchodovania:BCPB, a.s., po dodatočnom splnení polročnej informačnej povinnosti emitenta k 30.6.2016, obnovil
Slovnaft je už jediným vlastníkom svojej elektrárne
Z elektrárne vycúvala česká skupina ČEZ. Slovnaft podpísal v stredu zmluvy o kúpe 75,5-percentného podielu v spoločnosti CM European Power Slovakia, čím zvýšil svoj podiel na 100 %.
BCPB - Oznam
SITA - 29. 11. 2016
BRATISLAVA 29. novembra (SITA) -Zmena počtu cenných papierov v emisii:J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky, ako manažér emisie dlhopisov ISIN: S
Kuba je zaujímavý trh: Čo znamená smrť Fidela Castra pre investorov
- 29. 11. 2016 - Názory čitateľov (3)
Po celé roky analytici očakávali, že odchodom Fidela Castra odštartuje nová éra americko- kubánskych obchodných vzťahov, že sa ostrov otvorí pre investorov. Iróniou je, že teraz, keď Fidel zomrel, prichádza na scénu nieto taký, ako je Donald Trump.
Index SAX medzitýždenne oslabil o takmer šesť bodov
SITA - 27. 11. 2016
V uplynulom týždni sa z bázických titulov nedarilo najmä akciám farmaceutickej firmy Biotika, ktorých hodnota sa prepadla až o pätinu.
Ako zvládnuť súčasný investičný chaos: Musíte mať dlhodobý plán a držať sa ho
- 25. 11. 2016 - Názory čitateľov (1)
Po zvolení Trumpa ovládla trhy nervozita zo zvýšenej volatility. Odborníci radia, aby investori nestrácali hlavu, stačí sa správať rozumne.
FED sa chystá zvýšiť sadzby: Spľasne akciová bublina a vytratí sa iracionálne nadšenie?
- 24. 11. 2016 - Názory čitateľov (1)
Vráťme sa dve desaťročia dozadu. Vtedajší šéf americkej centrálnej banky Alan Greenspan v tom čase varoval pred "iracionálnym nadšením" na americkom akciovom trhu, nebezpečenstvom spojeným s prudkým nárastom cien akcií.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov