Názory čitateľov


Názory k článku:
Prečo sa nepoučíme z histórie? Zopár argumentov proti kryptomenám

12. 1. 2022   firmwarehacks@gmail.com
BINARY SCAM RECOVERY
❌ Binary Option, Forex and their likes are a means of making money but it’s more like gambling. There are no sure means to guarantee that a person could make profit with them and that’s why it can also be reasoned to be scam. Let’s not forget that some individuals even give you 💯 % guarantee of making profits and end up running away with your money. The internet today is full of Binary Option Recovery Scam, you see so much testimonies been shared about how a firm or Company helped them recover what they lost to Binary Options. But believe it, it’s just a way to lure more people and end up scamming them.
❌ You might have also come across some individuals that say they will give you guarantee on successful trades but they only end up as SCAMMERS as well. You here them say stuffs like 200% guaranteed in just 2 weeks and when you go into trade with them, they start telling you to pay profits percentage before you can get your income. These are all liars please avoid them. But if you have been a victim of this guys, then you should contact FIRMWARE now‼️
✳️ ;The big Question is “Can someone Recover their money lost to Binary Option and Scam⁉️
I will say yes, and will tell you how.
The only way to Recovery your money back is by hiring HACKERS to help you break into the Firms Database Security System using the information you provide them with, Extract your file and get back your money. It seems like a really impossible thing to do, I will tell you, it should be impossible, but with the use of specially designed softwares known to HACKERS and Authorities (such as The FBI, CIA e.t.c) it is possible and the only way to recover your money.
✅FIRMWARE are a group of hackers who use their hacking skill to hunt down SCAMMERS and help individuals recovery their money from Internet SCAMMERS.
We just need the contact details of the SCAMMERS and Paymnet Info and within 4-8 hours your money will be return to you.
✳️ ; You can contact us via the emails below-:
firmwarehacks@g mail.com
We also provide Legit Hacking Services such as-:
🔸Phone Hacking/Cloning
🔸Email Hacking & Password Recovery
🔸Social Media Hacking & Passowrd Recovery
🔸Delete d Files Recovery 🔸Mobil Tracking
🔸Virus detection & Elimination.
Email-: firmwarehacks@gmail .com
Firmware
2022 © All Right Reserved.
7. 1. 2022   drbenjaminfinances@gmail.com
TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN AMOUNT FROM A RELIABLE AND TRUSTED LOAN COMPANY LAST WEEK. Email for immediate response drbenjaminfinance@g mail.com
Hello everyone, My name is Mrs. Carolin Glowski, I'm from Europe, am here to testify of how i got my loan from BENJAMIN LOAN FINANCE after i applied Two times from various loan lenders who claimed to be lenders right here this forum, i thought their lending where real and i applied but they never gave me loan until a friend of mine introduce me to {Dr. Benjamin Scarlet Owen} the C.E.O of BENJAMIN LOAN FINANCE who promised to help me with a loan of my desire and he really did as he promised without any form of delay, I never thought there are still reliable loan lenders until i met {Dr. Benjamin Scarlet Owen} who really helped me with my loan and changed my life for the better. I don't know if you are in need of an urgent loan also, So feel free to contact Dr. Benjamin Scarlet Owen on his email address drbenjaminfinance@g mail.com
7. 1. 2022   ja
Opat sprska bludov a polopravd. A tie cudzie slova sinteticko korozivna mena :D ma to pobavilo ani sam autor asi nevie o com pise. Pripada mi to ako vystup nahodneho generatora slov menom A. Danko :D.
7. 1. 2022   Facebook_BitcoinoviSpekulanti
Low fees. Credit card companies usually charge up to 3% of the transaction amount, not to mention various additional fees. With CoinGate, you can accept cryptocurrency payments for only 1% of the transaction amount. No monthly, registration, or support fees. But most importantly, no hidden fees.
7. 1. 2022   Facebook_BitcoinoviSpekulanti
Načo nám je Bitcoin, keď máme euro a dolár, ktoré za 10 rokov stratia 30% kúpnej sily. Načo nám sú Bitcoin platby za 1% keď môžeme platiť visa/mc za 3%. Načo nám je Bitcoin účet, keď môžeme mať štátny účet, ktorý autorita zmrazi/zavrie kedykoľvek.
7. 1. 2022   anonym
Prečo si zamlčal, že bitcoin dokáže stratiť aj 30% kúpnej sily za deň. Nehodí sa ti to teraz do krámu?
