Hypotéky

Je tu hypotéka, ktorá umožnuje znížiť si úroky až na 0%
PR článok - včera o 11:00
Máte financie navyše, ktoré vám počas splácania hypotéky ležia ladom? Fio banka prichádza s bezplatným riešením, ako si týmito peniazmi znížiť úroky a tým aj mesačnú splátku.
Začal sa konkurenčný boj úverov: Pozor na zlú pôžičku, hrozí až trojnásobné preplatenie
- 23. 5. 2016 - Názory čitateľov (1)
Rozdiely v úrokových sadzbách spotrebných úverov sú dnes také vysoké, že niektorí klienti akoby splácali banke takmer tri úroky namiesto jedného. A to aj napriek tomu, že priemerné úrokové sadzby spotrebiteľských úverov od začiatku roka klesli.
Odchod Británie z EÚ by mohol znížiť ceny domov takmer o pätinu
Prípadné hlasovanie Britov za odchod krajiny z Európskej únie spôsobí "okamžitý ekonomický šok", ktorý by sa mohol odraziť na hodnote nehnuteľností.
Predaj existujúcich domov v USA sa v apríli zvýšil o 1,7 %
TASR - 20. 5. 2016
Predaj existujúcich domov v USA pokračoval po výraznom marcovom oživení v raste aj v apríli. Informovala o tom agentúra RTTNews.
Česká ekonomika spomalí tento rok rast na 2,2 %
TASR - 16. 5. 2016
Česká ekonomika spomalí rast v tomto roku na 2,2 %. Dôvodom bude najmä pomalý rozjazd investícií financovaných z fondov EÚ.
Konverzia úverov v Poľsku môže ohroziť finančný systém
Upozornil na to Medzinárodný menový fond. Euroskeptická strana Právo a poriadok sa dostala k moci sčasti aj preto, že sľúbila tisíckam Poliakov, že im pomôže s úvermi, ktoré si vzali v švajčiarskych frankoch, keď frank oproti poľskej mene oslaboval. Dlžníkom však stúpli náklady, keďže švajčiarska mena výrazne posilnila.
Zdražovanie bytov v Bratislave by malo podľa odborníkov spomaliť
Lacné hypotekárne úvery spôsobili na trhu s nehnuteľnosťami na bývanie v Bratislave nárast dopytu, ktorý naďalej výrazne prevyšuje ponuku. Riaditeľka realitnej kancelárie BOND Reality Daniela Danihel Rážová upozornila, že ešte vždy rastú ceny predovšetkým jedno- a dvojizbových bytov, aj keď oproti poslednému polroku podstatne nižším tempom.
Banky stále poskytujú 100-% hypotéky, ale dodržiavajú odporúčania NBS
Ľudia môžu v bankách ešte stále získať 100-% hypotéku. Potvrdzujú to viaceré finančné domy. Väčšinou ju však dajú klientom s dobrou bonitou.
Na stúpajúci záujem o malometrážne byty v Nitre zareagovali developeri
Trh s nehnuteľnosťami v Nitre poznačil avizovaný príchod automobilky Jaguar Land Rover do nitrianskeho priemyselného parku, ale aj lacné hypotéky.
Výhodné hypotéky a vyššia kúpa nehnuteľností zdvihla ich ceny v Banskej Bystrici
Aj realitné kancelárie v Banskej Bystrici majú "žatvu". V posledných mesiacoch vďaka výhodným podmienkam hypoték zaznamenali zvýšený záujem o kúpu nehnuteľností a ten podľa skúseností niektorých stúpol aj o polovicu.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov