Články jedného autora

xPartners: Rok 2018 v znamení ďalšieho rastu akciových trhov, ale pozor na bitcoin!
PR článok - 9. 1. 2018
Akciové indexy by mali aj v roku 2018 pokračovať v pomalom raste a nízkej volatilite. Jednou z výrazných charakteristík akciového trhu roku 2017 bola jeho extrémne nízka volatilita. Akciový index Dow Jones zavrel v tomto roku už 70-krát na novom rekorde, čo sa mu zatiaľ v jeho viac než 100-ročnej histórii nepodarilo. Technologický index sa dostal cez psychologický level 7,000 USD a index SP500 koketuje s levelom 2,700 USD. Sentiment je stále veľmi pozitívny a podľa expertov z xPartners pravdepodobne tak skoro neskončí.
S bolesťami ďaleko nezájdete: Investícia do tejto novinky sa vám určite vráti
PR článok - 19. 12. 2017
Dnes už dávno nie je tajomstvom, že sedavé zamestnanie predstavuje veľké riziko pre zdravie človeka. Chrbtica pri intenzívnom a dlhotrvajúcom nátlaku dostáva riadne zabrať. Fit lopty čiastočne tento problém riešia, avšak teraz poznáme už aj lepšie riešenie.
Nemáte peniaze na podnikanie? Žiadny problém, vyskúšajte týchto 5 možností
PR článok - 15. 12. 2017
V prípade, že chcete začať podnikať, môže vám toto úsilie zmariť niekoľko závažných problémov. Jedným z nich je aj obmedzený prísun financií. Ak máte v zálohe ale správnu kombináciu určitých zručností, znalostí, pracovnej etiky a marketingového know-how, malo by sa vám to podariť. My vám prezradíme, ako na to.
Bohatý dôchodca na Slovensku? To by chceli už aj mladí
PR článok - 13. 12. 2017
Ak sa opýtate mladých ľudí, kedy by chceli ísť do dôchodku, ostanete z ich odpovedí úprimne zaskočení. Niektorí by neváhali ísť na odpočinok v päťdesiatke alebo aj v tridsiatke.
Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri slovenské banky
PR článok - 20. 11. 2017
Viac ako 1000 bankových pobočiek a viac ako 5 200 obyvateľov na jednu pobočku. Taká je štatistika dostupnosti bankových pobočiek na Slovensku. Všetkých 79 okresov svojimi pobočkami pokrývajú len tri slovenské banky. Jednou z nich je aj dynamicky rastúca Prima banka.
Fin.TechSummit s účasťou odborníkov i investorov
PR článok - 27. 10. 2017
Prvý ročník konferencie Fin.TechSummit sa bude konať 16. novembra 2017 v Bratislave v Hoteli Crowne Plaza. Ponúka príležitosť získať jedinečné know-how v oblasti inovácií a technologických zmien vo finančnom sektore, ako aj možnosť stretnúť sa s poprednými odborníkmi a investormi v tejto oblasti.
Prieskumy ukazujú, že klasické bankové pobočky sú pre nás stále dôležité
PR článok - 24. 10. 2017
Hoci služby elektronického bankovníctva využíva intenzívne alebo pomerne často vo svojich bankách až 85 % Slovákov, z aktuálnych prieskumov vyplynulo, že pre drvivú väčšinu ľudí sú kamenné pobočky bánk stále veľmi dôležité.
Koľko vás bude stáť zriadenie vlastného poboxu?
PR článok - 23. 10. 2017
Životné situácie sú niekedy nevyspytateľné a človek sa s nimi nemusí vedieť vyrovnať. Nie vždy je to ale také jednoduché. Veľkou výhodou je v súčasnosti internet a možnosti, ktoré svojim používateľom poskytuje. Presne tak to bude aj v prípade, pokiaľ by ste potrebovali dostať svoju poštu pod kontrolu.
Využite dostupnejšie podnikateľské úvery so zárukou EIF
PR článok - 16. 10. 2017
Ak uvažujete nad rozšírením svojich podnikateľských aktivít, k dispozícii máte novú možnosť financovania vášho zabehnutého biznisu. ČSOB ako jediná banka na Slovensku ponúka zvýhodnené podnikateľské úvery so zárukami z programu COSME.
Víťaz investičnej súťaže XTB Trading Cup 2017 získal 5 000 EUR a inteligentné hodinky
PR článok - 11. 10. 2017
Súťaž v obchodovaní XTB Trading Cup 2017 skončila 29. 9. Hoci to prvé tri týždne súťaže vyzeralo, že víťaza už poznáme, v poslednom týždni sa všetko zmenilo a nakoniec sa najlepším obchodníkom stal Jakub M. Jeho víťazstvo je prekvapujúce aj preto, že sa jedná o začiatočníka, ktorý ešte nemá ani 25 rokov. Organizátor v rámci súťaže odmenil tiež najlepšiu obchodnú stratégiu.
Strana 1 z 10Staršie