Tvoje argumenty s visou/mc sú tiež plytké. BTC s 5 tx/s nemože dlhodobo fungovať ako peer to peer digital cash. LN ako nadstavba BTC bez možnosti aplikovať AML a KYC je nič iné ako Liberty reserve na stereoidoch a nikto okrem kriminálnikov túto platformu používať nebude, pretože pre seriozného investora (nie špekulanta) riziká prevýšujú samotný úžitok. Okrem toho z temnej histórie Liberty Reserve vieme ako taká platforma dopadla.
Ja ti ale rozumiem tebe stačí digitálne zlato vôbec ti nejde o to aby bitcoin služil svojmu pravému účelu teda byť peer to peer digital cash. Hlavný argument anarchistov a nihilistov nie je užitočnosť bitcoinu pri mikrotransakciách ale to že ho nemôže zavrieť autorita. To je ale opať omyl, može súdruhovia z Činy si veľmi rýchlo urobili poriadky s minermi, ktorí sa museli presťahovať do iných jurisdikcií.
Jedno súdne rozhodnutie právne vymožiteľné v kompatibilných jurisdikciách US, UK, AU, EU a tí ktorí investovali nemalé peniaze do fariem fungujúcich v stabilných demokraciách nebudú mať inú možnosť než rešpektovať súdne rozhodnutie a aktualizovať záznam vo verejnej databáze akou nepochybne bitcoin je.
7. 1. 2022   kiwi
to ešte vysvetli čo má spoločné KYC s LN- lebo som to fakt nepochopil kde vidiš problem. BTC ma vdaka LN možnosť tisicok tx/s. ďalej prosim vysvetli aký je súvis liberty reserve a BTC. nerozumiem ani poslednej vete... aktualizovať záznam vo verejnej databáze. aký záznam čoho ?PS: akýkoľvek zákaz ťažby bude znamenať nižši prijem z dani, štátov ktoré si ťažiarov pozvu k sebe je hromada. PPS:bitcoin sa naozaj neda zastaviť lebo ťažiť sa bude vždy. minimalne ja ťažiť budem aj keby to zakazal matovič a fico a hocikto.
8. 1. 2022   anonym
Bitcoin je verejna databaza v ktorej sa existujuci zaznam upravi tak ze sa prida do databazy novy zaznam. Povodny zaznam ostava natrvalo v takejto verejnej databaze. LN ako L2 nadstavba btc tento pricip rusi. LN je prave nastroj na obchadzanie AML a KYC. U bitcoinu opravnenie pridavat nove zaznamy do databazy maju len mineri a nikto iny. Ak si investoval napr. 10 mil EUR do infrastruktury na tazenie bitcoinu okrem dodrziavania pravidiel algoritmu na ktorych spociva bitcoin budes musiet a som si isty na 100% respektovat aj platne zakony a vykonatelne sudne rozhodnutia. Vyhlasenia typu mna ziadna moc nezastavi je na urovni vykrikov z neandertalskej jaskyne a nema nic spolocne s ekonomickou realitou pri investicii v mil. EUR teda rizikom ze mozes prist o investovane prostriedky ak nebudes respektovat platne zakony. Ak neveris opytaj sa niektoreho z prevadzkovatelov mining farmy z Ciny urcite ti vysvetli co by nasledovalo ak by ignoroval Cinske urady, v horsom pripade aj trest smrti.
10. 1. 2022   Facebook_BitcoinoviSpekulanti
Je iné keď bitcoin s fixným množstvom 21 000 000 stratí 10% v dolárovej cene, keď predtým získal 200%. A je iné keď sa devalvuje fiat mena nekonečným tlačením neobmedzeného papiera. Nikdy nezabrániš konverzii BTC do BTCLN alebo Monera na dex burze. Minerov môžeš vyhnať z krajiny, ale jediné čo dosiahneš je, že prídeš o dph z predaja elektrickej elektriny minerom. Ja hovorím, že treba zakázať všetkých minerov a bitcoin sa bude ťažiť doma nelegálne a vysoko decentralizovane. Potom investori budú maximálne tak medzi sebou si vymieňať papieriky cez ich centralizovaný vlastný aml/kyc shitcoinik a ľudstvo si pôjde na svojom slobodnom decentralizovanom a dôveryhodnom BTC.
10. 1. 2022   anonym
Zabranis pretoze za kazdou DEX burzou sa schovava nejaka fyzicka osoba. Code is law je nezmysel. Ten kto naprogramoval ten kod bude zodpovedny, na to existuju uz aj sudne rozhodnutia. AML/KYC legislativa takuto burzu oznacuje ako VASP. Nebude sa ti to pacit ale ver mi s liberalizmom slogan: "We are all Satoshi" nema nic spolocne. Je to nic ine ako komunizmus kde jednotlivec nema ziadne miesto a musi podriadit svoje konanie zaujmom komuny ci uz po dobrom alebo inak. Ak chces uprimne pochopit preco liberalizmus vyzaduje funkcny pravny system zacni studium na strankach www.mises.org.
