Partners Group SK vlani s tržbami presahujúcimi 33 mil. eur

Pridajte názor  Zdroj:

21. 2. 2019 - Vlaňajšie tržby spoločnosti v medziročnom porovnaní stúpli o 10 %.

Spoločnosť Partners Group SK dosiahla v minulom roku tržby cez 33 mil. eur pri medziročnom náraste o 10 %. V súčasnosti využíva službu finančného plánovania viac ako 214 tis. klientov spoločnosti. Ako ďalej firma informovala, najväčší podiel na jej produktovom portfóliu mali v minulom roku zhodne sektory životného poistenia a investícií, z ktorých každý predstavuje približne 27 % sprostredkovaných zmlúv.

Investície predstavujú podľa vyjadrení firmy dlhodobý nástroj na zveľaďovanie kapitálu. Ročné sprostredkované zmluvné životné poistenie bolo v celkovej výške 13 mil. eur a sprostredkovanie investícií bolo v objeme viac ako 160 mil. eur.

Rast Partners Group SK vytvoril príležitosť pre expanziu. Rozhodnutiu vstúpiť na bulharský trh predchádzala dôkladná analýza trhovej situácie, ale tiež politických pomerov, demografie a trhu práce. "Bulharský trh sa ukázal podobný tomu nášmu v mnohých aspektoch, je dostatočne stabilný z dlhodobého pohľadu a tiež mimoriadne atraktívny," doplnil generálny riaditeľ spoločnosti Juraj Juras.

Spoločnosť Partners Group SK vznikla v roku 2007. Poskytuje finančné služby zamerané na dlhodobú správu osobných a rodinných financií. Finanční sprostredkovatelia spoločnosti zabezpečujú pre klientov analýzu osobných financií, prípravu a realizáciu finančného plánu ako aj dlhodobý servis na území celého Slovenska.