Brokeri

Ako zarobiť milióny marketingom: Naučím vás investovať, sledujte moje obchody
- 19. 3. 2015 - Názory čitateľov (15)
Má veľmi rád ľudí, ktorí sa usilujú byť takí bohatí, ako on. Má len 33 rokov, ale ľudia sú ochotní platiť za jeho rady a odporúčania. Bizarné seba propagačné internetové stratégie urobili z Tima Sykesa väčšieho boháča než jeho obchody.
Slovensko si požičiava za rekordne nízke úroky vďaka opatreniam ECB(2)
Slovensko sa na finančných trhoch financuje za výhodných podmienok najmä vďaka prijatým opatreniam Európskou centrálnou bankou (ECB). Zhodujú sa na tom analytici. "Slovensko si momentálne požičiava za rekordne nízke úroky, a to aj vďaka uvoľnenej monetárnej politike ECB, ktorá drží hlavné úrokové sadzby na nízkej úrovni a od 9. marca tohto roka nakupuje štátne dlhopisy s cieľom podporiť rast ekonomiky a zvýšiť nízku infláciu," konštatovala analytička Slovenskej sporiteľne Katarína Muchová.
Online prieskum: Z ktorej profesie pochádzajú najúspešnejší investori?
- 17. 3. 2015 - Názory čitateľov (1)
Openfolio oslovilo cez online prieskum zhruba 20 000 investorov aby sa ich spýtali na ich investičné príjmy. Výsledok ukázal, že učitelia dosiahli v priemere lepšie výnosy ako ľudia z ostatných profesií.
Slovensko si požičiava za rekordne nízke úroky vďaka opatreniam ECB
TASR - 17. 3. 2015
Slovensko sa na finančných trhoch financuje za výhodných podmienok najmä vďaka prijatým opatreniam Európskou centrálnou bankou (ECB).
SP odporúča druhý pilier len nadpriemerne zarábajúcim
Sociálna poisťovňa však priznáva, že tieto odporúčania platia pri zachovaní parametrov nastavených v prvom a druhom pilieri v súčasnosti.
Manažéri z Wall Street majú strach, dostali sa do konkurenčnej vojny s robotmi
- 17. 3. 2015 - Názory čitateľov (7)
Správa majetku je pre investičné banky bez pochýb dobrý biznis. Trojica UBS, Bank of America a Morgan Stanley stoja v čele globálnej správy majetku, každá z nich zodpovedá za manipuláciu s viac než biliónom dolárov v aktívach investorov. Ale teraz je ich pozícia ohrozená.
ECB bude môcť nakúpiť slovenské dlhopisy v hodnote 3,2 miliardy eur
Európska centrálna banka (ECB) bude môcť nakúpiť aj slovenské dlhopisy, a to približne v hodnote 3,2 miliardy eur. Vyčíslilo to Ministerstvo financií (MF) SR. Centrálna banka odštartovala nakupovanie štátnych dlhopisov 9. marca tohto roka.
Najšťastnejší moment v mojej kariére: Nedostal som prácu, ktorú som tak veľmi chcel
- 11. 3. 2015 - Názory čitateľov (1)
Keď Howard Marks absolvoval Booth School of Business na University of Chicago, vybral sa na pracovný pohovor, ale bol odmietnutý. Dnes tvrdí, že to bol najšťastnejší moment jeho kariéry. Firma, ktorá ho odmietla bola Lehman Brothers.
Úspešný mladý investor: Priatelia ho na strednej považovali za idiota
- 7. 3. 2015 - Názory čitateľov (6)
Zatiaľ čo jeho kamaráti chceli míňať svoje peniaze v kine, Justin namiesto toho začal investovať. Vo veku 16 rokov dal takmer všetky svoje životné úspory, 650 dolárov, do troch akcií: Citi, GE a United Airlines. Písal sa rok 2009. Nikto ho dnes už za idiota neoznačuje.
Tajný kalendár a systém upozornení vám pomôžu zbaviť sa akcií, aby ste neboli súčasťou veľkého výpredaja
- 28. 2. 2015 - Názory čitateľov (10)
Je len otázkou času, kedy sa americký akciových trhoch prepadne o 50% alebo aj viac. Tvrdia to viacerí renomovaní odborníci.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov