Prvá stavebná sporiteľňa (SSPSS)

Názory čitateľov
13. 1. 2017   tuty
v prvom rade zabudni na prvu a zaraď ju dakde za zoznam
1. 4. 2017   mark
Ponúkame súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkou ročnej úrokovej sadzby tak nízke, ako 2% v priebehu jedného roka až 50 rokov splácania dobu kdekoľvek na svete. Ponúkame úvery v rozmedzí od 5,000Euro 100 millionEuro. Naše pôžičky sú dobre poistení pre maximálnu bezpečnosť je našou prioritou. Ste nedáva spať v noci znepokojujúce, ako sa dostať legitímne úver veriteľa? Ste hrýzť nechty do živého? Namiesto toho, biť vás kontaktovať Mark moel Home Loan (Loan Services) tejto chvíle sa všetci odborníci, ktorí pomáhajú zastaviť zlou úverovou históriou úvery, nájsť riešenie, že víťazstvo je naše poslanie. E-mail: Markmoelloanhouse@h otmail.com
Žiadatelia musia vyplniť formulár žiadosti nasledujúce pôžičku:
ÚVER PRIHLÁŠKA
žiadosť o úver
Vaše meno a priezvisko *
Tvoj email *
Vaše telefónne číslo *
Vaša adresa *
Tvoje mesto *
Štát / Provincia *
krajina *
sex *
Dátum narodenia *
Svoj účet? *
Ste použili skôr? *
Pôžička Suma potrebná *
Dĺžka úveru *
Účel úveru *
Pošlite mi naskenovanú kópiu vášho ID: *
Veriteľa E-mail: Markmoelloanhouse@h otmail.com
S pozdravom,
Mr.Mark moel.
Markmoelloanhou se@hotmail.com
29. 11. 2016   Tono
Medziúver nikomu neodporúčam a pridávam ďalšiu nepríjemnú skúsenosť. Vybavil som si výhodnejší úver a medziúver v PSS som jednorazovo splatil. Poslal som však na účet pre istotu viac finančných prostriedkov, aby si mali z čoho stiahnuť všetky pokuty a poplatky. S doručením Výpisu z účtu mi prišlo vyrozumenie, že medziúver je splatený, vo Výpise však bol uvedený konečný zostatok cca 190,00€ a v poslednom riadku "účet zrušený". Po dvoch týždňoch mi preplatok neprišiel na osobný účet, tak som sa išiel opýtať na pobočku, čo s tým. Tam ma "kvalifikovane" informovali, že ich ani nedostanem, lebo sú to úroky a ich systém je neomylný. Ale aby som bol spokojný a vyviedli ma z omylu, zavolali spracovateľke do Bratislavy, ktorá si omyl priznala a flegmaticky potvrdila, že je to preplatok a že mi ho pošle na účet. Na ďalší deň už boli peniaze na účte. Keby som sa nešiel opýtať, tak ich nepošlú. Po tejto skúsenosti odporúčam pred splatením úveru požiadať PSS o vyčíslenie presnej sumy k určitému dňu.
12. 1. 2017   Nikol
Nahodou som sem zablúdila, sama som pracovala na vyplácaní, nie peniaze naozaj nemôžu ostat na konte uveru ale zasielajú sa klientom obratom, ked je úver splatený. Preplatok a skončenie úverového vztahu je uz "manuálna" cinnost zamestnancov, kedze so zrušením úveru v kazdej banke kopec administratívnych úkonov. Je to prísne kontrolovane NBS a pod, takze peniazky by sa v banke nestratili. Pracuje sa s tym okamzite na další kalendárny mesiac.Akonahle klient splatil uver na druhy den sme uz mali spisy spracované, druhy den prebieha opatovna kontrola udajov a na tretí ma klient preplatok na ucte. Myslim ze finančný sprostredkovatel s tym tiez počítal dal Vam v tomto samozrejmú odpoved.
