Názory čitateľov


Názory k článku:
Prvá žena na čele ECB: Päť vecí, ktoré ste o Christine Lagardovej nevedeli

13. 7. 2019   Príspevokna Zmazanie
Tiež by ma zaujímalo, či má obyčajný penis, alebo ako ostatní alfa samci.
Tí ho totiž mávajú tak malý, že ich hanba šialene ženie k falošnej kompenzácii ovládnutím a zneužívaním mocenských, riadiciach, finančných, či veliteľských funkcií, hodností a iných vyznamenaní - a keď na to nemajú, tak si aspoň kúpia to najväčšie SUV v okrese.
Preto žiaden dobre urastený černoch nikdy nebol prezidentom, CEO, bankárom, ani maršálom a ani nikdy nedostal normálnu Nobelovu cenu (tie fake za miernie sa nerátajú). Podobne nadrozmerné SUV šoférujú po Bratislave hlavne štíhle blondýnky, ktorým by aj malý vlastný penis zrejme zničil živobytie (aj keď vraj už aj u nás letia transky - nuž čo vývoj nezastavíš ...)
12. 7. 2019   BORAT
Vždy, keď vidím túto ženu mám pocit, že je to transexuál.
12. 7. 2019   Lolo
Skratka je to vhodny nomenklaturny kader Europskych a tansnacionalnych institucii, ostrielany a dobre zabehnuty, ma ostre zuby, ktore dorastaju, nema chrbticu, vie lietat, nielen plavat.To je idelany kandidat. Je to kombinacia zraloka, aligatora a pterodaktyla v zenskom prevedeni.
Oproti super Mario- Drahemu, to bude zaujimave, lebo ECB, oproti MMF, nieje zlata klietka, ale volny vybeh, takze som zvedavy, cim tu bestiu budu krmit.
Take Grecko, bol len maly predkrm.
1/1