Horná Ves chce zrekonštruovať kultúrny dom

Pridajte názor  Zdroj: TASR

21. 4. 2017 - Horná Ves 21. apríla (TASR)- Rekonštrukciu kultúrneho domu plánuje samospráva Hornej Vsi v okrese Prievidza.

Horná Ves 21. apríla (TASR)- Rekonštrukciu kultúrneho domu plánuje samospráva Hornej Vsi v okrese Prievidza. Na dodávateľa prác už vyhlásila verejnú súťaž, náklady na práce, ktoré by mali priniesť zníženie energetickej náročnosti budovy, odhadla na viac ako 220.000 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

Z oznámenia, ktoré uverejnila obec vo vestníku verejného obstarávania ďalej vyplýva, že zníženie energetickej náročnosti kultúrneho domu chce dosiahnuť zateplením jeho fasády a strechy, výmenou výplní otvorov, modernizáciou kúrenia. Samospráva chce tiež zrekonštruovať balkón a plynoinštaláciu.

Náklady na realizáciu rekonštrukcie odhadla obec na 220.229,21 eura bez DPH, investíciu chce hradiť z Environmentálneho fondu a vlastných zdrojov.

Svoje ponuky môžu záujemcovia o realizáciu zákazky predkladať do 26. apríla, kritériami pre výber víťaza súťaže sú celková zmluvná cena a lehota výstavby v pracovných dňoch.