Bratislavské letisko patrí k desiatke najlepších letísk vo východnej Európe

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave patrí medzi desať najlepších letísk vo východnej Európe. V ankete najlepších letísk sveta – Skytrax sa v kategórií letísk východnej Európy umiestnilo na 10. mieste. Vo štvrtok o tom informovala hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Veronika Tóthová.

„Veľmi si cením, že Letisko M. R. Štefánika vďaka hodnoteniu cestujúcich získalo ocenenie v rámci najprestížnejšej ankety letísk sveta. Teším sa, že naše služby boli hodnotené pozitívne a zároveň je to pre nás motivácia na neustále zlepšovanie a rozširovanie našich služieb a komfortu pre zákazníkov,“ uviedol generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Dušan Novota. 

Do ankety najlepších letísk sveta sa každoročne zapájajú milióny cestujúcich viac ako 100 národností. Dotazníky vypĺňali návštevníci letísk od augusta 2023 do marca 2024 a hodnotili v nich vyše 570 letísk po celom svete. Pasažieri v ankete vyjadrovali spokojnosť s vybavovaním na check-ine, prílety a odlety, nákupné možnosti, bezpečnosť či pasovú kontrolu. 

Viac o téme: Bratislava , letisko , Letisko M. R. Štefánika Bratislava BTS

Súvisiace články

Aktuálne správy