S MasterCard® a Maestro® si on-line nákupy obľúbite

  
S MasterCard® a Maestro® si on-line nákupy obľúbite
Zdroj: PR článok

14. 5. 2012 - Od 1. mája 2012 môžete za platbu kartami MasterCard a Maestro na portáli Zlavomat.sk získať dopravu tovaru zdarma.

Užívajte si výhody s MasterCard a Maestro

Spoločnosť MasterCard sa vždy snaží svojich zákazníkov odmeniť formou benefitov, a tak má aj na jar tohto roku pre vás pripravenú špeciálnu akciu. Stačí len, aby ste platili v období od 1. mája do 15. júna 2012 svoje nákupy na portáli Zlavomat.sk kartou MasterCard alebo Maestro a získate dopravu vášho tovaru úplne zadarmo. Zabudnite na zdĺhavé rady v obchodoch a nakupujte bezpečne z pohodlia vášho domova. Na portáli Zlavomat.sk nájdete každý deň nové ponuky s bezkonkurenčnou zľavou. Viac informácií na www.mastercard.sk.

Ako bezpečne platiť na Internete kartou

Celosvetový fenomén, nakupovanie na Internete, dorazil aj na Slovensko a je u nás čím ďalej populárnejší. Máte obavy platiť za tovar platobnou kartou? Potom plaťte na Internete s MasterCard® SecureCode™. Technológia MasterCard SecureCode zabezpečuje pohodlným a rýchlym spôsobom bezpečnosť držiteľom kariet počas on-line nakupovania. Na nakupovanie kartou je nevyhnutné najprv do príslušného systému vložiť potrebné informácie, akými sú číslo karty, jej lehota platnosti a bezpečnostný CVC kód (umiestnený na zadnej strane karty). Tieto citlivé údaje sú následne zašifrované a v režime zabezpečeného spojenia prenášané priamo medzi nakupujúcim a spracovateľskou bankou. Potom dochádza k overeniu požiadavky v banke, ktorá platobnú kartu klientovi vydala. Tá autorizuje predaj, odovzdá túto informáciu naspäť spracovateľskej banke, ktorá potom odovzdá obchodníkovi správu, že predaj bol povolený. Na základe tohto zdanlivo zložitého procesu, ktorý však v skutočnosti trvá len niekoľko sekúnd, je zamedzené všetkým rizikám, ktoré môžu hroziť pri on-line platbe. Klientove súkromné údaje totiž nie sú k dispozícii internetovým obchodníkom, preto nehrozí ich odcudzenie ani zneužitie. Na bezpečné elektronické platby teda zadávajte svoje citlivé údaje len na stránkach označených logom MasterCard SecureCode. Viac informácií nájdete na http://www.facebook.com/MasterCardSK.