Názory čitateľov


Názory k článku:
Buďte v strehu: 6 spôsobov, ako podvodníci ovplyvňujú neskúsených investorov

28. 1. 2019   poistka
pri predčasnom rušení flexipoistky v GENERALI podáva pracovníčka zavádzajúce, klamlivé informácie, používa nekalé praktiky, vidinou provízie a z MOJICH 4000€ vložených v hotovosti mi bolo vyplatené 1050€. To všetko pod ochrannou rukou vedenia banky. Ak by som dostal korektné info, určite nenechám banke takmer 3000€, hoci mi slovne bolo povedané, že mi bude vyplatená oveľa vyššia čiastka. Veselo – veselá-čimo užite si ich. VUB a GENERALI nikdy viac! Neodporúčam smradov, horší ako cigánska úžera! Ľudská zgerba a šmejdi! Neodporúčam
29. 1. 2019   hoax
vy si pletiete poistenie s investovanim, sporenim ...
generali je poistovna .. predava vam sluzbu poistenia .. ak vam slubi aj nejake zhodnotenie tak sa zhodnocuje iba suma nad sumou za poistenie ..
nevravim ze su v generali alebo vub super .. ale mali ste to cierne na bielom len malymi pismenkami ktore ste necitali .. berte to ako drahu skusenost ..
28. 1. 2019   obeťsystému
7. brutálny nátlak na stalinský spôsob: podplatení politici zlákajú - alebo rovno donútia - donútia občana štátnymi prostriedkami (stavebné sporenie, bankové produkty, povinné poistenie, dôchodkové piliere a ostatné televízno-rozhlasov é koncesie)
29. 1. 2019   hoax
okrem povinného zákonneho poistenia motorového vozidla a koncesionárskych poplatkov nemáte veľmi pravdu ..
1/1