Články jedného autora

Refinancovanie je ako puzzle. Zložiť ho nie je zložité
PR článok - 23. 11. 2015
Nie ste spokojní s tým, koľko platíte za svoj úver či pôžičku? Nabrali ste si ich naraz viac a splátky vám prerastajú cez hlavu? Poupratujte si. Refinancujte.
Investovanie zadarmo až do konca novembra
PR článok - 16. 11. 2015
Špeciálna investičná akcia Fio banky pre nových aj súčasných klientov ešte nekončí. Až do konca novembra môžu klienti investovať úplne zadarmo na českej burze RM-SYSTÉM.
Čo je to Automated Trading Software? Zarábajte na Forexe pomocou automatu
PR článok - 6. 11. 2015
Určite ste počuli o automatických obchodných systémoch, ktoré dokážu sami obchodovať na trhoch. Myslíte si, že túto možnosť majú iba veľké banky a finančné domy? Na trhu sa objavilo množstvo tzv. robotov, blackboxov, softvérov, ktoré vedia obchodovať za vás.
Investovanie celý november zadarmo? Samozrejmosť
PR článok - 5. 11. 2015
Fio banka pripravila pre nových aj súčasných klientov jedinečnú investičnú akciu. Celý november im umožní investovať úplne zadarmo na českej burze RM-SYSTÉM
ZUNO vám ušetrí z úroku až 40 %
PR článok - 28. 10. 2015
Zosekať si radšej výšku splátky, alebo úrok? Najlepšie oboje!
Pri hypotéke znižujte z úrokov, nie z nárokov
PR článok - 12. 10. 2015
Hypotéka je dnes už bežnou súčasťou života ľudí, ktorí riešia potrebu vlastného bývania. Pre mnohých predstavuje dlhodobý finančný záväzok, ktorý musia splácať niekoľko rokov. Existuje však spôsob, ako je možné dĺžku splácania či výšku samotnej mesačnej splátky jednoducho skrátiť, resp. znížiť – prostredníctvom realizácie mimoriadnych splátok.
Svetoznáma značka oblečenia GANT mení svoj imidž
PR článok - 1. 10. 2015
GANT sa chce do roku 2020 stať popredným svetovým lifestylovým brandom. Tento päťročný plán oznámil začiatkom mesiaca jej výkonný riaditeľ – Patrik Nilsson
Vymeňte svoje úvery za jeden a ušetríte
PR článok - 30. 9. 2015
Konsolidácia, teda zlúčenie viacerých úverov do jedného, je efektívnym prostriedkom na spravovanie rodinných financií. Nie je nič neobvyklé, ak rodinný rozpočet zaťažujú splátky viacerých úverov naraz. Často ide o dlžoby voči bankám, poisťovniam, stavebným sporiteľniam, ale výnimkou nie sú ani pôžičky od nebankových inštitúcií.
ZUNO odsekne na úrokoch pôžičky aj 40 %
PR článok - 30. 9. 2015
Zosekať si radšej výšku splátky, alebo úrok? Najlepšie oboje!
Je čas na dlhšiu fixáciu
PR článok - 21. 9. 2015
Zistite prečo vziať si hypotéku s dlhšou fixáciou výhodného úroku sa oplatí
Strana 1 z 10Staršie