Články jedného autora

Na Slovensku odštartovala celonárodná súťaž BLOGER ROKA 2014®
PR článok - 2. 3. 2015
Hľadáme najlepších blogerov v kategórii Ekonomika, spoločnosť & biznis
Kolégium, skúsenosti tretieho sektora s CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s.
PR článok - 16. 2. 2015
Dokážu nadácie, alebo občianske združenia a svet veľkého biznisu navzájom spolupracovať? Využívajú nadácie pre zhodnocovanie prostriedkov získaných z príspevkov aj investície do akcií a iných nástrojov Kapitálového trhu? O odpovede sme požiadali Martina Luterána, rektora Kolégia Antona Neuwirtha – občianskeho združenia, ktoré začalo na Slovensku pôsobiť 6.2.2009.
Až trojnásobne vyššie zhodnotenie peňazí ako ponúkajú bežné termínované vklady – CashFree za 5,9 % p.a.
PR článok - 28. 1. 2015
Úroky na bankových účtoch a termínovaných vkladoch dosahujú historické minimá a ani v najbližšej dobe sa nedá očakávať výraznejšia zmena.Ľudia preto viac ako v minulosti hľadajú alternatívy, kam svoje peniaze uložiť a investovať. Na trhu existujú viaceré možnosti získania lepších úrokov ako v bankách. Lepšie zhodnotenie peňazí však obvykle nesie v sebe aj väčšie riziko.
Nie som finančný guru, CAPITAL MARKETS skúsenosti
PR článok - 28. 1. 2015
Dennodenne, môžeme na televíznej obrazovke sledovať tváre svetových športovcov. Pilotov Formule1, úspešných basketbalistov, golfových hráčov. Ako zástupcov kolektívnych športov, tak individuálnych gladiátorov, ktorí vstupujú do pomyselnej arény, aby svetu dokázali svoju výnimočnosť. Bežný človek ich vníma ako úspešných a bohatých ľudí, ktorí vo svetle reflektorov podávajú po svojom výnimočnom výkone interview novinárom zvučných periodík. Niekedy si však neuvedomujeme, čo títo ľudia dokázali obetovať preto, aby boli tam kde sú, na stupni víťazov preberajúc trofej najlepšieho.
ČSOB Poisťovňa je opäť Poisťovňou roka na Slovensku
PR článok - 15. 12. 2014
Nie sú v tom žiadne magické triky, iba poctivá práca a snaha ponúkať ľuďom tie najlepšie produkty a servis pre zabezpečenie ich potrieb. To je recept úspechu pre ČSOB Poisťovňu, ktorá si už druhý rok po sebe vyslúžila od slovenského ekonomického týždenníka TREND titul Poisťovňa roka na Slovensku.
Operatívny lízing sa na slovenskom trhu čoraz viac udomácňuje
PR článok - 15. 12. 2014
Na Slovensku ale aj v Čechách sa čoraz viac udomácňuje trend, ktorý poznáme najmä z krajín ako Nemecko, Veľká Británia alebo Holandsko. Ide o tzv. takzvaný operatívny lízing, teda službu, ktorá sa postará o celý servis okolo vozidla nielen pre firmy ale už aj pre bežných občanov. Pre trh sú to tiež dobré signály. Lízingový segment za posledné mesiace rástol práve i vďaka autám. Nové obchody ťahali najmä spotrebitelia, no ožil dopyt aj medzi podnikateľmi.
Len 1 zo 4 Slovákov je pôžitkár
PR článok - 8. 12. 2014
Sme stratégovia, držgroši alebo pôžitkári? Aj takto znela 1 z otázok internetového prieskumu ČSOB, do ktorého sa zapojilo takmer 2000 respondentov. Slováci sa ako pôžitkársky národ rozhodne nezapísal.
Kauza predraženého CT prístroja: Stínanie hláv a Medical group
PR článok - 25. 11. 2014
Mesiac november bol opäť plný informácií. Nič však médiá nezaujalo viac ako kauza okolo nákupu predraženého CT prístroja a s ním spojeného „stínania hláv“.
Je bezplatné cestovné naozaj zadarmo?
PR článok - 7. 11. 2014
V uplynulom mesiaci bolo snáď nemožné nevšimnúť si, čo chystá vláda Roberta Fica v rámci sociálneho balíčka. Cestovné pre študentov a dôchodcov zadarmo od 17. novembra 2014. O vládnych plánoch informovali niektoré z médií už od začiatku septembra. Jednalo sa však zväčša o zmienky o tom, ako vláda plánuje rozpočet na rok 2015 a ako v rámci nového rozpočtu vyčlení prostriedky na financovanie spomenutého sociálneho balíčka.
Predaj denníka SME: Jedna z najzaujímavejších mediálnych tém mesiaca
PR článok - 21. 10. 2014
Jednou z mediálne najzaujímavejších tém mesiaca október je predaj 50-percentného podielu spoločnosti Petit Press, a.s.. Od začiatku mesiaca, sme zaznamenali 165 relevantných informácií, ktoré sa týkali predaja podielu spoločnosti.
Strana 1 z 10Staršie