Články jedného autora

.EU doména otvára dvere do Európy. Teraz je za polovicu.
PR článok - 17. 6. 2015
Žijeme a pracujeme v Európe, sme Európania. Svoju európsku príslušnosť môžeme dnes slobodne prejaviť aj v prostredí internetu. Vlastnú .eu doménu si teraz zaregistrujete za polovičnú cenu.
Prevádzkové financovanie je súčasťou úspechu exportéra.
PR článok - 2. 6. 2015
S rozširovaním podnikania sú väčšinou spojené aj určité riziká a obavy. Pri vstupe na zahraničné trhy to môže byť neznalosť trhu, legislatívy a často aj jazyka, to môže byť aj nedostatok informácií o potenciálnych zákazníkoch ako aj nedostatočné krytie prevádzkových nákladov.
Poznáme najlepších blogerov na Slovensku: Víťaz za kategóriu Ekonomika, spoločnosť a biznis
PR článok - 15. 5. 2015
Slovensko pozná najlepších blogerov v krajine. Vyhlásenie oficiálnych výsledkov celonárodnej súťaže Bloger roka 2014 sa uskutočnilo 14. mája v hoteli ARCADIA Bratislava*****. Počas galavečera boli udelené tituly BLOGER ROKA 2014® v ôsmich kategóriách. Organizátorom súťaže je PR agentúra MEDIA IN.
Podnikatelia vstupujúci na nové trhy sú v bezpečí. Riziko platobnej neschopnosti nových zákazníkov je nulové.
PR článok - 13. 5. 2015
S rozširovaním podnikania do nových oblastí sú väčšinou spojené aj určité riziká. Okrem neznalosti trhu, legislatívy a často aj jazyka, to môže byť aj nedostatok informácií o potenciálnych zákazníkoch a s nimi spojené riziko neúhrady faktúr. Existuje však skvelé riešenie - Bezregresný faktoring.
Máte absolvované všetky povinné školenia? Ste si istí?
PR článok - 29. 4. 2015
Každý podnikateľ potrebuje niekedy podať pomocnú ruku pri orientácii v záplave informácii. Stačí pritom len vedieť, kam kliknúť.
Slováci veria investičným fondom stále viac
PR článok - 17. 4. 2015
19. apríla 1743 sa narodil Abraham van Ketwich, holandský obchodník považovaný za otca investičných fondov. Práve na tento deň preto pripadá Svetový deň investičných fondov, ku oslavám ktorého sa už po druhý raz pripája aj Slovensko.
Bankový účet získate už aj so smartfónom
PR článok - 13. 4. 2015
Prvotriedny účet, moderná banková aplikácia a k tomu štýlový smartfón – unikátna kombinácia všetkého, čo potrebujete pre správu svojich financií. Chcete to všetko?
Na Slovensku odštartovala celonárodná súťaž BLOGER ROKA 2014®
PR článok - 2. 3. 2015
Hľadáme najlepších blogerov v kategórii Ekonomika, spoločnosť & biznis
Kolégium, skúsenosti tretieho sektora s CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s.
PR článok - 16. 2. 2015
Dokážu nadácie, alebo občianske združenia a svet veľkého biznisu navzájom spolupracovať? Využívajú nadácie pre zhodnocovanie prostriedkov získaných z príspevkov aj investície do akcií a iných nástrojov Kapitálového trhu? O odpovede sme požiadali Martina Luterána, rektora Kolégia Antona Neuwirtha – občianskeho združenia, ktoré začalo na Slovensku pôsobiť 6.2.2009.
Až trojnásobne vyššie zhodnotenie peňazí ako ponúkajú bežné termínované vklady – CashFree za 5,9 % p.a.
PR článok - 28. 1. 2015
Úroky na bankových účtoch a termínovaných vkladoch dosahujú historické minimá a ani v najbližšej dobe sa nedá očakávať výraznejšia zmena.Ľudia preto viac ako v minulosti hľadajú alternatívy, kam svoje peniaze uložiť a investovať. Na trhu existujú viaceré možnosti získania lepších úrokov ako v bankách. Lepšie zhodnotenie peňazí však obvykle nesie v sebe aj väčšie riziko.
Strana 1 z 10Staršie