Články jedného autora

Erebos - nápoj bohov
PR článok - 18. 10. 2016
Potrebujete sa po športovom výkone znovu postaviť na nohy, no nič nepomáha? Chcete sa zbaviť zničujúcej únavy, ale neviete ako na to? Hľadáte príval novej energie do náročného dňa, no ten nie a nie prísť?
Myslite na budúcnosť už dnes
PR článok - 17. 10. 2016
Každý z nás chce zabezpečiť seba či svojich blízkych do budúcnosti. Tá môže priniesť rôzne neočakávané situácie. Práve životné poistenie je určené na vybudovanie nevyhnutného piliera, a to piliera ochrany vašej budúcnosti.
Končí vaša stará banka? Poradíme, kde nájsť adekvátnu náhradu
PR článok - 13. 10. 2016
Keď vaša banka oznámi koniec svojej činnosti, je to komplikácia. Kde nájsť vhodnú náhradu? Bánk, ktoré majú široké portfólio produktov, ponúkajú služby bez poplatkov a naviac majú i pobočky, je ako šafranu. Jednu sme ale našťastie pre vás našli.
Stavebné sporenie je stále výhodné aj vďaka štátnej prémii
PR článok - 10. 10. 2016
Snívate o novom a ešte krajšom bývaní? Neplánujete celý život bývať v malom 2-izbovom byte? Chcete si postaviť dom a hľadáte spôsob, ako si nasporiť na pozemok a neúverovať sa hneď na začiatku? Predtým než podpíšete hypotéku, prečítajte si o výhodách stavebného sporenia.
Disciplína v sporení vás priblíži k vytúženému cieľu
PR článok - 5. 10. 2016
Aj malými čiastkami, ktoré si mesačne odkladáte, môžete nadobudnúť zaujímavú sumu. Ak si myslíte, že ušetriť z vášho príjmu je nemožné, čítajte ďalej.
Nemáte čas chodiť do banky? Založiť si môžete aj online
PR článok - 20. 9. 2016
Nemáte čas chodiť do banky ale napriek tomu by ste chceli využívať účet, ktorý bude naviac bez poplatkov a bez podmienok? Riešenie ponúka Fio banka. Osobný účet bez poplatkov si môžete založiť pomocou jednoduchého online formulára.
Nemáte čas chodiť do banky? Založiť účet sa dá aj online
PR článok - 30. 8. 2016
Nemáte čas chodiť do banky ale napriek tomu by ste chceli využívať účet, ktorý bude naviac bez poplatkov a bez podmienok? Riešenie ponúka Fio banka. Osobný účet bez poplatkov si môžete založiť pomocou jednoduchého online formulára.
Existuje spôsob, ako sa stať úspešným podnikateľom? Tieto veci vám v tom pomôžu
PR článok - 18. 8. 2016
Každý jeden podnikateľ – začiatočník očakáva raketový štart v podnikaní a dúfa, že hneď v prvých dňoch svojej podnikateľskej činnosti zarobí niekoľko tisíc eur a bude mať na mesiac – dva postarané. Treba však zložiť ružové okuliare.
Úver JEREMIE pomáha podnikateľom v regiónoch
PR článok - 11. 7. 2016
Malí a strední podnikatelia z regiónov Slovenska môžu získať zvýhodnenú úrokovú sadzbu vďaka európskym programom.
Ako si uplatniť právne nároky v Česku?
PR článok - 8. 7. 2016
Žijete v Českej republike alebo v nej len podnikáte? Spolupracuje vaša firma s obchodným partnerom, ktorý má sídlo v ČR. Nepoznáte zákony a paragrafy platné v Česku a potrebujete si v tejto krajine uplatniť svoje právne nároky? Máte právny problém, ktorý si netrúfate vyriešiť samostatne?
Strana 1 z 10Staršie