Články jedného autora

Nepriaznivé ekonomické správy z Európy a Číny znížili ceny ropy
TASR - 19:16
Ceny severomorskej ropy Brent aj americkej WTI klesli po tom, ako trhy zareagovali na správy, že štáty Organizácie krajín vyvážajúcich ropu (OPEC) zvýšili v auguste produkciu a údaje o aktivite výrobného sektora v Európe a Číne boli horšie, než sa čakalo.
Taliansky výrobný sektor v auguste po vyše roku klesol, grécky, naopak, vzrástol
TASR - 18:01
Aktivita talianskeho výrobného sektora zaznamenala v auguste po 13 mesiacoch rastu pokles, čo signalizuje, že tretia najväčšia ekonomika eurozóny stagnuje.
Trnavskú automobilku oddnes vedie Rémi Girardon
Novým generálnym riaditeľom trnavskej automobilky PSA Peugeot Citroën Slovakia sa od 1. septembra 2014 stal Rémi Girardon (41).
Grécka ekonomika klesla v 2. kvartáli o 0,3 %
TASR - 16:01
Grécka ekonomika klesla v 2. štvrťroku o niečo viac, než sa pôvodne predpokladalo. Uviedol to dnes v rámci revidovaných údajov grécky štatistický úrad Elstat.
Moskva a Kyjev súhlasia s trojstrannými rokovaniami o plyne 6. septembra
TASR - 15:31
Moskva a Kyjev sú pripravené na uskutočnenie trojstranných rokovaní o otázkach dodávok plynu s Európskou úniou 6.
Výrobný sektor Nemecka vzrástol najmenej za 11 mesiacov, francúzsky opäť klesol
TASR - 15:01
Aktivita výrobného sektora Nemecka vzrástla v auguste najpomalším tempom za posledných 11 mesiacov, pod čo sa do veľkej miery podpísal slabší rast produkcie a nových objednávok.
Predseda vlády SR Robert Fico na slávnostnom sprevádzkovaní...
OZNÁMENIE: Predseda vlády SR Robert Fico na slávnostnom sprevádzkovaní reverzného toku plynu zo Slovenska na UkrajinuPredseda vlády SR Robert Fico a minister hospodárstva SR Pavol Pavlis slávnostne sprevádzkujú v utorok 2.
Výrobný sektor eurozóny vzrástol v auguste najpomalšie za viac než rok
TASR - 14:46
Aktivita výrobného sektora eurozóny zaznamenala v auguste o niečo výraznejšie spomalenie rastu než sa čakalo, pričom tempo rastu bolo najslabšie za viac než rok.
Počet schválených hypoték v Británii v júli klesol
TASR - 14:46
Počet schválených hypoték v Británii zaznamenal po júnovom výraznom raste v júli pokles. Ukázali to dnes zverejnené údaje britskej centrálnej banky.
Minister hospodárstva Pavol Pavlis na spustení prevádzky plynu
TASR - 14:01
Minister hospodárstva SR Pavol Pavlis sa zúčastní v utorok 2. septembra na slávnostnom spustení prevádzky reverzného toku plynu Vojany – Užhorod vo Veľkých Kapušanoch.
Strana 1 z 10Staršie