Novým predsedom predstavenstva Home Credit na Slovensku sa stal Václav Horák

Pridajte názor  Zdroj:

1. 8. 2017 - Slovenská pobočka spoločnosti Home Credit má od dnešného dňa nového predsedu predstavenstva. Václav Horák na tejto pozícii strieda Davida Bystrzyckého, ktorý riadil spoločnosť uplynulých šesť rokov.

Slovenská pobočka spoločnosti Home Credit má od dnešného dňa nového predsedu predstavenstva. Václav Horák na tejto pozícii strieda Davida Bystrzyckého, ktorý riadil spoločnosť uplynulých šesť rokov.

Václav Horák od 10. júla riadi spoločnosť v Českej republike. V posledných troch rokoch zastával pozíciu regionálneho riaditeľa pre IT v skupine BNP Paribas Personal Finance Central Europe. Nový predseda predstavenstva má viac ako 25-ročné skúsenosti vo finančnej oblasti a stál pri zrode spoločností Cetelem Slovensko a Cetelem ČR, v ktorej bol deväť rokov generálnym riaditeľom.

Spoločnosť Home Credit Slovakia, založená v roku 1999, je poskytovateľom spotrebiteľského financovania a ponúka úverové produkty vrátane auto úverov, hotovostných pôžičiek a kreditných kariet. V roku 2016 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 242,7 milióna eur.