VÚB - Flexiúčet (BUVUBFU)

Základné informácie
Banka:Všeobecná úverová banka
Účet určený pre::fyzické osoby
Zriadenie účtu:zadarmo
Minimálny vklad:zadarmo
Mesačné vedenie účtu:1,5 € ( 45,19 Sk)
Mesačné vedenie konta je podľa zvolených produktov. (Vybraní aktívni klienti spoločností Triangel a Quatro, ktorí mesačne realizujú aspoň 3 pohyby na flexiúčte a súčasne sa im naň zasiela mzda v minimálnej výške 130 € majú vedenie účtu v danom mesiaci bezplatné.) Pre nových klientov je prvý mesiac bez poplatku.
Cena mesačného výpisu:zadarmo
výpis z tohto účtu poskytovaný elektronicky cez službu Internet banking alebo osobne v pobočke 1-krát mesačne zdarma a zasielanie sumárneho ročného výpisu 1x ročne poštou v rámci SR k ultimu roka. Zasielanie výpis z účtu e-mailom v prípade zriadenia služby KONTAKT alebo IB
Zrušenie účtu:zadarmo
Kontokorent:zavisí od výberu z ponuky produktov
Cena konta je podľa zvolených produktov. Pri výbere 1 ľubovoľného produktu zo základnej ponuky 1,00 €; pri výbere 2 až 3 ľubovoľných produktov zo základnej ponuky 2.00 €; pri výbere 4 až 6 produktov zo základnej ponuky 3,50 €; pri výbere viac ako 6 produktov zo základnej ponuky 5,00 €; pri výbere produktov zo základnej ponuky a navyše 1 produktu z rozšírenej ponuky 5,00 €; pri výbere produktov zo základnej ponuky a navyše 2 produktov z rozšírenej ponuky 7,00 €; pri výbere produktov zo základnej ponuky a navyše 3 až 5 produktov z rozšírenej ponuky 9,00 €. (Maximálne je možné si zvoliť 11 produktov). Pri kontách v cene 5 €, 7 € a 9 € platí 100 % zľava z mesačného poplatku za vedenie flexiúčtu pri splnení podmienky sumy vkladov a úverov spotrebného financovania v min. výške 20 000 €. Pre aktívnych klientov platí zvýhodnená úroková sadzba flexiúčtu extra. Osobná úverová linka. Služba flexisporenie.
* Ceny sú prepočítané konverzným kurzom 30.126 SKK/EUR