ADC Telecommunications Inc. (ZAADCT)

Logo
Základné informácie
ADC Telecommunications, Inc. ponúka sieťové príslušenstvo, software a integračné služby pre viacfunkčné siete, ktoré prenášajú dáta, video, hlasové služby, alebo zaisťujú pripojenie na internet. Dáta môžu byť prenášané cez telefónnu sieť, káblovú televíziu, internet, alebo bezdrôtové a podnikové siete.

ADC poskytuje hardwarové a softwarové systémy a integrované riešenia, ktoré umožňujú zákazníkom vybudovať a rozširovať komunikačnú sieť. Produkty ADC zahŕňajú okrem týchto riešení aj zariadenia pre širokopásmové pripojenie, ktoré zaisťujú fyzické prepojenie rozdielnych komunikačných systémov a komponentov.

Podnikové produkty pre širokopásmové pripojenie umožňujú telefónnym spoločnostiam poskytovať hlasové, video a dátové služby s pripojením na internet ich podnikovým zákazníkom. Zariadenie pre širokopásmové pripojenie určené pre koncových zákazníkov dovoľuje káblovým televíznym operátorom prenášať dva digitálne zvukové doprovody, realizovať dátové prenosy, internetové a video služby. V rámci týchto integrovaných produktových riešení sú poskytované aj konzultácie, softwarové a integračné služby, ktoré pomáhajú zákazníkom pri začleňovaní produktov ADC a ďalších doplnkových zariadení do komunikačných sietí.
Webwww.adc.com
Záverečné kurzy
Žiadný záznam nenájdený!
Fundamentálne údaje
52 týžd. min.11,810
52 týžd. max.26,950
Trhová kapitalizácia2 049 mil. USD
Priemerný objem2 551 260
EPS0,62$
P/E27,48
Dividenda0,00$
Div. výnos%