Tyco International Ltd. (ZATYC)

Logo
Základné informácie
Tyco International a pobočné závody navrhujú, vyrábajú a predávajú výrobky pre elektrotechnický priemysel, pre domácnosti, pre lekárov a ďalšie. Poskytuje služby v oblasti ochrany prírody a prevádzkuje aukcie s autami. Zamestnáva 87 000 ľudí.
Divízia Fire and Security Services je najväčším svetovým výrobcom elektronických zabezpečovacích systémov a protipožiarnych detekčných a hasiacich systémov.
Jednotka Electrical and Electronic Components sa špecializuje na elektrické konektory, elektrické vedenie, tlačené plošné spoje a podmorské káble z optických vlákien.
Skupina Disposable and Specialty Products vyrába obväzy Curity, lekárske monitorovacie systémy, protetické pomôcky a lepidlá.
Divízia Flow Control Products vyrába potrubie, inštalatérske súčiastky, trubky a ďalšie produkty z ocele na obchodné a priemyselné použitie. Vlastní tiež spoločnosť ADT, ktorá je najväčším poskytovateľom bezpečnostného monitoringu v USA. Ďalšia pobočka sa zameriava na výrobu chirurgických svoriek a prístrojov pre laparoskopiu.
Segment Telecommunications and Electronics vyrába širokú škálu produktov zahŕňajúcich podmorské optické káble pre telekomunikácie, viacvrstvové tlačené plošné spoje, vojenské a počítačové aplikácie, elektrické konektory a káble.
Webwww.tyco.com
Záverečné kurzy
Žiadný záznam nenájdený!
Fundamentálne údaje
52 týžd. min.24,970
52 týžd. max.33,290
Trhová kapitalizácia62 085 mil. USD
Priemerný objem7 636 870
EPS1,92$
P/E16,43
Dividenda0,40$
Div. výnos1,27%