AKTUÁLNE: Obľúbená streamovacia služba od utorka zdražuje a spúšťa reklamy!

Zdražovanie neobchádza ani obľúbené služby používané na Slovensku. Ak uprednostňujete stremovacie služby, pripravte sa na zvyšovanie cien. V opačnom prípade vás čakajú reklamy.

Streamovacia služba SkyShowtime je obľúbená aj na Slovensku. Mnohých zákazníkov určite prekvapí novinka, ktorá sa týka cien za predplatné. Tá nastane už v utorok 23. apríla 2024.

SkyShowtime na svojej stránke informuje o zvyšovaní aktuálnych cien za predplatné. To sa po novom bude volať Štandardné Plus. „Od spustenia služby SkyShowtime sme zlepšili kvalitu dostupného obsahu tak, že sme zvýšili počet titulov SkyShowtime Originals, koprodukcií a titulov získaných pre našu službu a naďalej sme investovali do miestnych programov. Zvýšenie ceny programu Štandardné Plus nám umožňuje robiť oboje,“ obhajuje služba svoje rozhodnutie.

Mesačná platobná tarifa sa zmení zo súčasných 5,99 € na 7,99 €. Pri ročnej platbe zaplatíte od 23. apríla namiesto 46,99 € až 62,99 € na rok. Nová cena sa týka všetkých bez ohľadu na to, ako ste sa zaregistrovali. To znamená, že vyššie ceny budú platiť tí, čo sa registrovali online, ale aj tí, čo použili obchod s aplikáciami.

„Najdôležitejšou informáciou je, že ak sa na váš účet vzťahujú ponuky, napríklad doživotná 50 % zľava, táto výhoda pre vás bude naďalej platiť,“ uvádza SkyShowtime vo svojom ozname. Zároveň dodáva, že zvýšenie ceny nadobudne účinnosť v prvý pravidelný deň fakturácie 23. apríla 2024 alebo neskôr, ak sa nerozhodnete zrušiť predplatné pred týmto dátumom.

Streamovacia služba spúšťa aj predplatné s reklamami

Ďalšou zmenou je spustenie predplatného s reklamami. Streamovacia služba SkyShowtime o tom informuje v tlačovej správe a rovnako aj na slovenskej stránke.

„Od 23. apríla 2024 spustíme nový program predplatného s názvom Štandardný s reklamami. Tento program bude financovaný reklamami a naozaj cenovo výhodný. Poskytne vám prístup k silnej zostave tých najväčších hitov zábavného priemyslu. Okrem toho vám poskytne ešte cenovo dostupnejšiu zábavu pre celú rodinu,“ uvádza spoločnosť.

Uprednostňujete drahšie predplatné bez reklám alebo lacnejšie s reklamami?

Plán podporovaný reklamou spúšťa na všetkých svojich trhoch, a teda aj na Slovensku. Cena pri mesačnej platobnej tarife bude 4,99 € a v prípade ročnej platby vás to vyjde 39,99 €. Tento plán má priniesť prémiový zážitok s priemerom štyroch až piatich minút reklám za hodinu.

„SkyShowtime sa od začiatku zameriava na poskytovanie hodnoty a prísľubu skvelej zábavy za skvelú cenu. Spustenie nášho plánu podporovaného reklamami je ďalším krokom vo vývoji našej služby, ktorý prichádza v čase, keď ľudia hľadajú väčší výber a flexibilitu. Tešíme sa, že sme prvou streamovacou službou, ktorá ponúka spotrebiteľom na všetkých našich trhoch možnosť podporovanú reklamou,“ povedal výkonný riaditeľ Monty Sarhan.

Čoskoro štartuje aj nová služba Max

21. mája 2024 na Slovensko príde aj nová streamovacia služba Max, ktorá bude náhradou za HBO Max. „Max prináša všetko, čo milujete na HBO Max – tituly z produkcií Warner Bros., Cartoon Network a univerza DC – a k tomu živé prenosy zo športových udalostí i obsah z obľúbených televíznych kanálov ako Discovery, TLC alebo HGTV. Súčasťou všetkých typov predplatného sú Olympijské hry v Paríži 2024,“ uvádza služba na svojom webe.


Max má v porovnaní s HBO Max poskytnúť nové funkcie, personalizovaný výber titulov a vylepšené vyhľadávanie. Pri spustení budete mať na výber 2 základné typy predplatného a rozšírenie Sport, ktoré si k nim môžete pridať.

Predplatné Standard (7,99 €/mesiac alebo 79,90 €/rok):

  • Sledovanie na 2 zariadeniach súčasne
  • Video v kvalite Full HD
  • 30 stiahnutých položiek

Predplatné Premium (9,99 €/mesiac alebo 99,90 €/rok):

  • Sledovanie na 4 zariadeniach súčasne
  • 4K UHD a Dolby Atmos (podľa dostupnosti)
  • 100 stiahnutých položiek (s výnimkami)

Rozšírením Sport (3 €/mesiac) získate:

  • Kanály Eurosport 1 a Eurosport 2
  • Cyklistiku, tenis a ďalšie živé prenosy

Predplatné k službe Max môžete získať na oficiálnej stránke od 21. mája 2024. Každý používateľ, ktorý má aktuálne predplatné HBO Max, automaticky získa prístup do Max.

Viac o téme: max , predplatné , reklama , SkyShowtime , streamovacia služba , zdražovanie , zvyšovanie cien

Súvisiace články

Aktuálne správy