Články jedného autora

Až trojnásobne vyššie zhodnotenie peňazí ako ponúkajú bežné termínované vklady – CashFree za 5,9 % p.a.
PR článok - 28. 1. 2015
Úroky na bankových účtoch a termínovaných vkladoch dosahujú historické minimá a ani v najbližšej dobe sa nedá očakávať výraznejšia zmena.Ľudia preto viac ako v minulosti hľadajú alternatívy, kam svoje peniaze uložiť a investovať. Na trhu existujú viaceré možnosti získania lepších úrokov ako v bankách. Lepšie zhodnotenie peňazí však obvykle nesie v sebe aj väčšie riziko.
Nie som finančný guru, CAPITAL MARKETS skúsenosti
PR článok - 28. 1. 2015
Dennodenne, môžeme na televíznej obrazovke sledovať tváre svetových športovcov. Pilotov Formule1, úspešných basketbalistov, golfových hráčov. Ako zástupcov kolektívnych športov, tak individuálnych gladiátorov, ktorí vstupujú do pomyselnej arény, aby svetu dokázali svoju výnimočnosť. Bežný človek ich vníma ako úspešných a bohatých ľudí, ktorí vo svetle reflektorov podávajú po svojom výnimočnom výkone interview novinárom zvučných periodík. Niekedy si však neuvedomujeme, čo títo ľudia dokázali obetovať preto, aby boli tam kde sú, na stupni víťazov preberajúc trofej najlepšieho.
ČSOB Poisťovňa je opäť Poisťovňou roka na Slovensku
PR článok - 15. 12. 2014
Nie sú v tom žiadne magické triky, iba poctivá práca a snaha ponúkať ľuďom tie najlepšie produkty a servis pre zabezpečenie ich potrieb. To je recept úspechu pre ČSOB Poisťovňu, ktorá si už druhý rok po sebe vyslúžila od slovenského ekonomického týždenníka TREND titul Poisťovňa roka na Slovensku.
Operatívny lízing sa na slovenskom trhu čoraz viac udomácňuje
PR článok - 15. 12. 2014
Na Slovensku ale aj v Čechách sa čoraz viac udomácňuje trend, ktorý poznáme najmä z krajín ako Nemecko, Veľká Británia alebo Holandsko. Ide o tzv. takzvaný operatívny lízing, teda službu, ktorá sa postará o celý servis okolo vozidla nielen pre firmy ale už aj pre bežných občanov. Pre trh sú to tiež dobré signály. Lízingový segment za posledné mesiace rástol práve i vďaka autám. Nové obchody ťahali najmä spotrebitelia, no ožil dopyt aj medzi podnikateľmi.
Len 1 zo 4 Slovákov je pôžitkár
PR článok - 8. 12. 2014
Sme stratégovia, držgroši alebo pôžitkári? Aj takto znela 1 z otázok internetového prieskumu ČSOB, do ktorého sa zapojilo takmer 2000 respondentov. Slováci sa ako pôžitkársky národ rozhodne nezapísal.
Kauza predraženého CT prístroja: Stínanie hláv a Medical group
PR článok - 25. 11. 2014
Mesiac november bol opäť plný informácií. Nič však médiá nezaujalo viac ako kauza okolo nákupu predraženého CT prístroja a s ním spojeného „stínania hláv“.
Je bezplatné cestovné naozaj zadarmo?
PR článok - 7. 11. 2014
V uplynulom mesiaci bolo snáď nemožné nevšimnúť si, čo chystá vláda Roberta Fica v rámci sociálneho balíčka. Cestovné pre študentov a dôchodcov zadarmo od 17. novembra 2014. O vládnych plánoch informovali niektoré z médií už od začiatku septembra. Jednalo sa však zväčša o zmienky o tom, ako vláda plánuje rozpočet na rok 2015 a ako v rámci nového rozpočtu vyčlení prostriedky na financovanie spomenutého sociálneho balíčka.
Predaj denníka SME: Jedna z najzaujímavejších mediálnych tém mesiaca
PR článok - 21. 10. 2014
Jednou z mediálne najzaujímavejších tém mesiaca október je predaj 50-percentného podielu spoločnosti Petit Press, a.s.. Od začiatku mesiaca, sme zaznamenali 165 relevantných informácií, ktoré sa týkali predaja podielu spoločnosti.
Nová vlna extra výhodných úverov pre podnikateľov!
PR článok - 15. 10. 2014
Od roku 2013 získalo extra výhodný podnikateľský úver viac ako 1 750 slovenských podnikateľov, najmä vďaka podpore a záruke zo strany EÚ. Prvou bankou na slovenskom trhu, ktorá takéto úvery zaviedla, bola ČSOB. Získať výhodný podnikateľský úver s uvoľnenými podmienkami je však možné aj teraz, navyše so zľavou, preto nepremeškajte túto príležitosť!
Ako dlho žili médiá vystúpením exministra J. Mihála v relácií O 5 minút 12?
PR článok - 14. 10. 2014
Exministrove prerieknutie bolo zaujímavé približne rovnako ako samotná téma diskusie, ale hitom internetu, akoby sa spočiatku mohlo zdať, sa nestalo.
Strana 1 z 10Staršie