Brokeri

Chcete byť milionárom? Tri kroky ktorých sa držte, aj keď máte omnoho nižšie ambície
- včera o 04:57 - Názory čitateľov (11)
Aj vy si myslíte, že cesta, ako sa stať milionárom, musí byť zákonite dobrodružná, riskantná, a vyžaduje si veľkú dávku zručnosti a talentu? V skutočnosti, väčšina milionárov zbohatla trochu nudným spôsobom. Nie je to všetko o najhorúcejších novinkách alebo skvelých podnikateľských nápadoch. Pre väčšinu ľudí je získavanie bohatstva oveľa pokojnejší proces.
Pohľad do budúcnosti: Ako bude vyzerať investovanie v roku 2030?
- 30. 4. 2015 - Názory čitateľov (4)
Rok 2030 sa môže zdať ako ďaleká budúcnosť plná kozmických lodí a robotov, ale majte na pamäti, že je to už za 15 rokov.
Ešte nie ste investičný guru? Tieto výstražné znamenia vám pomôžu nepopáliť sa
- 16. 4. 2015 - Názory čitateľov (6)
Preverujete si fond, do ktorého sa chystáte investovať, alebo finančného poradcu, ktorý by vám s celým procesom investovania pomohol? Vnímajte dôsledne varovné signály, ich prehliadnutie by sa vám totiž mohlo kruto vypomstiť.
Šikovný zaťko vplyvného politika: Investorom nasľuboval pekné výnosy, obtiahol ich o milióny
- 14. 4. 2015 - Názory čitateľov (3)
Marcello Trebitsch sa musel ukázať pred manhattanským súdom za jeden z jeho mnohých podvodov s cennými papiermi. Ak ho usvedčia, hrozí mu až 20 rokov väzenia a pokuta vo výške 5 miliónov dolárov, informuje businessinsider.
Varovanie FEDu: Bleskový pád by sa mohol zopakovať
- 14. 4. 2015 - Názory čitateľov (7)
Vedúci pracovník Federálneho rezervného systému varoval, že vlaňajší scenár by sa mohol zopakovať vzhľadom k meniacej sa povahe trhu a amerického vládneho dlhu. Vyzval banky aj investorov aby zrevidovali svoje kroky.
FNM plánuje ponúknuť akcie Slovak Telekomu na burze
SITA - 8. 4. 2015
Podľa zverejnených informácií pôjde o hlavný trh bratislavskej burzy a globálne depozitné certifikáty sa budú ponúkať na Londýnskej burze cenných papierov. Fond národného majetku ponúkne všetky svoje akcie, ktoré tvoria 49 % vydaného akciového kapitálu spoločnosti Slovak Telekom.
História sa opakuje: Papierový problém v digitálnej ére
- 31. 3. 2015 - Názory čitateľov (2)
V 60. rokoch minulého storočia mal Wall Street vážny papierový problém. Vždy, keď akcie zmenili majiteľa, musela byť vymenená aj papierová fyzická podoba predanej akcie.
Ako zarobiť milióny marketingom: Naučím vás investovať, sledujte moje obchody
- 19. 3. 2015 - Názory čitateľov (15)
Má veľmi rád ľudí, ktorí sa usilujú byť takí bohatí, ako on. Má len 33 rokov, ale ľudia sú ochotní platiť za jeho rady a odporúčania. Bizarné seba propagačné internetové stratégie urobili z Tima Sykesa väčšieho boháča než jeho obchody.
Slovensko si požičiava za rekordne nízke úroky vďaka opatreniam ECB(2)
Slovensko sa na finančných trhoch financuje za výhodných podmienok najmä vďaka prijatým opatreniam Európskou centrálnou bankou (ECB). Zhodujú sa na tom analytici. "Slovensko si momentálne požičiava za rekordne nízke úroky, a to aj vďaka uvoľnenej monetárnej politike ECB, ktorá drží hlavné úrokové sadzby na nízkej úrovni a od 9. marca tohto roka nakupuje štátne dlhopisy s cieľom podporiť rast ekonomiky a zvýšiť nízku infláciu," konštatovala analytička Slovenskej sporiteľne Katarína Muchová.
Online prieskum: Z ktorej profesie pochádzajú najúspešnejší investori?
- 17. 3. 2015 - Názory čitateľov (1)
Openfolio oslovilo cez online prieskum zhruba 20 000 investorov aby sa ich spýtali na ich investičné príjmy. Výsledok ukázal, že učitelia dosiahli v priemere lepšie výnosy ako ľudia z ostatných profesií.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov