Články jedného autora

ČSOB Poisťovňa je opäť Poisťovňou roka na Slovensku
PR článok - 15. 12. 2014
Nie sú v tom žiadne magické triky, iba poctivá práca a snaha ponúkať ľuďom tie najlepšie produkty a servis pre zabezpečenie ich potrieb. To je recept úspechu pre ČSOB Poisťovňu, ktorá si už druhý rok po sebe vyslúžila od slovenského ekonomického týždenníka TREND titul Poisťovňa roka na Slovensku.
Operatívny lízing sa na slovenskom trhu čoraz viac udomácňuje
PR článok - 15. 12. 2014
Na Slovensku ale aj v Čechách sa čoraz viac udomácňuje trend, ktorý poznáme najmä z krajín ako Nemecko, Veľká Británia alebo Holandsko. Ide o tzv. takzvaný operatívny lízing, teda službu, ktorá sa postará o celý servis okolo vozidla nielen pre firmy ale už aj pre bežných občanov. Pre trh sú to tiež dobré signály. Lízingový segment za posledné mesiace rástol práve i vďaka autám. Nové obchody ťahali najmä spotrebitelia, no ožil dopyt aj medzi podnikateľmi.
Len 1 zo 4 Slovákov je pôžitkár
PR článok - 8. 12. 2014
Sme stratégovia, držgroši alebo pôžitkári? Aj takto znela 1 z otázok internetového prieskumu ČSOB, do ktorého sa zapojilo takmer 2000 respondentov. Slováci sa ako pôžitkársky národ rozhodne nezapísal.
Kauza predraženého CT prístroja: Stínanie hláv a Medical group
PR článok - 25. 11. 2014
Mesiac november bol opäť plný informácií. Nič však médiá nezaujalo viac ako kauza okolo nákupu predraženého CT prístroja a s ním spojeného „stínania hláv“.
Je bezplatné cestovné naozaj zadarmo?
PR článok - 7. 11. 2014
V uplynulom mesiaci bolo snáď nemožné nevšimnúť si, čo chystá vláda Roberta Fica v rámci sociálneho balíčka. Cestovné pre študentov a dôchodcov zadarmo od 17. novembra 2014. O vládnych plánoch informovali niektoré z médií už od začiatku septembra. Jednalo sa však zväčša o zmienky o tom, ako vláda plánuje rozpočet na rok 2015 a ako v rámci nového rozpočtu vyčlení prostriedky na financovanie spomenutého sociálneho balíčka.
Predaj denníka SME: Jedna z najzaujímavejších mediálnych tém mesiaca
PR článok - 21. 10. 2014
Jednou z mediálne najzaujímavejších tém mesiaca október je predaj 50-percentného podielu spoločnosti Petit Press, a.s.. Od začiatku mesiaca, sme zaznamenali 165 relevantných informácií, ktoré sa týkali predaja podielu spoločnosti.
Nová vlna extra výhodných úverov pre podnikateľov!
PR článok - 15. 10. 2014
Od roku 2013 získalo extra výhodný podnikateľský úver viac ako 1 750 slovenských podnikateľov, najmä vďaka podpore a záruke zo strany EÚ. Prvou bankou na slovenskom trhu, ktorá takéto úvery zaviedla, bola ČSOB. Získať výhodný podnikateľský úver s uvoľnenými podmienkami je však možné aj teraz, navyše so zľavou, preto nepremeškajte túto príležitosť!
Ako dlho žili médiá vystúpením exministra J. Mihála v relácií O 5 minút 12?
PR článok - 14. 10. 2014
Exministrove prerieknutie bolo zaujímavé približne rovnako ako samotná téma diskusie, ale hitom internetu, akoby sa spočiatku mohlo zdať, sa nestalo.
Pri zmene dodávateľa plynu môžete túto jeseň ušetriť
PR článok - 7. 10. 2014
Každý podnikateľ sa dennodenne zaoberá otázkou, ako zefektívniť svoje náklady, aby viedli k zvyšovaniu zisku. Platba za energie predstavuje pre firmy výrazné výdavky. Navyše, veľa času zaberie aj kontrolovanie faktúr od viacerých dodávateľov a v prípade akýchkoľvek problémov komunikovanie s viacerými firmami. ZSE prichádza s ponukou, ktorá živnostníkom a firmám prinesie nielen úsporu, ale zlúči im dodávku plynu a elektriny pod jednu strechu.
Čím vyšší úver, tým nižší úrok
PR článok - 7. 10. 2014
Stavebný trh sa po niekoľkých rokoch stagnácie opäť prebúdza a preto mnohí z nás reálne uvažujú nad investíciou do nového alebo aspoň nad rekonštrukciou terajšieho bývania. Na túto situáciu reaguje aj líder stavebného sporenia u nás – Prvá stavebná sporiteľňa, ktorá znížila úroky úverov na svoje historické minimum. Okrem toho prichádza s naozaj férovou ponukou - čím viac si požičiate, tým nižší úrok získate. A to už určite stojí za zváženie.
Strana 1 z 10Staršie