Články jedného autora

Historicky najnižšie úroky
PR článok - 12. 9. 2014
Leto je pomaly, ale iste na ústupe a mnohí z nás si preto začínajú uvedomovať, že prichádza obdobie, kedy budeme mať poslednú šancu na či už väčšie alebo menšie stavebné úpravy svojho obydlia. Ak je to aj váš prípad a riešite len otázku financovania, obráťte sa na lídra stavebného sporenia – Prvú stavebnú sporiteľňu, ktorá prichádza s naozaj atraktívnou ponukou financovania.
Výhodným úrokom, ktoré časom prestanú platiť, odzvonilo!
PR článok - 8. 9. 2014
Nízke úrokové sadzby sú lákavé, avšak často obmedzené len na určité obdobie. Zdá sa však, že Tatra banka sa to rozhodla zmeniť.
Poistenie GAP pre firemné vozidlá: Nestrácajte čas ani peniaze
PR článok - 23. 6. 2014
Ak podnikáte a k práci potrebujete osobné či nákladné vozidlo, alebo dokonca celú flotilu vozidiel, je ich poistenie kľúčové. Nejedná sa pritom iba o povinné či havarijné poistenie, svoju investíciu do vozového parku by si mala každá firma ustrážiť aj z pohľadu hodnoty jednotlivých vozidiel.
Pozrite si: Bambuľka a dedo Jozef v novom videu!
PR článok - 9. 6. 2014
V novom spote je hlavným hrdinom žltý kufrík, v ktorom si Bambuľka opatruje svoje obľúbené veci.
Mimoriadne výhodné úvery pre podnikateľov sú späť!
PR článok - 22. 5. 2014
Viac ako 1 200 podnikateľov získalo v minulom roku mimoriadne výhodný podnikateľský úver, a to vďaka podpore a záruke zo strany Európskej únie. Prvou bankou na slovenskom trhu, ktorá takéto úvery zaviedla, bola ČSOB. Ponuka získať podnikateľský úver s uvoľnenými podmienkami pre živnostníkov a malé firmy prichádza v týchto dňoch opäť.
Poisťovňa Aegon ponúka online poistenie bývania
PR článok - 21. 5. 2014
Výhodou tohto typu uzatvorenia poistnej zmluvy je predovšetkým jeho časová nenáročnosť a okamžitá dostupnosť. Klient uzatvára poistnú zmluvu z pohodlia domova prostredníctvom jednoduchého online formulára.
5 krokov k dobrému úveru
PR článok - 14. 5. 2014
Ak potrebujete kúpiť nové auto, zrekonštruovať bývanie alebo vybaviť domácnosť, najrýchlejší spôsob ako získať peniaze je úver. Ponuka úverov na trhu je však široká, preto by ste si mali hľadať jednoduchú a zrozumiteľnú, ktorá splní všetky vaše kritériá. Ako sa v úveroch orientovať a čo by ste mali zobrať do úvahy poradí Angelika Farkašová, špecialistka na úvery z Poštovej banky.
Inovácie, ktoré pomáhajú úspešným
PR článok - 12. 5. 2014
Ak máte radi technologické novinky, tak sme pre vás našli zaujímavé riešenie.
Mobile RULEZZ 2014: Novinky zo sveta mobilného marketingu už v utorok 6. mája
PR článok - 5. 5. 2014
Už o zajtra otvorí svoje brány jedna z najúspešnejších slovenských konferencií Mobile RULEZZ 2014. Jej štvrtý ročník sa bude konať už v utorok, 6. mája v Hoteli Gate One. V tento deň sa zároveň dozvieme výhercov národnej súťaže Apps RULEZZ 2014.
Lidl má na Facebooku už viac ako 10 000 000 fanúšikov, v Európe nemá konkurenciu
PR článok - 23. 4. 2014
Lidl prekonal na jar 2014 hranicu 10 miliónov fanúšikov na Facebooku. Podarilo sa mu to ako prvému maloobchodnému reťazcu na starom kontinente. Prestížna monitorovacia agentúra Socialbakers podložila tento fakt štúdiou „Lidl Now #1 European Food Retailer on Facebook”.
Strana 1 z 10Staršie