Články jedného autora

Svetoznáma značka oblečenia GANT mení svoj imidž
PR článok - 1. 10. 2015
GANT sa chce do roku 2020 stať popredným svetovým lifestylovým brandom. Tento päťročný plán oznámil začiatkom mesiaca jej výkonný riaditeľ – Patrik Nilsson
Vymeňte svoje úvery za jeden a ušetríte
PR článok - 30. 9. 2015
Konsolidácia, teda zlúčenie viacerých úverov do jedného, je efektívnym prostriedkom na spravovanie rodinných financií. Nie je nič neobvyklé, ak rodinný rozpočet zaťažujú splátky viacerých úverov naraz. Často ide o dlžoby voči bankám, poisťovniam, stavebným sporiteľniam, ale výnimkou nie sú ani pôžičky od nebankových inštitúcií.
ZUNO odsekne na úrokoch pôžičky aj 40 %
PR článok - 30. 9. 2015
Zosekať si radšej výšku splátky, alebo úrok? Najlepšie oboje!
Je čas na dlhšiu fixáciu
PR článok - 21. 9. 2015
Zistite prečo vziať si hypotéku s dlhšou fixáciou výhodného úroku sa oplatí
Chcete ušetriť čas aj peniaze? Virtuálne sídlo vám pomôže
PR článok - 21. 9. 2015
Začínajúci podnikatelia potrebujú čas a peniaze viac ako soľ v rozprávke Soľ nad zlato. Ako získať čo najviac času a ušetriť peniaze tam, kde to nepocítia vaši klienti? To je otázka, na ktorú odpoveď hľadá mnoho ľudí, ktorí začínajú alebo rozmýšľajú o tom, že začnú podnikať. Existuje odpoveď, ktorá by pomohla ušetriť čas a peniaze? Áno, existuje, v skutočnosti ide ale o dve odpovede.
Bankový účet získate už aj so smartfónom
PR článok - 2. 9. 2015
Prvotriedny účet, moderná banková aplikácia a k tomu štýlový smartfón – unikátna kombinácia všetkého, čo potrebujete pre správu svojich financií. Chcete to všetko?
Postup pre založenie s.r.o.
PR článok - 24. 8. 2015
Aj tento mesiac Vám prinášame ďalší zo série článkov zameraných na zakladanie “eseročiek”.
Prečo si založiť radšej s.r.o. ako živnosť?
PR článok - 29. 7. 2015
Založiť si živnosť či s.r.o.? Jedna z najčastejších otázok, ktoré sa pýta človek, ktorý chce začať podnikať. Čo je teda lepšie?
Aby bolo vreckové vašich detí v bezpečí
PR článok - 27. 7. 2015
Ak sa vám často stáva, že vaše dieťa stráca peniaze, založte mu účet. Je to najlepší spôsob, ako sa vaše dieťa naučí orientovať vo svete financií.
Na investovanie je vždy vhodný čas, stačí dodržať základné pravidlá
PR článok - 8. 7. 2015
Investovať svoje peniaze a šetriť si tak na dôchodok alebo pre deti sa oplatí vždy. Bez ohľadu na výšku vášho príjmu alebo veku. Aj správne investovaných 50 eur vám totiž môže na konci dňa priniesť zaujímajú sumu, musíte však dodržiavať niekoľko základných pravidiel.
Strana 1 z 10Staršie