Články jedného autora

Slováci by radi išli na dovolenku za 3 000 Eur… Môže im v tom pomôcť vyhľadávač
PR článok - 26. 6. 2017
Vyhľadávače sú niečo, čo dnes berieme ako samozrejmosť. Je to náš hlavný zdroj informácií na internete. Vedeli ste však, že prvý sa objavil už v 60-tych rokoch? Že vyhľadávač vás môže špehovať? Alebo to, že vám môže dokonca zaplatiť, resp. venovať exotickú dovolenku v hodnote 3 000 €? Čítajte a dozviete sa viac.
Kto sa o Vás postará, ak tu budete sto rokov? No predsa Vy sami!
PR článok - 26. 6. 2017
Renomovaní svetoví demografi alarmujú pred aktuálnym trendom neustále sa predlžujúceho veku dožitia. Vďaka výraznému pokroku najmä v oblasti biológie a medicíny už nie je ničím zvláštnym dožiť sa sto rokov. Paradoxne, samotný život v zdraví sa však nepredlžuje rovnakým tempom. Inými slovami, zjavne budeme žiť dlhšie, ale v zhoršenom zdravotnom stave.
Na ochranu bývania myslite skôr než bude neskoro
PR článok - 14. 6. 2017
Hovorí sa: „Môj dom, môj hrad“. I keď je bývanie niečo, čo väčšinou splácame takmer celý život, mnoho ľudí stále podceňuje jeho ochranu. Poistenie nehnuteľnosti či domácnosti rieši len ako nutnú podmienku pri získaní hypotéky. Inak ho pokladá za zbytočné. K poškodeniu bývania pritom môže prísť v priebehu sekundy.
Najčastejšia forma podnikania na Slovensku
PR článok - 6. 6. 2017
Spoločnosť s ručením obmedzeným je jednou z najčastejších právnych foriem podnikania na Slovensku. Pôvod spoločností s ručením obmedzeným siaha až do roku 1906. Odvtedy sa legislatíva menila, vyvíjala, dokonca v určitom období tento druh spoločnosti nepovoľovala.
Ako založiť firmu
PR článok - 1. 6. 2017
Pri zakladaní firmy najčastejšie volíme spoločnosť s.r.o. Spoločnosť s.r.o. je firma, v ktorej môže byť až 50 spoločníkov, ale môže ju založiť aj jediná osoba. Jednoduchá právna forma spoločnosti s.r.o. je pre začínajúcich podnikateľov atraktívna. Spoločnosť je možné založiť vlastnými silami, alebo je možné využiť predpripravené a už fungujúce ready made spoločnosti a jednu si zakúpiť.
2 dni podpory inováciám Slovenska
PR článok - 25. 5. 2017
Aby mohlo ísť Slovensko dopredu, potrebuje pre svoj rozvoj vlastné inovácie a inovatívne využívanie nových technológií.
Ako ušetriť peniaze na každom kroku?
PR článok - 23. 5. 2017
Dokonca aj keď sa považujete za človeka, ktorý dokáže denne ušetriť viac než je možné, stále existujú spôsoby, ktoré vám prinesú úspory tam, kde si to ani neuvedomujete. V dnešnej uponáhľanej a ekonomicky náročnej dobe je každá jedna rada veľmi dobrou a efektívnou pomôckou.
Virtuálne sídlo v Bratislave
PR článok - 22. 5. 2017
Podľa najaktuálnejších štatistických údajov z roku 2016 bolo na území SR 575 102 právnych foriem celkovo, z toho 193 300 bolo založených spoločností s ručeným obmedzeným. Teda veľmi veľký podiel na trhu zohráva práve tento spôsob podnikania. Aj napriek tomu, že legislatíva niektoré kroky podnikateľov výrazne sťažuje stále si svoje popredné miesto drží.
Prečo úspešné digitálne značky investujú do offlinu?
PR článok - 28. 4. 2017
Združenie slovenských top marketingových zadávateľov Ľudia z marketingu, o. z., vám prináša prvé „Príbehy z marketingu“.
Prečo má väčšina Slovákov zle nastavené životné poistenie?
PR článok - 25. 4. 2017
Na otázku, prečo si zariaďujú životnú poistku, by 75 % ľudí odpovedalo, že hlavne kvôli následkom ťažkých úrazov. Keď sa zrazu nemôžeme hýbať, alebo len obmedzene, nie je to žiadna sranda. Tak uvažuje väčšina z nás. Lenže trvalé následky po zranení hlavným dôvodom invalidít nie sú. A to ani zďaleka. Najčastejšie sú totiž invalidity na základe vážnych chorôb. A tie často poistené nemáme.
Strana 1 z 10Staršie