Štatistiky podielových fondov - údaje k 27.1.2023

Najvyššia týždenná výkonnosť
PoradieFondVýkonnosť (%)
1.Invesco Glob Consumer Trends P1 -Acc6,59
2.Invesco Glob Consumer Trends P1 -AD6,58
3.Invesco Glob Consumer Trends PI1 -Acc6,58
4.Invesco Glob Consumer Trends PI1 -AD6,58
5.Invesco Glob Consumer Trends PI1 (EUR Hgd)-AD6,57
6.Invesco Glob Consumer Trends P1 (GBP Hgd)-Acc6,57
7.Invesco Glob Consumer Trends PI1 (GBP Hgd)-Acc6,57
8.Invesco Glob Consumer Trends PI1 (GBP Hgd)-AD6,57
9.Invesco Global Leisure Fund - A (Acc) USD6,54
10.Invesco Glob Consumer Trends A (CHF Hgd)-Acc6,54

Najnižšia týždenná výkonnosť
PoradieFondVýkonnosť (%)
1.Franklin India Fund-3,25
2.BNP Paribas Funds India Equity [Classic EUR, C]-2,94
3.iShares STOXX Eur 600 Food & Bev UCITS ETF(DE)-2,83
4.ERSTE STOCK ISTANBUL-2,47
5.BNP Paribas Funds Turkey Equity [Classic, R]-2,39
6.BNP Paribas Funds India Equity [Classic, C]-1,92
7.Horizon Access India Fund-1,90
8.iShares STOXX Eur 600 Health Care UCITS ETF(DE)-1,62
9.Franklin Gold & Precious Metals Fund-1,42
10.ERSTE BEST OF EUROPE-1,33

Najvyššia ročná výkonnosť
PoradieFondvýkonnosť (%)
1.ERSTE STOCK ISTANBUL96,10
2.BNP Paribas Funds Turkey Equity [Classic, R]82,05
3.NN (L) Energy - X Cap CZK (hedged i)32,37
4.NN (L) Energy - X Cap USD30,15
5.Franklin Natural Resources Fund29,36
6.Raiffeisen-Energie-Aktien21,60
7.iShares STOXX Eur 600 Oil & Gas UCITS ETF (DE)19,43
8.Wood & Company Retail Podfond17,54
9.iShares Global Clean Energy UCITS ETF USD (D)16,72
10.BNP Paribas Funds Health Care Innovators [C]11,35

Najnižšia ročná výkonnosť
PoradieFondvýkonnosť (%)
1.ERSTE STOCK EUROPE EMERGING-50,61
2.iShares € GovB 20yr Target Dur UCITS ETF EUR (D)-31,92
3.iShares € Govt Bond 15-30yr UCITS ETF EUR (D)-29,73
4.iShares European Property Yield UCITS ETF EUR(D)-28,22
5.ERSTE STOCK EUROPE PROPERTY-28,19
6.NN (L) European Real Estate - X Cap EUR-26,80
7.Templeton Eastern Europe Fund-26,44
8.iShares $ T-Bond 20+yr UCITS ETF EUR Hdg (D)-25,88
9.Invesco Global Leisure Fund - A (EUR Hdg) Acc-25,77
10.Invesco Glob Consumer Trends A (CHF Hgd)-Acc-25,65

Kategória - výkonnosti
Kategóriavýkonnosť (%)
týždeňmesiac3 mesiace6 mesiacovrok3 roky
Akciové fondy1,856,889,351,06-4,064,88
Dlhopisové fondy0,102,694,39-1,36-6,98-4,54
Fondy peňažného fondu0,060,260,921,411,511,24
Zmiešané fondy0,603,303,59-1,92-5,70-0,96
Fondy fondov0,003,137,332,70-6,08-0,23
Iné fondy0,211,140,86-1,520,479,32
Realitné fondy0,560,691,752,884,879,06

Kategória - predaje
KategóriaČistý predajPredajOdkup
Akciové fondy10 703 364,6815 765 554,255 062 189,57
Dlhopisové fondy-2 411 045,45935 177,753 346 223,20
Fondy peňažného fondu1 323,271 323,270,00
Zmiešané fondy-4 504 742,6311 110 039,6415 614 782,27
Fondy fondov-50 769,000,0050 769,00
Iné fondy-553 360,831 895 901,852 449 262,68
Realitné fondy12 072 451,8516 846 592,634 774 140,78
Celkom15 257 221,8946 554 589,3931 297 367,50

Najvyššie čisté predaje
PoradieFondČistý predaj (Sk)
1.TAM - Realitný Fond7 718 347,45
2.Eurizon AM Slovakia - Akciové Portfólio3 550 229,14
3.AM SLSP Fond maximalizovaných výnosov3 052 733,08
4.C-QUADRAT ARTS Total Return Global AMI2 909 700,80
5.Realitný o.p.f - 365.invest2 248 278,39
6.IAD - Prvý realitný fond2 076 726,22
7.Eurizon AM Slovakia - Dynamické portfólio1 389 839,12
8.AM SLSP ERSTE Realitná Renta, o.p.f., R01648 883,41
9.Eurizon Fund - Equity World Smart Volatility598 550,86
10.Eurizon Fund - Equity USA523 185,42

Najnižšie čisté predaje
PoradieFondČistý predaj (Sk)
1.TAM - Fond pre modrú planétu konzervatívny-1 286 971,91
2.J&T BOND EUR zmiešaný-902 283,16
3.TAM - Konzervatívny PLUS fond-874 459,81
4.ERSTE BOND EUROPE HIGH YIELD-822 458,57
5.AM SLSP Global Renta, o.p.f.-751 295,02
6.TAM - Dlhopisový fond-749 534,16
7.AM SLSP Aktívne portfólio, o.p.f.-643 404,97
8.TAM - SmartFund-626 757,44
9.Realitný plus o.p.f. - 365.invest-542 007,03
10.Eurizon AM Slovakia - Active Magnifica-539 329,88

predaje
PoradieFondPredaj (Sk)
1.TAM - Realitný Fond8 022 651,76
2.Realitný o.p.f - 365.invest5 034 968,29
3.AM SLSP Fond maximalizovaných výnosov4 562 779,39
4.Eurizon AM Slovakia - Akciové Portfólio3 910 565,93
5.C-QUADRAT ARTS Total Return Global AMI2 909 700,80
6.IAD - Prvý realitný fond2 629 110,15
7.Eurizon AM Slovakia - Dynamické portfólio2 197 318,10
8.IAD - Zaistený - IAD depozitné konto1 483 636,26
9.AM SLSP Aktívne portfólio, o.p.f.914 283,14
10.Eurizon Fund - Equity World Smart Volatility709 800,55

Odkupy
PoradieFondOdkup (Sk)
1.Realitný o.p.f - 365.invest2 786 689,90
2.AM SLSP Aktívne portfólio, o.p.f.1 557 688,11
3.AM SLSP Fond maximalizovaných výnosov1 510 046,31
4.IAD - Zaistený - IAD depozitné konto1 408 552,66
5.TAM - Fond pre modrú planétu konzervatívny1 318 363,53
6.J&T BOND EUR zmiešaný1 232 657,78
7.UNIQA EUR Konto905 235,00
8.AM SLSP Global Renta, o.p.f.891 841,48
9.TAM - Konzervatívny PLUS fond874 479,81
10.ERSTE BOND EUROPE HIGH YIELD822 458,57