Bežný účet

Česká vláda schválila koniec druhého piliera
Podľa návrhu zákona si budú môcť sporitelia vybrať, či usporené peniaze prevedú na svoje súkromné účty, alebo do verejného penzijného systému
Máte absolvované všetky povinné školenia? Ste si istí?
PR článok - 29. 4. 2015
Každý podnikateľ potrebuje niekedy podať pomocnú ruku pri orientácii v záplave informácii. Stačí pritom len vedieť, kam kliknúť.
Deficit bežného účtu platobnej bilancie Grécka sa vo februári prehĺbil
TASR - 20. 4. 2015
Deficit bežného účtu platobnej bilancie Grécka sa vo februári 2015 prehĺbil a vyšplhal sa na 929 miliónov eur zo 729 miliónov eur v rovnakom mesiaci minulého roka.
Bankový účet získate už aj so smartfónom
PR článok - 13. 4. 2015
Prvotriedny účet, moderná banková aplikácia a k tomu štýlový smartfón – unikátna kombinácia všetkého, čo potrebujete pre správu svojich financií. Chcete to všetko?
Prebytok bežného účtu EÚ v štvrtom kvartáli stúpol
SITA - 9. 4. 2015
Prebytok bežného účtu Európskej únie za október až december 2014 medzikvartálne stúpol na 38,7 mld. eur z úrovne 29,9 mld. eur. Bežný účet Slovenska bol v štvrtom kvartáli v deficite 0,5 mld. eur, čiže schodok stúpol z výšky 0,1 mld. eur v treťom štvrťroku.
Finančná nezávislosť: Držte sa tohto postupu a viac rád už potrebovať nebudete
- 6. 4. 2015 - Názory čitateľov (21)
Kto by sa nechcel finančne stať finančne nezávislý, najlepšie na 100 % a v ideálnom prípade tak do tridsiatky. Utópia? Stačí ak sa budete držať nasledujúcich pravidiel pri riadenie peňazí a máte to zaručené.
Pravidlá poskytovania dotácií MZ sa doplnia
SITA - 2. 4. 2015
Rezort zdravotníctva v novele zákona o poskytovaní dotácií v pôsobnosti Ministerstva zdravotníctva SR špecifikuje, aké protidrogové aktivity bude podporovať a v akej výške.
Vankúšové rozhovory: Najlepšie finančné stratégie sa rodia v posteli
- 27. 3. 2015 - Názory čitateľov (5)
Riad je umytý, pracovné maily odoslané, deti už konečne spia. Teraz, keď je pokoj a ticho, nastal ideálny čas pritúliť sa k svojej polovičke a... začať hovoriť o peniazoch?
Poslanci schválili novelu o poskytovaní dotácií MZ
SITA - 17. 3. 2015
Rezort zdravotníctva poskytoval dotácie na protidrogové aktivity aj doposiaľ, odvolával sa pritom na iné ustanovenie zákona.
Nové technológie v bankách ženám nerobia problémy
TASR - 6. 3. 2015
Medzinárodný deň žien, ktorý pripadá už na túto nedeľu, inšpiroval internetovú mBank k analýze interných údajov, na základe ktorých zistila, že ženy sú z roka na rok emancipovanejšie a nové technológie im nerobia problém.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov