COOP Jednota využila vo vynovenej predajni novú technológiu

Diskusia 1  Zdroj: TASR

9. 9. 2019 - Predajňa COOP Jednota na ulici Mirka Nešpora v Prešove prešla počas leta rekonštrukciou, počas ktorej došlo k rozšíreniu predajnej plochy z 220 štvorcových metrov na 376 štvorcových metrov.

Predajňa COOP Jednota na ulici Mirka Nešpora v Prešove prešla počas leta rekonštrukciou, počas ktorej došlo k rozšíreniu predajnej plochy z 220 štvorcových metrov na 376 štvorcových metrov. Vybavená je technológiou, ktorá kombinuje chladenie, mrazenie, klimatizáciu a vykurovanie v jednom systéme.

Technológia rekuperácie tepla umožňuje prerozdelenie a využitie odpadového tepla z chladiacich jednotiek, čím prispieva k šetreniu životného prostredia.

"Chceme spotrebiteľom zabezpečiť väčší komfort počas nakupovania a zároveň ako najväčší zamestnávateľ prispieť k tomu, aby sa naši zamestnanci cítili v práci príjemne," uviedol generálny riaditeľ COOP Jednoty Slovensko Ján Bilinský.

Skupina COOP Jednota poskytuje prácu viac než 15.000 zamestnancom v desiatich logistických centrách a 30 regionálnych spotrebných družstvách. Z nich 26 vykonáva maloobchodnú činnosť prostredníctvom takmer 2100 predajných miest na celom území Slovenska.