Články jedného autora

Nemáte čas chodiť do banky? Založiť účet ide aj online
PR článok - 11. 2. 2016
Nemáte čas chodiť do banky ale napriek tomu by ste chceli využívať účet, ktorý bude naviac bez poplatkov a bez podmienok? Riešenie ponúka Fio banka. Osobný účet bez poplatkov si môžete založiť pomocou jednoduchého online formulára.
Veľká konkurencia pre banky je tu: Kolektívne pôžičky
PR článok - 11. 2. 2016
Kolektívne pôžičky by sa dali prirovnať k mostom, ktoré spájajú priamo investora s človekom vo finančnej tiesni. Toto spojenie prináša viacero výhod pre investora aj dlžníka a odstraňuje z cesty banky ako zbytočných sprostredkovateľov.
S bezúčelovým úverom môžete ušetriť aj niekoľko stovák eur
PR článok - 2. 2. 2016
Spotrebiteľské úvery patria k najobľúbenejším. Kedy sa oplatí o ne požiadať?
CEO startupu ProfitUp: Pomáhame maloobchodníkom zvýšiť tržby
PR článok - 15. 12. 2015
ProfitUp je riešenie určené na zber, spracovanie a analýzu veľkého množstva maloobchodných dát. Má jasný cieľ - zvýšiť tržby a zlepšiť ďalšie kľúčové ukazovatele maloobchodníkov.
Refinancovanie je ako puzzle. Zložiť ho nie je zložité
PR článok - 23. 11. 2015
Nie ste spokojní s tým, koľko platíte za svoj úver či pôžičku? Nabrali ste si ich naraz viac a splátky vám prerastajú cez hlavu? Poupratujte si. Refinancujte.
Investovanie zadarmo až do konca novembra
PR článok - 16. 11. 2015
Špeciálna investičná akcia Fio banky pre nových aj súčasných klientov ešte nekončí. Až do konca novembra môžu klienti investovať úplne zadarmo na českej burze RM-SYSTÉM.
Čo je to Automated Trading Software? Zarábajte na Forexe pomocou automatu
PR článok - 6. 11. 2015
Určite ste počuli o automatických obchodných systémoch, ktoré dokážu sami obchodovať na trhoch. Myslíte si, že túto možnosť majú iba veľké banky a finančné domy? Na trhu sa objavilo množstvo tzv. robotov, blackboxov, softvérov, ktoré vedia obchodovať za vás.
Investovanie celý november zadarmo? Samozrejmosť
PR článok - 5. 11. 2015
Fio banka pripravila pre nových aj súčasných klientov jedinečnú investičnú akciu. Celý november im umožní investovať úplne zadarmo na českej burze RM-SYSTÉM
ZUNO vám ušetrí z úroku až 40 %
PR článok - 28. 10. 2015
Zosekať si radšej výšku splátky, alebo úrok? Najlepšie oboje!
Pri hypotéke znižujte z úrokov, nie z nárokov
PR článok - 12. 10. 2015
Hypotéka je dnes už bežnou súčasťou života ľudí, ktorí riešia potrebu vlastného bývania. Pre mnohých predstavuje dlhodobý finančný záväzok, ktorý musia splácať niekoľko rokov. Existuje však spôsob, ako je možné dĺžku splácania či výšku samotnej mesačnej splátky jednoducho skrátiť, resp. znížiť – prostredníctvom realizácie mimoriadnych splátok.
Strana 1 z 10Staršie