Akcie

Európsky okrúhly stôl priemyselníkov vyjadril podporu zachovaniu EÚ
TASR - včera o 20:01
Európsky okrúhly stôl priemyselníkov (European Roundtable of Industrialists - ERT), ktorý zastupuje viac ako 50 veľkých európskych firiem, vyjadril podporu zachovaniu EÚ.
Slovnaft podporuje malých výrobcov predajom ich potravín na čerpacích staniciach
TASR - včera o 15:46 - Názory čitateľov (3)
Slovnaft podporuje malých domácich producentov potravín tým, že ich produkty predáva vo svojej sieti čerpacích staníc.
BCPB - Oznam
SITA - 30. 5. 2016
BRATISLAVA 30. mája (SITA) -Zmena počtu cenných papierov v emisii:J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky, ako manažér emisie dlhopisov ISIN: SK412
Akciový index SAX za týždeň získal vyše tri body
SITA - 29. 5. 2016
V uplynulom týždni akciový index bratislavskej burzy potiahli najmä akcie farmaceutickej firmy Biotika, ktoré posilnili o takmer 9 %.
BCPB - Oznam
SITA - 27. 5. 2016
BRATISLAVA 27. mája (SITA) -V súvislosti s výplatou výnosov:- a dátumom splatnosti hypotekárnych záložných listov ISIN: SK4120009184, emitenta Tatra b
BCPB - Oznam
SITA - 25. 5. 2016
BRATISLAVA 25. mája (SITA) -Zmena počtu cenných papierov v emisii:Všeobecná úverová banka, a.s., ako emitent emisie hypotekárnych záložných listov ISIN: SK4120011040 oznámila burze, že aktuálny počet upísaných a vydaných dlhopisov bol zvýšený na 805.Úprava opravných koeficientov indexu SAX:Úprava opravných koeficientov indexu SAX:BCPB oznamuje, že v súlade s pravidlami SAX bude upravený opravný koeficient bázického titulu Biotika, a.s. v súvislosti s rozhodnutím valného zhromaždenia spoločnosti o výplate dividend.
Nenechajte sa ovládnuť emóciami: Najčastejšie finančné prešľapy, pri ktorých veľkosť majetku nehrá žiadnu rolu
- 24. 5. 2016 - Názory čitateľov (3)
Nie je to nedostatok znalostí, aj zbehlí investori čelia rovnakým hrozbám ako tí menší. Zvyk je totiž železná košeľa a v spojení s emóciou dokáže úplne zatarasiť cestu k správnym rozhodnutiam.
Zakážu predávať Fiaty v Nemecku? Akcie automobilky po správe oslabujú
- 23. 5. 2016 - Názory čitateľov (6)
Cena akcií taliansko-americkej automobilovej skupiny Fiat Chrysler Automobiles (FCA) sa dnes prepadli o viac ako päť percent. Investori tak reagovali na víkendovú správu nemeckého denníka Bild, podľa ktorej by firme mohol hroziť zákaz predaja áut v Nemecku, ak by naďalej nebrala ohľad na pravidlá týkajúce sa automobilových emisií.
Transpetrol vlani prepravil o milión ton ropy viac
SITA - 23. 5. 2016
V tomto roku sa podarilo ropovodom Družba prepraviť už vyše 2,7 milióna ton ropy.
Zrod gigantu: Bayer chce prevziať Monsanto za 62 miliárd dolárov
- 23. 5. 2016 - Názory čitateľov (9)
Bayer ponúkol 122 dolárov za akciu pre Monsanto, na základe dohody o prevzatí americkej spoločnosti ť by vyplatil 62 miliárd dolárov.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov