Bežný účet

Celosvetový trend: Mladí si nesporia, majú iné priority
- 25. 11. 2016 - Názory čitateľov (4)
Podľa prieskumu GOBankingRates má 69 % Američanov menej ako tisícku dolárov na sporiacom účte, 34 % nemá vôbec žiadne úspory. Mladí nie sú žiadnou výnimkou.
Nemáte čas chodiť do banky? Založiť účet si môžete aj online
PR článok - 23. 11. 2016
Nemáte čas chodiť do banky ale napriek tomu by ste chceli využívať účet, ktorý bude navyše bez poplatkov a bez podmienok? Riešenie ponúka Fio banka. Osobný účet bez poplatkov si môžete založiť pomocou jednoduchého online formulára.
Tesco Bank: Útok nás vyšiel na 2,5 milióna libier, cez malware Retefe okradli 9000 ľudí
- 11. 11. 2016
Zástupcovia Tesco Bank uviedli, že okradnutých klientov bolo nakoniec menej ako polovica z pôvodne ohlasovaných 20 000. Osobné údaje útokom "ohrozené neboli", aj keď šlo o "systémový sofistikovaný útok".
Aféra v Tesco banke: O peniaze prišlo dvadsaťtisíc ľudí
- 7. 11. 2016 - Názory čitateľov (1)
Asi 40 tisíc zákazníkov Tesco Bank zaznamenalo podozrivé transakcie na svojom účte koncom minulého týždňa, z ktorých 20 tisíc sa stali obeťou zneužitia. Banka neoznámila aké množstvo peňazí z účtov zmizlo, hranica sa ale hýbe od niekoľko sto tisíc libier až po až niekoľko desiatok miliónov.
Veľké porovnanie bežných účtov: 9 bánk, 14 balíkov a skoro 80 podmienok
- 6. 11. 2016 - Názory čitateľov (17)
Banky ponúkajú možnosti a podmienky, po splnení ktorých môžete získať až 100% zľavu z poplatku za vedenie balíka služieb. Aké podmienky musíte splniť vo vašej banke?
Nemáte čas chodiť do banky? Založiť účet si môžete aj online
PR článok - 3. 11. 2016
Nemáte čas chodiť do banky ale napriek tomu by ste chceli využívať účet, ktorý bude naviac bez poplatkov a bez podmienok? Riešenie ponúka Fio banka. Osobný účet bez poplatkov si môžete založiť pomocou jednoduchého online formulára.
Ženy sporia častejšie ako muži
TASR - 28. 10. 2016 - Názory čitateľov (1)
Slováci začali výraznejšie sporiť a šetria si najrýchlejšie spomedzi celej eurozóny. V porovnaní s minulosťou si svoje úspory intenzívnejšie presúvajú z termínovaných vkladoch na sporiace účty.
Prečo Harry Potter suší svoje milióny v banke: 3 finančné ponaučenia od mladého čarodejníka
- 18. 10. 2016 - Názory čitateľov (7)
Daniel Radcliffe zarobil odhadom asi 74 miliónov libier od čias, kedy sa objavil v hlavnej úlohe trhákov série "Harry Potter". Asi to nebude žiadne prekvapenie, ak si vezmeme, že každý z ôsmich filmov zo série zarobil celosvetovo okolo 8 miliárd dolárov. O niečo prekvapivejšia je skutočnosť, že dnes 27-ročný britský herec svoje peniaze uložil do banky a naďalej sporí.
Trhy v červenom
Forexpro.sk - 11. 10. 2016
Utorok priniesol na trhy volatilitu v podobe poklesu, ktorá sa dostavila aj napriek pozitívnemu sentimentu v EU.
Porovnanie nielen pre klientov Zuno: Kde mám možnosť získať rovnako výhodný účet?
- 6. 10. 2016 - Názory čitateľov (16)
Odchod banky Zuno z nášho trhu vyvolal zvýšený záujem o porovnania bežných účtov. Ľudí zaujíma, čo mala banka v ponuke a či sa jej ponuka inej banky vyrovná.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov