Články jedného autora

Je bezplatné cestovné naozaj zadarmo?
PR článok - 7. 11. 2014
V uplynulom mesiaci bolo snáď nemožné nevšimnúť si, čo chystá vláda Roberta Fica v rámci sociálneho balíčka. Cestovné pre študentov a dôchodcov zadarmo od 17. novembra 2014. O vládnych plánoch informovali niektoré z médií už od začiatku septembra. Jednalo sa však zväčša o zmienky o tom, ako vláda plánuje rozpočet na rok 2015 a ako v rámci nového rozpočtu vyčlení prostriedky na financovanie spomenutého sociálneho balíčka.
Predaj denníka SME: Jedna z najzaujímavejších mediálnych tém mesiaca
PR článok - 21. 10. 2014
Jednou z mediálne najzaujímavejších tém mesiaca október je predaj 50-percentného podielu spoločnosti Petit Press, a.s.. Od začiatku mesiaca, sme zaznamenali 165 relevantných informácií, ktoré sa týkali predaja podielu spoločnosti.
Nová vlna extra výhodných úverov pre podnikateľov!
PR článok - 15. 10. 2014
Od roku 2013 získalo extra výhodný podnikateľský úver viac ako 1 750 slovenských podnikateľov, najmä vďaka podpore a záruke zo strany EÚ. Prvou bankou na slovenskom trhu, ktorá takéto úvery zaviedla, bola ČSOB. Získať výhodný podnikateľský úver s uvoľnenými podmienkami je však možné aj teraz, navyše so zľavou, preto nepremeškajte túto príležitosť!
Ako dlho žili médiá vystúpením exministra J. Mihála v relácií O 5 minút 12?
PR článok - 14. 10. 2014
Exministrove prerieknutie bolo zaujímavé približne rovnako ako samotná téma diskusie, ale hitom internetu, akoby sa spočiatku mohlo zdať, sa nestalo.
Pri zmene dodávateľa plynu môžete túto jeseň ušetriť
PR článok - 7. 10. 2014
Každý podnikateľ sa dennodenne zaoberá otázkou, ako zefektívniť svoje náklady, aby viedli k zvyšovaniu zisku. Platba za energie predstavuje pre firmy výrazné výdavky. Navyše, veľa času zaberie aj kontrolovanie faktúr od viacerých dodávateľov a v prípade akýchkoľvek problémov komunikovanie s viacerými firmami. ZSE prichádza s ponukou, ktorá živnostníkom a firmám prinesie nielen úsporu, ale zlúči im dodávku plynu a elektriny pod jednu strechu.
Čím vyšší úver, tým nižší úrok
PR článok - 7. 10. 2014
Stavebný trh sa po niekoľkých rokoch stagnácie opäť prebúdza a preto mnohí z nás reálne uvažujú nad investíciou do nového alebo aspoň nad rekonštrukciou terajšieho bývania. Na túto situáciu reaguje aj líder stavebného sporenia u nás – Prvá stavebná sporiteľňa, ktorá znížila úroky úverov na svoje historické minimum. Okrem toho prichádza s naozaj férovou ponukou - čím viac si požičiate, tým nižší úrok získate. A to už určite stojí za zváženie.
Podnikatelia majú účet, s ktorým sa nemusia obmedzovať
PR článok - 29. 9. 2014
Živnostník či menšia firma mesačne zaplatí z účtu desiatky, neraz aj stovky platieb. Ideálne je, ak majú bankový účet, pri ktorom za bezhotovostné príkazy neplatia a ešte k nemu majú zadarmo najčastejšie využívané služby. Nájdu ho v najväčšej banke na Slovensku – v Slovenskej sporiteľni. A navyše živnostníci, firmy a poľnohospodári za takýto účet počas prvého roka svojho podnikania neplatia.
Plyn môže byť túto jeseň lacnejší až o 26%
PR článok - 24. 9. 2014
Každý podnikateľ sa dennodenne zaoberá otázkou, ako znížiť svoje náklady a tým zvyšovať svoj zisk.
Malá investícia - veľký prínos pre váš biznis
PR článok - 23. 9. 2014
Efektívne riadenie, sledovanie nákladov, a kvalitné budovanie vzťahov so zákazníkmi sú základne atribúty dobre fungujúcej spoločnosti. Dosiahnuť tento stav je dlhodobý proces, ktorý potrebuje kvalitnú stratégiu, manažérske rozhodnutia a nato vhodné nástroje. Mnohé firmy vo svojej stratégii upriamili pozornosť na CRM riešenia, ktoré pomáhajú riadiť vzťahy so zákazníkmi a firemnú komunikáciu.
Historicky najnižšie úroky
PR článok - 12. 9. 2014
Leto je pomaly, ale iste na ústupe a mnohí z nás si preto začínajú uvedomovať, že prichádza obdobie, kedy budeme mať poslednú šancu na či už väčšie alebo menšie stavebné úpravy svojho obydlia. Ak je to aj váš prípad a riešite len otázku financovania, obráťte sa na lídra stavebného sporenia – Prvú stavebnú sporiteľňu, ktorá prichádza s naozaj atraktívnou ponukou financovania.
Strana 1 z 10Staršie