Články jedného autora

GDPR: Zmeňte postrach na výhodu oproti konkurencii
PR článok - 10. 4. 2018
Prečítajte si, ako môžete aj vďaka tejto „megaadministratíve“ získať náskok pred ostatnými.
Prečo riešiť virtuálne sídlo v Bratislave?
PR článok - 27. 3. 2018
Povinnosťou každej firmy je, okrem iného, uviesť svoje sídlo. To sa zapisuje do Obchodného registra slovenskej republiky a môže ísť o byt, dom, ale aj nebytový priestor. Najmä pre začínajúcich podnikateľov je čoraz viac atraktívnou voľbou využívanie virtuálneho sídla v Bratislave. Prečo je to tak a aké výhody virtuálne sídlo prináša?
XTB prináša revolúciu do akciového investovania
PR článok - 23. 3. 2018
Mnoho rokov bolo investovanie do akcií spojené s vysokými poplatkami, ktoré robili investovanie drahým a znižovali výnos. Teraz sme však svedkami novej éry – éry nulových poplatkov pri investovaní do akcií. Globálny CFD broker, spoločnosť X-Trade Brokers (XTB), predstavuje nový revolučný produkt – fyzické akcie, ktoré je možné nakupovať a predávať bez poplatkov.
Odborníci budú v Bratislave diskutovať o zdieľanej ekonomike
PR článok - 1. 3. 2018
Share.Techsummit môže ukázať Slovensku cestu pre novú legislatívu
Zlacnene.sk: Rýchly prehľad o peniazoch, ktoré môžete ušetriť
PR článok - 28. 2. 2018
Viete, že môžete pri rodinných nákupoch ušetriť až 85 % peňažných prostriedkov? Stačí sledovať portál Zlacnene.sk, ktorý je uceleným prehľadom neustále aktualizovaných akčných cien tisícov položiek rozmanitého tovaru od desiatok obľúbených predajcov. K dispozícii je tiež jeho verzia pre mobilné telefóny.
Nebojte sa investovania: Základy ovládania najpopulárnejšieho obchodného softwaru
PR článok - 21. 2. 2018
Úspešné investovanie vyžaduje znalosť trhu, do ktorého investujete. Ďalej je potrebný dostatočný kapitál, aby vložená investícia mohla priniesť zaujímavý výnos. Málokto si však uvedomuje, že veľkú časť úspechu tvorí tiež znalosť obchodného softwaru a skúsenosť s jej ovládaním.
4 rady, ktoré vám pomôžu šetriť firemné náklady
PR článok - 19. 2. 2018
Viesť firmu nie je ľahké. Vedia to tí, ktorí už majú za sebou niekoľkoročné podnikanie, ale aj tí, ktorí svoj biznis ešte len štartujú. Taký podnikateľ musí myslieť na nekonečný zoznam vecí a práca sa nikdy nekončí. Vždy je čo zlepšovať, vždy sa niečo „pokazí“ a je potrebné krízovú situáciu riešiť. Je treba mať na mysli dobro firmy, ale aj dobro zamestnancov, vďaka ktorým firma funguje.
Prvá konferencia o zdieľanej ekonomike európskeho významu
PR článok - 14. 2. 2018
V Bratislave sa 15. marca 2018 uskutoční konferencia zameraná na problematiku zdieľanej ekonomiky s názvom Share.Techsummit. Medzinárodná konferencia, ktorá bude prvou svojho druhu v Európe, otvorí aj kontroverzné otázky.
Európsky regulátor chystá významné úpravy obchodovania CFD inštrumentov a opcií
PR článok - 29. 1. 2018
ESMA (Európsky orgán pre cenné papiere a trhy) prichádza s návrhom významných zmien v oblasti obchodovania s CFD inštrumentmi, ktoré sa vo veľkej miere dotknú najmä retailových (drobných) individuálnych investorov. Ide predovšetkým o klientov obchodujúcich prostredníctvom brokerských spoločností, kam patrí aj XTB.
xPartners: Rok 2018 v znamení ďalšieho rastu akciových trhov, ale pozor na bitcoin!
PR článok - 9. 1. 2018
Akciové indexy by mali aj v roku 2018 pokračovať v pomalom raste a nízkej volatilite. Jednou z výrazných charakteristík akciového trhu roku 2017 bola jeho extrémne nízka volatilita. Akciový index Dow Jones zavrel v tomto roku už 70-krát na novom rekorde, čo sa mu zatiaľ v jeho viac než 100-ročnej histórii nepodarilo. Technologický index sa dostal cez psychologický level 7,000 USD a index SP500 koketuje s levelom 2,700 USD. Sentiment je stále veľmi pozitívny a podľa expertov z xPartners pravdepodobne tak skoro neskončí.
Strana 1 z 10Staršie