27. 11. 2016   SLIšKOVá
Píšem vám že prvá stavebná sporitelňa je to naj horšia požička ked že vám povedia že kolko su úroky do konca sme plaťili už po ukončenim požičky asi 3 splatky boli menšie pozor netreba si brať tám požičku hlavnie vzbavovať Sobrancoch k Lipianovej ta roby podvody okrada ludoch šak ona by tám ňemala robyť dakujem sťe najhoršia čo davaju požičky
27. 11. 2016   Banom
Píšem vám že prvá stavebná sporitelňa je to naj horšia požička ked že vám povedia že kolko su úroky do konca sme plaťili už po ukončenim požičky asi 3 splatky boli menšie pozor netreba si brať tám požičku hlavnie vzbavovať Sobrancoch k Lipianovej ta roby podvody okrada ludoch šak ona by tám ňemala robyť dakujem sťe najhoršia čo davaju požičky
12. 7. 2016   Michaela
Dobrý deň chcem sa spýtať, vybavujeme si už úver asi mesiac a dnes mi prišiel od exekutora papier že mám zaplatiť 500eur. Zrušia mi úver a nedajú mi ho už?
26. 4. 2016   Anazuz
Susane6:môžeš si vybrat po 3 rokoch peniaze z PSS ale za zrusenie sa platí 60€.A čo sa tyka uveru ked mate hodnotiace cislo 64 tak ze vraj je to dobre no neviem...A ak mate nesporene peniaze v PSS a idete si brat pôžicku tak budete platit zo svojimi peniazmi svoje peniaze cize tu nasporenu cast...Vysvetlim ak si beriete 10000€ pozicku a mate zmluvu v PSS a vychadzate so zmluvy napr.aku mate cielovu sumu tak do tej sumy si mozte zobrat ale...tie peniaze sa vam rataju do pozicky co tam mate nasporene napr.1500€ tam mate tak aj tieto peniaze budete splacat a su to vlastne vase nasporene peniaze...Je to tak.
16. 2. 2016   Karol
Keby PSS nebola asi jedina moznost, tak tu uz nikdy nic neberiem.. clovek ked potrebuje peniaze, pytaju od neho a potom nechaju dalsie dva mesiace chudakov cakat. na koniec ked sa konecne rozhýbu a clovek im da aj vsetky podklady, zas nechaju len cakat.. uz piatok mali posilat peniaze konecne a je utorok. ach. ze vraj tam nieje referent tak cakajte. je toto mozne? to len u nich? ci ako... aby len natahovali... neviem kde sa uz postazovat tak aspon em napisem, ked chce niekto peniaze, nech sa pripravi na dlhe cakanie.. ak potrebuje rychlo, radsej nech sa rozluci. dufam ich to aspon trosku nastartuje a daju si zalezat aj na ludoch.
8. 2. 2016   Rado
Vie mi niekto poradit ?
V PSS čerpám stavebný úver a chcem sa opýtať ako sú spoplatnené mimoriadne splátky. V sadzobníku poplatkov je uvedené že splatenie úveru je bez poplatku. Mňa by ale zaujímalo či sa účtuje poplatok ak splatím iba časť úveru napr. 1/2 a ďalej pokračujem v splácaní. vdaka
17. 2. 2016   martina.orosova@gmail.com
Poplatok za mimoriadnu splátku/splátky sa neúčtuje ak ste vo fáze stavebného úveru. Ak ste vo fáze stavebného medziúveru je tam poplatok ak chcete celý úver splatiť naraz. (podľa fázy úveru) vtedy odporúčam ak má človek hotovosť, rozdeliť si to na dve-tri-štyri splátky (nevložiť naraz) a poplatku sa vyhnete aj vo fáze medziúveru.
18. 1. 2016   Cico
Ľudia dostal som medzi úver od PSS miesto cieľovej sumy 28900 euro mi prišlo na účet len 28543 euro presne 357 eur menej.To je fakt skvelé pri zakladaní stavebného sporenia vám stiahnú jedno percento cieľovej sumy ktoré čini 333 euro.Človek si myslí že aké to je výhodné sporenie,ale prd makový.
Keď si to tak zratame skoro 700 euro fuč to je štátna prémia skoro za 11 rokov V ťahu.A to ešte nehovorím koľko pre platím na urokoch.Tak že na záver len toľko vôbec neodporúčam keď nechcete prísť o nervy. Ďalšia delikatesa dokladovat aj svoje peniaze ktoré máte na šetrné.
1/21staršie