Články jedného autora

Podnikatelia majú účet, s ktorým sa nemusia obmedzovať
PR článok - včera o 09:00
Živnostník či menšia firma mesačne zaplatí z účtu desiatky, neraz aj stovky platieb. Ideálne je, ak majú bankový účet, pri ktorom za bezhotovostné príkazy neplatia a ešte k nemu majú zadarmo najčastejšie využívané služby. Nájdu ho v najväčšej banke na Slovensku – v Slovenskej sporiteľni. A navyše živnostníci, firmy a poľnohospodári za takýto účet počas prvého roka svojho podnikania neplatia.
Plyn môže byť túto jeseň lacnejší až o 26%
PR článok - 24. 9. 2014
Každý podnikateľ sa dennodenne zaoberá otázkou, ako znížiť svoje náklady a tým zvyšovať svoj zisk.
Malá investícia - veľký prínos pre váš biznis
PR článok - 23. 9. 2014
Efektívne riadenie, sledovanie nákladov, a kvalitné budovanie vzťahov so zákazníkmi sú základne atribúty dobre fungujúcej spoločnosti. Dosiahnuť tento stav je dlhodobý proces, ktorý potrebuje kvalitnú stratégiu, manažérske rozhodnutia a nato vhodné nástroje. Mnohé firmy vo svojej stratégii upriamili pozornosť na CRM riešenia, ktoré pomáhajú riadiť vzťahy so zákazníkmi a firemnú komunikáciu.
Historicky najnižšie úroky
PR článok - 12. 9. 2014
Leto je pomaly, ale iste na ústupe a mnohí z nás si preto začínajú uvedomovať, že prichádza obdobie, kedy budeme mať poslednú šancu na či už väčšie alebo menšie stavebné úpravy svojho obydlia. Ak je to aj váš prípad a riešite len otázku financovania, obráťte sa na lídra stavebného sporenia – Prvú stavebnú sporiteľňu, ktorá prichádza s naozaj atraktívnou ponukou financovania.
Výhodným úrokom, ktoré časom prestanú platiť, odzvonilo!
PR článok - 8. 9. 2014
Nízke úrokové sadzby sú lákavé, avšak často obmedzené len na určité obdobie. Zdá sa však, že Tatra banka sa to rozhodla zmeniť.
Poistenie GAP pre firemné vozidlá: Nestrácajte čas ani peniaze
PR článok - 23. 6. 2014
Ak podnikáte a k práci potrebujete osobné či nákladné vozidlo, alebo dokonca celú flotilu vozidiel, je ich poistenie kľúčové. Nejedná sa pritom iba o povinné či havarijné poistenie, svoju investíciu do vozového parku by si mala každá firma ustrážiť aj z pohľadu hodnoty jednotlivých vozidiel.
Pozrite si: Bambuľka a dedo Jozef v novom videu!
PR článok - 9. 6. 2014
V novom spote je hlavným hrdinom žltý kufrík, v ktorom si Bambuľka opatruje svoje obľúbené veci.
Mimoriadne výhodné úvery pre podnikateľov sú späť!
PR článok - 22. 5. 2014
Viac ako 1 200 podnikateľov získalo v minulom roku mimoriadne výhodný podnikateľský úver, a to vďaka podpore a záruke zo strany Európskej únie. Prvou bankou na slovenskom trhu, ktorá takéto úvery zaviedla, bola ČSOB. Ponuka získať podnikateľský úver s uvoľnenými podmienkami pre živnostníkov a malé firmy prichádza v týchto dňoch opäť.
Poisťovňa Aegon ponúka online poistenie bývania
PR článok - 21. 5. 2014
Výhodou tohto typu uzatvorenia poistnej zmluvy je predovšetkým jeho časová nenáročnosť a okamžitá dostupnosť. Klient uzatvára poistnú zmluvu z pohodlia domova prostredníctvom jednoduchého online formulára.
5 krokov k dobrému úveru
PR článok - 14. 5. 2014
Ak potrebujete kúpiť nové auto, zrekonštruovať bývanie alebo vybaviť domácnosť, najrýchlejší spôsob ako získať peniaze je úver. Ponuka úverov na trhu je však široká, preto by ste si mali hľadať jednoduchú a zrozumiteľnú, ktorá splní všetky vaše kritériá. Ako sa v úveroch orientovať a čo by ste mali zobrať do úvahy poradí Angelika Farkašová, špecialistka na úvery z Poštovej banky.
Strana 1 z 10Staršie