Akcie

Enel skúma možnosti predaja aktív v Európe a v Afrike
SITA - 16. 4. 2015
Tieto informácie priniesla v stredu agentúra Bloomberg s odvolaním sa na informované zdroje. Spoločnosť Enel tieto správy nekomentovala
Ešte nie ste investičný guru? Tieto výstražné znamenia vám pomôžu nepopáliť sa
- 16. 4. 2015 - Názory čitateľov (6)
Preverujete si fond, do ktorého sa chystáte investovať, alebo finančného poradcu, ktorý by vám s celým procesom investovania pomohol? Vnímajte dôsledne varovné signály, ich prehliadnutie by sa vám totiž mohlo kruto vypomstiť.
Slovnaft vyplatí akcionárom dividendu vo výške 2 eurá na akciu
Akciová spoločnosť Slovnaft vyplatí svojim akcionárom z nerozdeleného zisku minulých rokov dividendu vo výške 2 eurá na jednu akciu.
Slovnaft vyplatí dividendu 2 eurá na akciu
Stredajšie riadne valné zhromaždenie spoločnosti Slovnaft rozhodlo, že akcionárom z nerozdeleného zisku z minulých rokov vyplatí celkovo 41,25 mil. eur.
Viac ako 99 % obchodov na bratislavskej burze tvorili dlhopisy
SITA - 13. 4. 2015
Objem obchodov s dlhopismi na Burze cenných papierov v Bratislave dosiahol v marci 1,474 mld. eur a tvoril 99,1 % celkového objemu obchodov
Za prvý štvrťrok sa na burze uzavreli obchody za 7,93 mld. eur
SITA - 8. 4. 2015
Najaktívnejším obchodníkom na Burze cenných papierov v Bratislave (BCPB) bola počas prvých troch mesiacov tohto roka UniCredit Bank.
Maďarská MVM ráta dlhodobo s jadrovou energiou, preto má záujem o SE
TASR - 7. 4. 2015
Maďarská energetická spoločnosť MVM Group, ktorá v konzorciu s členom skupiny MOL - slovenskou rafinériou Slovnaft predložili nezáväznú ponuku na kúpu 66 % akcií Slovenských elektrární (SE) ponúkaných talianskym Enelom, ráta dlhodobo s využitím atómovej energie.
Finančná nezávislosť: Držte sa tohto postupu a viac rád už potrebovať nebudete
- 6. 4. 2015 - Názory čitateľov (21)
Kto by sa nechcel finančne stať finančne nezávislý, najlepšie na 100 % a v ideálnom prípade tak do tridsiatky. Utópia? Stačí ak sa budete držať nasledujúcich pravidiel pri riadenie peňazí a máte to zaručené.
História sa opakuje: Papierový problém v digitálnej ére
- 31. 3. 2015
V 60. rokoch minulého storočia mal Wall Street vážny papierový problém. Vždy, keď akcie zmenili majiteľa, musela byť vymenená aj papierová fyzická podoba predanej akcie.
Oznam odberateľom: Tabuľky BCPB
SITA - 30. 3. 2015
Oznamujeme odberateľom, že ekonomické spravodajstvo agentúry SITA v pondelok 30. marca nebude z technických príčin obsahovať tabuľky so sumármi o obch
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov