Akcie

Rokovanie v Transpetrole nebude
Rokovanie predsedu vlády Roberta Fica a ministra hospodárstva Pavla Pavlisa so zástupcami spoločnosti Transpetrol, Slovnaft a Správy štátnych hmotných rezerv SR avizované na 18.
Dnešné rokovanie v Transpetrole je zrušené
Upozorňujeme redakcie, že rokovanie predsedu vlády SR Roberta Fica a ministra hospodárstva SR Pavla Pavlisa so zástupcami spoločností Transpetrol, Slovnaft a Štátnych hmotných rezerv ohľadom dodávok ropy v súvislosti so sankciami Ukrajiny voči RF je zrušené.
Minister Pavol Pavlis na krízovej pracovnej porade k dodávkam ropy
TASR - 15. 8. 2014
Minister hospodárstva SR Pavol Pavlis sa v pondelok 18. augusta o 10.00 h v budove Transpetrolu, Šumavská ulica 38 v Bratislave zúčastní na krízovej porade s predsedom vlády SR Robertom Ficom, predstaviteľmi spoločnosti TRANSPETROL, zástupcami Štátnych hmotných rezerv a spoločnosti Slovnaft.
Predseda vlády SR Robert Fico na krízovej porade k dodávkam ropy
Predseda vlády SR Robert Fico a minister hospodárstva SR Pavol Pavlis budú v pondelok 18. augusta o 10.00 h v spoločnosti Transpetrol, Šumavská ulica 38 v Bratislave rokovať so zástupcami spoločností Transpetrol, Slovnaft a Štátnych hmotných rezerv o možnom ohrození dodávok ropy po schválených sankciách Ukrajiny voči Ruskej federácii.
Spoločnosti Slovnaft a MOL sa dištancujú od firmy Norm Benzinkút
TASR - 6. 8. 2014
Spoločnosti MOL a Slovnaft sa dištancujú od firmy Norm Benzinkút, ktorá od ruskej spoločnosti Lukoil kupuje čerpacie stanice na Slovensku a v Maďarsku.
Slovnaft a MOL sa dištancujú od firmy Norm Benzinkút
Spoločnosť Norm Benzinkút má kúpiť od ruskej firmy Lukoil jej čerpacie stanice na Slovensku a v Maďarsku.
Emitenti si od septembra môžu určiť podmienky splácania dlhopisov sami
TASR - 6. 8. 2014
Emitenti dlhopisov už nebudú musieť Národnej banke Slovenska (NBS) predkladať emisné podmienky. Novelizovaný zákon o dlhopisoch, ktorý sa začne uplatňovať v tomto roku v septembri, má odstrániť bariéry podnikania na kapitálovom trhu na Slovensku.
Pumpy Lukoil v SR prejdú pod neznámu maďarskú firmu
Lukoil opúšťa trh maloobchodného predaja pohonných látok v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. Slovenské čerpacie stanice predáva neznámej maďarskej firme Norm Benzinkút Kft.
Skupina MOL kupuje čerpacie stanice Lukoil v Česku
SITA - 4. 8. 2014
Po dokončení transakcie, ako aj po nedávno ohlásenej akvizícii čerpacích staníc spoločnosti ENI, bude mať skupina MOL v Českej republike 318 čerpacích staníc.
Obchody s dlhopismi naďalej dominujú bratislavskej burze
SITA - 4. 8. 2014
V júli sa na Burze cenných papierov v Bratislave zobchodovali dlhopisy za vyše 377 mil. eur.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov