Články jedného autora

Postup pre založenie s.r.o.
PR článok - 24. 8. 2015
Aj tento mesiac Vám prinášame ďalší zo série článkov zameraných na zakladanie “eseročiek”.
Prečo si založiť radšej s.r.o. ako živnosť?
PR článok - 29. 7. 2015
Založiť si živnosť či s.r.o.? Jedna z najčastejších otázok, ktoré sa pýta človek, ktorý chce začať podnikať. Čo je teda lepšie?
Aby bolo vreckové vašich detí v bezpečí
PR článok - 27. 7. 2015
Ak sa vám často stáva, že vaše dieťa stráca peniaze, založte mu účet. Je to najlepší spôsob, ako sa vaše dieťa naučí orientovať vo svete financií.
Na investovanie je vždy vhodný čas, stačí dodržať základné pravidlá
PR článok - 8. 7. 2015
Investovať svoje peniaze a šetriť si tak na dôchodok alebo pre deti sa oplatí vždy. Bez ohľadu na výšku vášho príjmu alebo veku. Aj správne investovaných 50 eur vám totiž môže na konci dňa priniesť zaujímajú sumu, musíte však dodržiavať niekoľko základných pravidiel.
.EU doména otvára dvere do Európy. Teraz je za polovicu.
PR článok - 17. 6. 2015
Žijeme a pracujeme v Európe, sme Európania. Svoju európsku príslušnosť môžeme dnes slobodne prejaviť aj v prostredí internetu. Vlastnú .eu doménu si teraz zaregistrujete za polovičnú cenu.
Prevádzkové financovanie je súčasťou úspechu exportéra.
PR článok - 2. 6. 2015
S rozširovaním podnikania sú väčšinou spojené aj určité riziká a obavy. Pri vstupe na zahraničné trhy to môže byť neznalosť trhu, legislatívy a často aj jazyka, to môže byť aj nedostatok informácií o potenciálnych zákazníkoch ako aj nedostatočné krytie prevádzkových nákladov.
Poznáme najlepších blogerov na Slovensku: Víťaz za kategóriu Ekonomika, spoločnosť a biznis
PR článok - 15. 5. 2015
Slovensko pozná najlepších blogerov v krajine. Vyhlásenie oficiálnych výsledkov celonárodnej súťaže Bloger roka 2014 sa uskutočnilo 14. mája v hoteli ARCADIA Bratislava*****. Počas galavečera boli udelené tituly BLOGER ROKA 2014® v ôsmich kategóriách. Organizátorom súťaže je PR agentúra MEDIA IN.
Podnikatelia vstupujúci na nové trhy sú v bezpečí. Riziko platobnej neschopnosti nových zákazníkov je nulové.
PR článok - 13. 5. 2015
S rozširovaním podnikania do nových oblastí sú väčšinou spojené aj určité riziká. Okrem neznalosti trhu, legislatívy a často aj jazyka, to môže byť aj nedostatok informácií o potenciálnych zákazníkoch a s nimi spojené riziko neúhrady faktúr. Existuje však skvelé riešenie - Bezregresný faktoring.
Máte absolvované všetky povinné školenia? Ste si istí?
PR článok - 29. 4. 2015
Každý podnikateľ potrebuje niekedy podať pomocnú ruku pri orientácii v záplave informácii. Stačí pritom len vedieť, kam kliknúť.
Slováci veria investičným fondom stále viac
PR článok - 17. 4. 2015
19. apríla 1743 sa narodil Abraham van Ketwich, holandský obchodník považovaný za otca investičných fondov. Práve na tento deň preto pripadá Svetový deň investičných fondov, ku oslavám ktorého sa už po druhý raz pripája aj Slovensko.
Strana 1 z 10Staršie