NDS hľadá firmu na vyhotovenie projektu a stavbu mosta na D1 Podbanské

Pridajte názor  Zdroj:

24. 7. 2019 - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) hľadá firmu, ktorá by vyhotovila projekt a uskutočnila stavebné práce pre diaľničný most na D1 Podbanské, ľavý most.

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) hľadá firmu, ktorá by vyhotovila projekt a uskutočnila stavebné práce pre diaľničný most na D1 Podbanské, ľavý most. Celkovú hodnotu zákazky diaľničiari predpokladajú na 3.285.250 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Výzvu na predkladanie ponúk zverejnila NDS vo vestníku verejného obstarávania.

Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia zasielať elektronicky. Cena pritom nie je jediným kritériom výberu. Zákazka nebude spolufinancovaná z eurofondov. Ponuky je možné predkladať do 22. augusta tohto roka.

Diaľničiari tiež zverejnili výzvu na predkladanie ponúk na sanáciu škár na vozovkách diaľnic a komunikácií v správe NDS. Zákazka zahŕňa stavebné práce, ktorými sa zrealizuje vyčistenie škár a utesnenie pružnou tesniacou zálievkou, výmena konštrukcie vozovky za pružnú vrstvu prenášajúcu namáhanie súvrstvia ťahom. Cenu odhaduje NDS na 1.199.930 eur bez DPH. Záujemcovia majú možnosť predkladať ponuky do 27. augusta.