Články jedného autora

Podnikáte? Jednoduchý spôsob, ako sa vyhnúť najčastejším chybám v agende
PR článok - 26. 5. 2016
Pri priebežnej kontrole stavu účtovníctva sa celkom často objavujú drobné, aj závažnejšie nedostatky, ktoré môžu v konečnom dôsledku vyrobiť riadnu „paseku“.
Je tu hypotéka, ktorá umožnuje znížiť si úroky až na 0%
PR článok - 24. 5. 2016
Máte financie navyše, ktoré vám počas splácania hypotéky ležia ladom? Fio banka prichádza s bezplatným riešením, ako si týmito peniazmi znížiť úroky a tým aj mesačnú splátku.
Pri hypotéke znižujte z úrokov, nie z nárokov
PR článok - 27. 4. 2016
Hypotéka je dnes už bežnou súčasťou života ľudí, ktorí riešia potrebu vlastného bývania.
Poistenie musí „dýchať“ s vami
PR článok - 19. 4. 2016
Predstavte si, že máte zmluvu životného poistenia, ktorú ste uzatvorili pred 10 – 15 rokmi. V čase jej podpisu bola pre vás nepochybne postačujúca, teda, pokrývala všetky vaše vtedajšie potreby a nevyhnutné riziká. A dodnes žijete v presvedčení, že niekde doma v zásuvke máte kvalitnú poistku.
Z pôžičky na tieto 3 veci určite nebudete mať nočné mory
PR článok - 14. 4. 2016
Takmer každý si v určitom období života na niečo požičia peniaze. Či už od rodiny, priateľov alebo od banky. Rozhodnutie požičať si peniaze človek nerobí každý deň, preto by mal vždy dôkladne zvážiť účel pôžičky a aj svoje finančné možnosti.
Vykradli vás? Pomôže vám poistenie
PR článok - 13. 4. 2016
Vedeli ste, že na Slovensku sa v priemere vykradne 5 bytov denne? Nepríjemné situácie neustále ohrozujú náš majetok, a tak dochádza k veľkým finančným stratám či už v dôsledku krádeží a vlámaní, alebo živelných udalostí.
Má váš majetok väčšiu hodnotu ako sú vaše záväzky?
PR článok - 5. 4. 2016
Pozrite sa, ako môžete mať vašu celkovú finančnú situáciu stále pod palcom.
Budúcnosť internet bankingu
PR článok - 4. 4. 2016
Rýchlo sa rozvíjajúce technologické trendy a očakávania klientov doslova nútia bankové inštitúcie prinášať jednoduché a zároveň používateľsky atraktívne riešenia. Vývojári prijímajú nové výzvy a neustále pracujú na vylepšovaní aplikácií, ktoré uľahčujú život klientom bánk. Príkladom toho je mobilná aplikácia Tatra banky, ktorá za svoj dizajn a funkcionality získala už niekoľko prvenstiev.
Začína Škola investovania pre každého
PR článok - 22. 3. 2016
Pokiaľ by ste radi zhodnotili svoje financie, ale úrokové sadzby na sporiacich účtoch vám to neumožňujú, môžete skúsiť investovať do cenných papierov. Ak ste začiatočník, môžete sa základy obchodovania na svetových burzách jednoducho naučiť. Stačí navštíviť Školu investovania. Projekt záujemcom o investovanie ponúka bezplatné semináre, ktoré sú určené všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť viac informácií o akciách, burzách a investovaní online. Registrácia aj účasť sú úplne zadarmo.
O bezúčelový úver sa oplatí požiadať do konca apríla
PR článok - 22. 3. 2016
Ak plánujete podať žiadosť o spotrebiteľský úver, urobte tak do konca apríla. Od polovice splácania totiž prestanete platiť úroky.
Strana 1 z 10Staršie