11. 1. 2022   anonym
Prioritou liberalizmu su osobne prava jednotlivca a bez vymozitelneho pravneho systemu to nie je mozne dosiahnut. Komunizmus ma prioritu v blahobyte komunity pricom predpokladom je beztriedna spolocnost teda vsetci sme si rovni v komunite. Vieme ako to v praxi fungovalo. Vsetci pozname tu uprimnu vetu presvedceneho komunistu "Vyhraj volby a mozes robit cokolvek".
Rovni si ale nemozme byt z ineho dovodu nemame rovnake schopnosti, talent. Je krasne sa identifikovat ako Satoshi tym ze budeme prevadzkovat nejake raspberry pi a naivne sa tesit ze vsetci spolocne prispievame k blahu spolocnosti. Komunistu nenapadme ze to co posuva spolocnost dopredu je sutaz tym, ze sa specializujeme a zvysujeme efektivnost fungovania spolocnosti. Vysoky stupen specializacie v pripade bitcoinu miliony tx/s si vyzaduje enorme ludske, kapitalove a energeticke zdroje. Pre niekoho kto sa indentifikuje s raspberry pi ako Satoshi je to nedosiahnutelne a hlada skraty tak ze predava bez osobnej zodpovednosti za svoje ciny prazdne sluby a to presne tak ako to v minulosti robil Charles Ponzi.
11. 1. 2022   Facebook_BitcoinoviSpekulanti
Každý totalitný režim vydržal maximálne pár desiatok rokov a potom skončil. A nikdy nebol v rovnakom čase totalitný režim v každom v 200 štátoch na svete súčasne.
12. 1. 2022   anonym
Mas pravdu a aj rezim reprezentovany progresivnym komunistom Jackom Dorseyom sa blizi ku koncu. Ano ten Jack, ktory zrusil konto na twiteri pravoplatne zvolenemu Prezidentovi USA.
Ani jeho dnesny vykrik tym ze zalozil defence fund to aid BTC devs facing litigation mu nepomoze. Je to na Satoshi Nakamotovi aby urobil raz a navzdy poriadok civilizovanym sposobom cez sudne rozhodnutie s celou tou bandou zlocincov.
6. 1. 2022   semi
Toto je platený článok a pochybujem, že autor je aj reálna osoba. Inak keď už argumentuje súkromnými peniazmi je smiešne, že zabudol spomenúť FED, najväčšiu súkromnú firmu s monopolom na tlačenie dolára(rezervnej meny!).
6. 1. 2022   anonym
Zmeska X-krat opakovanych hoaxov a polopravd s nespravnymi zavermi. Uz len nazov sukromne peniaze je absolutne zavadzajuci, kedze neexistuju verejnejsie peniaze ako bitcoin. Je tam tolko tendencnosti a polopravd, ze sa mi nechce argumentovat kazdu jednu. Kto ma naozaj zaujem nech studuje, studuje a studuje a mozno pride na to, ktore peniaze su ponzi a ktore nie...
6. 1. 2022   Facebook_BitcoinoviSpekulanti
Softvérového inžiniera nemusí trápiť, čo ľudia robia so svojimi peniazmi, nemusí ho trápiť za čo ľudia míňajú svoju elektrinu, ktorú si sami platia, alebo žeby nie? Nevie pochopiť, že bitcoin má fixné množstvo 21 000 000 kusov a jeho inflačný fiat nekonečné.
6. 1. 2022   Facebook_BitcoinoviSpekulanti
Obmedziť kryptomeny je 100 krát ťažšie ako zakázať zlato.
6. 1. 2022   ROBO
Kto povedal? CTRL+C, CTRL+V?
6. 1. 2022   Facebook_BitcoinoviSpekulanti
Ja to vymýšľam. Ako aj tento:
Myslieť si, že po vyhorení všetkých elektrických obvodov vo vesmíre ľudia začnú používať zlato na platenie, je ako myslieť si, že po výbuchu všetkých prevodoviek v automobiloch na svete ľudia začnú požívať kone.
6. 1. 2022   anonym
Veľmi dobrý článok, aj dobre napísaný. Keď som počul,že bitcoin má "vystreliť do výšok", tak som ľutoval všetkých, ktorí prídu o peniaze, keď zasa spadne. Označenie "súkromná mena" sa mi zvlášť páči. Budúcnosť ukáže, ako sa triezvi ekonómovia a politické špičky k fenoménu kryptomien postavia. Mne sa zdá, že akceptovať ich ako oficiálne platidlo je jednoducho - zvrátené...
1/2staršie