Články jedného autora

Ako môžu drobní podnikatelia ušetriť?
PR článok - 09:00
Malé firmy či drobní živnostníci to dnes nemajú ľahké. Platia odvody, rátajú si príjmy a výdavky kvôli daniam a snažia sa ušetriť, kde sa dá. Pritom, ak sa naučia hospodáriť so svojimi peniazmi rozumne a nájdu v banke služby s výhodnejšími podmienkami, dokážu usporiť nemalé sumy. V Slovenskej sporiteľni môžu mať podnikateľský účet zadarmo a zároveň si tam môžu zobrať úver bez spracovateľského poplatku. Je to jednoduché.
Oplatí sa pôžička pred výplatou?
PR článok - 4. 4. 2014
Väčšina z nás zažila finančné suchoty pred výplatou. Prídu nečakane a vy rozmýšľate, ako sa z nich vykopať. Požičať si od rodiny, známych, alebo finančnej inštitúcie? Ako vyriešiť túto situáciu?
Ako môžu drobní podnikatelia ušetriť?
PR článok - 4. 4. 2014
Dôležitý je aj výber správneho účtu. V ktorej banke vám teraz požičajú výhodne a rýchlo?
Koľko investovať do internetového marketingu?
PR článok - 21. 3. 2014
V tomto článku sa budeme zaoberať konkrétnou oblasťou internetového marketingu a to SEO – optimalizáciou web stránky pre vyhľadávače. Je to technika, pomocou ktorej sa webová stránka dostane na popredné pozície vo vyhľadávaní, napr. v Google. Optimalizácia zabezpečí relevantnú návštevnosť stránky a takisto nových potenciálnych zákazníkov.
Slováci si mimoriadnymi splátkami znižujú náklady na hypotéku
PR článok - 12. 3. 2014
Hypotéka či úver na bývanie je už dnes bežnou súčasťou života ľudí, ktorí riešia otázku vlastného bývania. Pre mnohých predstavuje dlhodobý finančný záväzok, ktorý musia splácať niekoľko rokov. Málokto však vie, že dĺžku splácania, ako aj výšku samotnej mesačnej splátky si môže veľmi jednoducho znížiť, a to prostredníctvom bezplatných mimoriadnych splátok.
In & out vo svete webovej stránky
PR článok - 11. 3. 2014
Chcete aby vaša webová stránka pôsobila moderne a reprezentatívne ale neviete ako na to?
Hypotéka s úrokom, aký tu ešte nebol
PR článok - 10. 3. 2014
Tatra banka prináša hypotéku s najnižším úrokom v histórii už od 3,05 % a možnosťou online konzultácie v pohodlí domova.
Zvýhodnené úvery pre malých podnikateľov? V OTP Banke s podporou EÚ
PR článok - 10. 3. 2014
OTP Banka prináša malým podnikateľom ako prvá banka na Slovensku zaujímavý podnikateľský úver s výhodami podpory Európskeho investičného fondu (EIF) v rámci programu Progres.
Rýchla pôžička je najrýchlejšia cesta
PR článok - 3. 3. 2014
Bleskové riešenie pre vaše finančné problémy nesie meno Rýchlepôžičky.sk. Služby online a SMS pôžička si získavajú tisícky priaznivcov po celom svete.
Katarína Molnárová: Prvým impulzom bola túžba po pracovnej slobode
PR článok - 26. 2. 2014
Ing. Katarína Molnárová, riaditeľka online marketingovej agentúry ONLINE TORO (bývalá agentúra RUonline), sa venuje marketingu viac ako 8 rokov. V rozhovore nám priblížila svoje poznatky o tom, ako efektívne financovať marketingové aktivity a prezradí tiež ako založila jednu z top online marketingových agentúr na Slovensku.
Strana 1 z 10Staršie