Články jedného autora

Poistiť sa pre každý prípad sa teraz oplatí
PR článok - 18. 10. 2018
Deň, do ktorého vykročíte tou „nesprávnou“ nohou, z času na čas zažije každý. Od rána sa nám nedarí a na rovnakej vlne ostávame až do večera. Kľúče od bytu si zabudneme na skrinke v predsieni a pred odchodom do práce zistíme, že máme defekt na aute. Ako prekonať podobné dni?
Exminister hospodárstva Miškov: Máme šikovných ľudí, no nevieme sa predať
PR článok - 11. 10. 2018
Exminister hospodárstva Juraj Miškov je autorom unikátneho projektu, aký na Slovensku doteraz chýbal. Pustil sa do prípravy a organizácie technologického podujatia s názvom SlovakiaTech Forum – Expo, ktorého prvý ročník sa uskutoční už 8. a 9. novembra v Košiciach. Podarilo sa mu spojiť zahraničných spíkrov, uznávaných akademikov i top manažérov firiem.
Nebojte sa mať vysoké nároky na podnikateľský účet
PR článok - 9. 10. 2018
Dobrý účet by mal byť nenápadným, avšak spoľahlivým partnerom každého podnikateľa. Nevyžaduje mnoho pozornosti, no keď s ním potrebujete pracovať vždy a všade funguje na 100%. A k tomu vždy ponúkne niečo navyše. Účet s balíkom služieb Tatra BusinessTB Premium je tu pre všetkých, ktorí hľadajú plnohodnotný podnikateľský účet, pri ktorom netreba riešiť nič, čo sa netýka biznisu.
Najlacnejšie virtuálne sídlo v Bratislave
PR článok - 8. 10. 2018
Každý jeden novovzniknutý podnikateľský subjekt potrebuje na rozbehnutie biznisu registračné sídlo spoločnosti, čiže sídlo, ktoré by bolo zapísané v Obchodnom registri Slovenskej republiky.
5 tipov, ako si vybudovať kontakty tak, že si vás zapamätajú aj bez vizitky
PR článok - 26. 9. 2018
Úspech nespočíva iba v tom, čo robíte, ale aj koho poznáte. Networking - cielené budovanie biznis kontaktov je pre mnohých veľkou prekážkou, ktorá sa však dá jednoducho prekonať.
Chcete investovať a zároveň sporiť s 3 percentným úrokom? Využite Kombiprodukt a získajte najvýhodnejší úrok na trhu
PR článok - 25. 9. 2018
V prípade, že máte „voľné“ peniaze a uvažujete čo s nimi, využite Kombiprodukt VÚB. Ponúka momentálne najvýhodnejší úrok na trhu vo výške 3 % aj možnosť zhodnotenia úspor pri investovaní do podielových fondov.
Hliník znervózňuje trhy, ale dá sa na ňom aj zarobiť
PR článok - 25. 9. 2018
Odberatelia hliníka sú stále znepokojení dôsledkami uloženia amerických sankcií spoločnosti Rusal, najväčšiemu svetovému dodávateľovi po Číne. Ich obavy nerozptýlil ani nedávny ústupok zo strany USA. Cena hliníka môže znovu smerovať k vyšším hodnotám. V trojročnom horizonte si kov udržiava viac ako 25 % nárast, aj keď momentálne vykazuje menšie straty.
Nekupujte servery. Prechodom na cloud ušetríte aj 40 % nákladov
PR článok - 24. 9. 2018
Datacentrum je pre vaše dáta niečo ako banka pre vaše peniaze. Dnes už je bezpečnejšie mať dáta uložené v datacentrách, než u seba vo firme alebo doma. Rovnako, ako je bezpečnejšie mať peniaze v banke a nie pod matracom.
Lacné energie sú minulosťou: Priplatíme si, ale je to aj investičná príležitosť
PR článok - 18. 9. 2018
Podovolenkové obdobie bolo v očakávaní nižších cien benzínu a nafty, ale ukazuje sa, že rad udalostí spojený s poklesom ponuky ropy pošle ceny palív naopak hore.
Chcete byť o krok vpred pred konkurenciou? Pusťte sa do analýzy veľkých dát
PR článok - 10. 9. 2018
Ako by sa vám páčilo zahrnúť do hodnotenia obchodných rizík desaťtisíce článkov denne publikovaných o firmách na internete? Najrôznejšie zdroje, jazyky a témy: tak dnes vyzerá džungľa veľkých dát.
Strana 1 z 10Staršie