V noci zo stredy na štvrtok bude obmedzený predaj lístkov na vlak

V noci zo stredy (24. 4.) na štvrtok (25. 4.) bude obmedzený predaj lístkov na vlak cez e-shop a aplikáciu Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK). Dôvodom je plánovaná údržba predajných systémov. Lístok si bude možné kúpiť len u vlakového personálu alebo prostredníctvom SMS správy. V utorok o tom informoval hovorca ZSSK Dominik Drevický.

„Železničná spoločnosť Slovensko informuje cestujúcich, že v nočných hodinách zo stredy 24. apríla (od 22:30 hod.) do štvrtka 25. apríla (do 4:30 hod.) dôjde z dôvodu plánovanej prevádzkovej údržby k obmedzeniu predaja cestovných dokladov a rezervácií. Vďaka aktualizácii predajných systémov môže ZSSK ponúkať ešte kvalitnejšie služby,“ priblížil Drevický.

V čase odstávky si nebude možné kúpiť cestovné lístky v e-shope ZSSK ani v mobilnej aplikácii. Železničný dopravca cestujúcim preto odporučil, aby si lístky na vlak zakúpili v dostatočnom predstihu online alebo v pokladniach ZSSK.

Viac o téme: cestovanie vlakom , cestovné lístky , cestujúci , odstávka , vlakové spoje , vlaky , Železničná spoločnosť Slovensko ZSSK

Súvisiace články

Aktuálne správy