Články jedného autora

V prvom roku fixný výnos až 8,5 % ročne
PR článok - 13. 8. 2019
Dlhopisy teraz nakúpite s výnimočným benefitom.
Choroba či úraz pred koncertom? Vďaka poisteniu vstupeniek o peniaze neprídete
PR článok - 26. 7. 2019
ERV Európska poisťovňa uvádza na slovenský trh novinku, poistenie vstupeniek. Ak sa dostanete do situácie znemožňujúcej účasť na akcii, na ktorú ste si vopred kúpili vstupenku, vďaka novému poisteniu získate plnú výšku vstupného späť.
V prvom roku fixný výnos až 8,5 % ročne
PR článok - 9. 7. 2019
Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené. Oslovuje ich najmä to, že sú pri nich fixne stanovené parametre, akým je výška výnosu a termín výplaty výnosu.
Prečo požiadať o pomoc hypotekárneho špecialistu?
PR článok - 1. 7. 2019
Množstvo ľudí z vášho okolia alebo i vy sami ste sa už určite stretli s vybavovaním hypotéky alebo iných finančných produktov. Pri tom veľkom objeme produktov a podmienok je náročné, aby ste sa v nich orientovali. Ak ste behali od banky k banke a zisťovali, kde majú pre vás najvýhodnejšiu ponuku je nielen časovo náročné, ale najmä vyčerpávajúce. Okrem toho zistíte, že každá banka ponúka najvýhodnejšie niečo iné.
Finanční sprostredkovatelia získavajú slobodu vďaka poolom
PR článok - 5. 6. 2019
Práca finančných sprostredkovateľov sa v ostatných rokoch zmenila. A to aj preto, že záujem ľudí o manažment svojich peňazí narastá. Efektívnejšie dnes preto potrebujú pracovať aj samotní finanční sprostredkovatelia.
Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10 000 eur
PR článok - 4. 6. 2019
Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené. Oslovuje ich najmä to, že sú pri nich fixne stanovené parametre, akým je výška výnosu a termín výplaty výnosu.
Ak chcete, aby vaša firma prosperovala, týmto chybám sa vyhnite!
PR článok - 3. 6. 2019
Aj keď o nich všetci veľmi dobre vedia, v mnohých prípadoch sa z nich stanú neprekonateľné prekážky na ceste k úspechu.
Nižšia ťažba diamantov môže zvýšiť ich cenu
PR článok - 3. 5. 2019
Napriek tomu, že nemožno očakávať dramatickú zmenu na strane dopytu po diamantoch, ktoré miluje každá žena, objem ťažby v roku 2018 bol nižší ako v predchádzajúcom roku.
Arca Brokerage House mala úspešný rok 2018
PR článok - 25. 4. 2019
Obchodník s cennými papiermi Arca Brokerage House s významným postavením na slovenskom trhu pokračoval v roku 2018 s výrazným rastom aktív pod svojou správou. Pokiaľ v roku 2016 obchodník s cennými papiermi spravoval aktíva klientov vo výške 88,653 mil. eur, v roku 2018 to skoro zdvojnásobil na 167,266 mil. eur.
Biznis úver: Oplatí sa, ak riešite niektorú z týchto situácií
PR článok - 17. 4. 2019
Každý, komu sa podarí vybudovať stabilnú firmu, zažíva pocit obrovského zadosťučinenia za všetku snahu a odriekanie v začiatkoch, ktoré prináša výsledky. Stále sa však môže stať, že finančná injekcia príde nanajvýš vhod.
Strana 1 z 10Staršie