Články jedného autora

Existuje spôsob, ako sa stať úspešným podnikateľom? Tieto veci vám v tom pomôžu
PR článok - 18. 8. 2016
Každý jeden podnikateľ – začiatočník očakáva raketový štart v podnikaní a dúfa, že hneď v prvých dňoch svojej podnikateľskej činnosti zarobí niekoľko tisíc eur a bude mať na mesiac – dva postarané. Treba však zložiť ružové okuliare.
Úver JEREMIE pomáha podnikateľom v regiónoch
PR článok - 11. 7. 2016
Malí a strední podnikatelia z regiónov Slovenska môžu získať zvýhodnenú úrokovú sadzbu vďaka európskym programom.
Ako si uplatniť právne nároky v Česku?
PR článok - 8. 7. 2016
Žijete v Českej republike alebo v nej len podnikáte? Spolupracuje vaša firma s obchodným partnerom, ktorý má sídlo v ČR. Nepoznáte zákony a paragrafy platné v Česku a potrebujete si v tejto krajine uplatniť svoje právne nároky? Máte právny problém, ktorý si netrúfate vyriešiť samostatne?
Fio banka zlacňuje bývanie
PR článok - 15. 6. 2016
Záujemcovia o vlastné bývanie môžu odteraz získať ešte výhodnejší úver. Fio banka plošne znižuje úrokové sadzby hypoték a minimálna fixná sadzba je po novom 1,48 % p.a. Fio hypotéka je okrem toho bez poplatkov.
Výhodný úver JEREMIE
PR článok - 13. 6. 2016
Malé a stredné podniky majú jedinečnú možnosť získať zvýhodnený úver na rozvoj ich podnikania.
Podnikáte? Jednoduchý spôsob, ako sa vyhnúť najčastejším chybám v agende
PR článok - 26. 5. 2016
Pri priebežnej kontrole stavu účtovníctva sa celkom často objavujú drobné, aj závažnejšie nedostatky, ktoré môžu v konečnom dôsledku vyrobiť riadnu „paseku“.
Je tu hypotéka, ktorá umožnuje znížiť si úroky až na 0%
PR článok - 24. 5. 2016
Máte financie navyše, ktoré vám počas splácania hypotéky ležia ladom? Fio banka prichádza s bezplatným riešením, ako si týmito peniazmi znížiť úroky a tým aj mesačnú splátku.
Pri hypotéke znižujte z úrokov, nie z nárokov
PR článok - 27. 4. 2016
Hypotéka je dnes už bežnou súčasťou života ľudí, ktorí riešia potrebu vlastného bývania.
Poistenie musí „dýchať“ s vami
PR článok - 19. 4. 2016
Predstavte si, že máte zmluvu životného poistenia, ktorú ste uzatvorili pred 10 – 15 rokmi. V čase jej podpisu bola pre vás nepochybne postačujúca, teda, pokrývala všetky vaše vtedajšie potreby a nevyhnutné riziká. A dodnes žijete v presvedčení, že niekde doma v zásuvke máte kvalitnú poistku.
Z pôžičky na tieto 3 veci určite nebudete mať nočné mory
PR článok - 14. 4. 2016
Takmer každý si v určitom období života na niečo požičia peniaze. Či už od rodiny, priateľov alebo od banky. Rozhodnutie požičať si peniaze človek nerobí každý deň, preto by mal vždy dôkladne zvážiť účel pôžičky a aj svoje finančné možnosti.
Strana 1 z 10Staršie