Hypotéky

BCPB - Oznam
SITA - včera o 16:46
BRATISLAVA 30. júna (SITA) -Informácie o hospodárení emitentov:Emitent kótovaných cenných papierov Tatry mountain resorts, a.s. poskytol BCPB neaudito
Banky ku koncu mája poskytli úvery na nehnuteľnosti za 20,1 mld. eur
TASR - včera o 14:31
Banky na Slovensku ku koncu mája tohto roku poskytli úvery na bývanie v celkovom objeme 20,1 miliardy eur.
Predaj starších domov v USA vzrástol v máji najviac za vyše deväť rokov
TASR - 22. 6. 2016
Dopyt po starších domoch v Spojených štátov v máji prudko vzrástol a predaj dosiahol najvyššiu hodnotu za vyše deväť rokov.
BCPB - Oznam
SITA - 20. 6. 2016
BRATISLAVA 20. júna (SITA) -V súvislosti s výplatou výnosov:- a dátumom splatnosti dlhopisov ISIN: SK4120009242, emitenta J&T Global Finance III s#r#o
Správny čas na hypotéku: Koľko banke naozaj zaplatíte?
- 20. 6. 2016
Pri klesajúcich úrokových sadzbách hypoték rastie objem úverov na bývanie. Dnes je sadzba nízko a atakujeme historické dno, rýchlo si požičajte, lebo zajtra už bude neskoro. Situácia na hypotekárnom trhu sa celkom rýchlo mení, ako by sme zažívali úrokové eldorádo. Banky sa predháňajú, ktorá ponúkne vábivejšie podmienky pre klienta ešte stále váhajúceho. Patrí k takým?
Brexit môže byť najdrahším rozvodovým procesom v svetovej histórii
TASR - 20. 6. 2016
Odchod Británie z Európskej únie (EÚ) bude "najdrahším rozvodovým procesom v svetovej histórii". Vyhlásil to v rozhovore pre televíznu stanicu Bloomberg Television americký miliardár Wilbur Ross. Brexit má podľa neho "potenciál rozvíriť globálne trhy" a priznal, že zasiahne aj jeho investície.
Fio banka zlacňuje bývanie
PR článok - 15. 6. 2016
Záujemcovia o vlastné bývanie môžu odteraz získať ešte výhodnejší úver. Fio banka plošne znižuje úrokové sadzby hypoték a minimálna fixná sadzba je po novom 1,48 % p.a. Fio hypotéka je okrem toho bez poplatkov.
České banky posilnili svoju odolnosť
SITA - 14. 6. 2016
Bankový sektor dokáže odolať aj v prípade naplnenia nepriaznivých scenárov, rizikom sú však výrazne uvoľnené štandardy pri poskytovaní hypotekárnych úverov, tvrdí ČNB v aktuálnej správe o finančnej stabilite
Banky ku koncu apríla schválili vyše 196 tisíc hypoúverov
SITA - 14. 6. 2016
V medziročnom porovnaní je to nárast o 6,9 %.
V Nemecku sa vlani postavilo najviac domov od roku 2006
TASR - 13. 6. 2016
V Nemecku sa vlani postavilo najviac obytných nehnuteľností od roku 2006. No aj napriek tomu to nebude stačiť, keďže krajina čelí rekordnému prílevu migrantov, ktorí potrebujú niekde bývať.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov