Názory čitateľov


Názory k článku:
Päťdesiatnici sú najmä vrátnici, školníci a kuriči

9. 4. 2012   ASS
DNES TO JE O PERVERZNOSTI!! VEDUCI CI MANAZER PO NOVOM ZOBERIE DO PRECE IBA PIPKU HOCIO BY MALA V HLAVE NASR..ANE!!HLAVNE ZE DOBRE VYPADA!! SAMOZREJME ZE S NOU RATA UZ DOPREDU AKO Z LACNOU STETKOU..VED NACO UZ BY MU BOLA STARA PANI??!! TAK TO VERU DNES CHODI!! BEZ ZABRAN A MORALKY!! BORDEL!! NOVA DOBA!!
7. 4. 2012   Vlado
už po 5O je zamestnať sa problém aj v technických profesiách aj v Ba a okolí a tak zvyšovanie veku do dôchodku sa mi zdá v tomto kontexte úplne scestné. Riešenie ??? Nech sa dôchodcovia zamestnaný v štátnej správe a samospráve nehnevajú ale tých pár tisíc miest by sa zišlo pracujúcim , ktorým chýbajú rôčky do dôchodku ako soľ. Vy dôchodcovia už za odpracované roky penzie beriete , ale nižšie ročníky na úradoch práce to majú podstatne ťažšie. Pochopia to keď im deti stratia prácu resp. ich vnuci.
Príjemné veľkonočné sviatky všetkým.
6. 4. 2012   pôžičku sľubujú doživotne
moja dcera pracuje ako vedúca. V kancelárii obchodného domu. na prízemí je recepcia. chceli tam prijať novú pracovnú silu 50r. dcera ju chcela prijať . jej nadriadený to odmietol. Vraj to má byť výstavný kus. hlavná vec , že zvyšujú vek do dôchodku. ale prácu pre nich nemajú.
5. 4. 2012   anonym
NIE ASI ALE URCITE!! O TOM ZE ON A JEMU PODOBNE INDIVIDUA SU TOTALNI BLBCI NIETO POCHYB!!
5. 4. 2012   anonym
Pán Kadlečík je asi idiot,veď kto zoberie do zamestnania nad 50 ročných na iné pozície?????
1/1