Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura Košice chce zrekonštruovať kyslíkové stanice

Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura (UNLP) Košice chystá rekonštrukciu kyslíkových staníc. Vyplýva to z výzvy na predkladanie ponúk zverejnenej vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO). Predpokladaná hodnota zákazky je vo výške viac ako 440 000 eur bez DPH.

Zákazka je rozdelená na dve časti. Jej predmetom sú stavebné úpravy dvoch kyslíkových staníc nachádzajúcich sa v areáloch nemocnice na Rastislavovej ulici a Triede SNP.

„Stavebné úpravy kyslíkovej stanice na Rastislavovej spočívajú v modernizácii odparovacej stanice kyslíka, zruší sa provizórne riešenie odparovacej stanice kyslíka, vybuduje sa tlaková stanica kyslíka, prevedú sa stavebné úpravy skladu technických plynov a zrealizuje sa nové oplotenie pre kyslíkovú stanicu s komunikáciou,“ uvádza sa v oznámení vo vestníku ÚVO. Hodnota tejto časti zákazky predstavuje necelých 270 000 eur bez DPH.

V rámci kyslíkovej stanice na Triede SNP plánujú zmodernizovať odparovaciu stanicu kyslíka, pričom sa má vybudovať tlaková stanica kyslíka a realizovať stavebné úpravy. Stáť to má okolo 170 000 eur bez DPH.

Otváranie ponúk je naplánované na 16. októbra.

Viac o téme: rekonštrukcia , Univerzitná nemocnica Louisa Pasteura Košice UNLP , Úrad pre verejné obstarávanie ÚVO

Súvisiace články

Aktuálne správy