Študentské kontá - spravodajstvo

Sumou 500 tis. Sk ČSOB podporila celkovo 31 študentských médií
- 7. 6. 2007
Finančná skupina ČSOB a Komunitná nadácia Bratislava už druhýkrát podporili internátne študentské rádiá, študentské časopisy, filmové kluby a iné médiá z celého Slovenska.
Učte deti hospodáriť s peniazmi
- 30. 5. 2007
Ak sa vám práve narodilo dieťa a neviete, kde začať so sporením, alebo už máte doma pubertiakov bojujúcich o vreckové, skúste vašim potomkom zriadiť účet. S ČSOB Detským účtom SLONÍK získate možnosť sporiť a poistiť dieťa už od narodenia. Navyše, ak má váš syn alebo dcéra aspoň osem rokov, dostane šancu samostatne hospodáriť s peniazmi.
Produkty pre mladých uľahčujú študentom život
- 23. 9. 2003
Mať vlastný účet v banke dáva mladému človeku pocit nezávislosti i napriek tomu, že často mu podstatnú časť prostriedkov poukazujú na účet rodičia.
Prehľad produktov pre mladých podľa bánk
- 23. 9. 2003 - Názory čitateľov (1)
* Slovenská sporiteľňa, a. s.Pre mladých klientov do 26 rokov má Slovenská sporiteľňa v ponuke tri produkty: Sporožírový účet junior, Sporožírový účet EURO 26 a Sporožírový účet vysokoškolák.
Slovenská sporiteľňa, a. s.
- 23. 9. 2003
SPOROžíro je sporožírový korunový účet, ktorý Slovenská sporiteľňa ponúka fyzickým osobám - nepodnikateľom za účelom realizácie hotovostných a bezhotovostných operácií.
Ľudová banka, a. s.
- 23. 9. 2003
Za mesačný poplatok 60 korún štvrťročne vám v Ľudovej banke budú viesť Bežný účet v Sk. Tento účet je univerzálnym účtom, ktorý umožňuje vykonávať klasické bankové operácie ako sú vklady a výbery hotovosti v pobočke alebo platobnou kartou (napríklad medzinárodnú platobnú kartu Cirrus/Maestro si môžete na dva roky zaobstarať za poplatok 200 Sk), prevody, príkazy na úhradu v rámci Slovenska i do zahraničia.
Poštová banka, a. s.
- 23. 9. 2003
Osobný účet POSTKONTO je určený tuzemským aj zahraničným fyzickým osobám. Ide o bežný účet vedený v slovenských korunách.
Unibanka, a. s.
- 23. 9. 2003
Unibanka ponúka dva osobné účty v slovenských korunách určené pre fyzické osoby. Maratón konto po podpise zmluvy a vložení minimálneho vkladu 300 Sk vám budú viesť tento účet za mesačný poplatok 35 Sk mesačne.
HVB Bank Slovakia, a. s.
- 23. 9. 2003
Od 16. septembra 2003 má HVB Bank v ponuke nové balíčky služieb: HVB Ekonomik konto, HVB Praktik konto a HVB Komfort konto.HVB Ekonomik konto je výhodné pre klientov, ktorí využívajú bankové služby len v obmedzenej miere a nechcú platiť za služby, ktoré v skutočnosti nepotrebujú.
Čo banky ponúkajú študentom
- 3. 9. 2003
Československá obchodná bankaPre mladších od 15 do 19 rokov ponúka ČSOB Junior konto, vysokoškolákom od 18 do 26 rokov, ktorí študujú dennou formou doma alebo v zahraničí, je určené ČSOB študentské konto s možnosťou prečerpať účet do 6¤000 korún.
Strana 1 z 2Staršie