Volksbank Slovensko - Bezúčelový spotrebný úver (SUVBBSU)

Názory čitateľov
2. 9. 2010   tocenka1@azet.sk
Dobrý deň. Tak si prehliadam tieto Vaše názory,a všetky sa zhodujú v tom, že nie ste spokojný so svojou bankou. Preto vznikla na Slovensku spoločnosť, jediná svojho druhu, ktorá neustále monitoruje všetky banky, poisťovne, sporiteľne, správcovské spoločnosti atď. Vieme ako máme tieto subjekty VYUŽÍVAŤ a nie používať. Lebo všetci len používajú, ale nie v prospech seba, ale v prospech banky, a kŕmia ju ako dojnú kravu. My nepracujeme pre žiadnu banku, ani poisťovnu ani nič také....nás platí štát a NBS. Pokiaľ Vás to aspoň v niečom zaujalo, tak zavolajte na 0949 886 156, alebo e-mail. Naše informácie sú BEZPLATNÉ a NEZÁVäZNÉ. k našim informáciam napr. my vám dáme 4% úrok, a aj v tej banke kde máte úver, vieme to vybaviť, ale bežný občan nie, pretože nemá informácie. MY ich máme.
7. 3. 2005   anonym
...  
7. 3. 2005   anonym
Som nespokojný s vlastníckou štruktúrou banky a impertibilnosťou dievčaťa, ktoré robí v žilinskej pobočke (okuliare, tmavšie vlasy).  
30. 11. 2004   ja
načo reklamujú že dávajú keď nedávajú a keď po dvoch mesiacoch poskytnú dajú vám len polovicu a aj to musíte mať nejaké konexie.stoja za ...
2. 7. 2003   M.L.
Uvedene udaje su nepravdve a nepresne skutocnest je taka ze o uver moze poziadat aj neklient bankz y, vyska uveru je od 50 do 500tisic skk pricom od 300tis je tento uver ako ucelovy teda ziadatel musi zdokladovat jeho pouzitie. Úrokova sadzba je 13,25% pricom tato urokova sadzba je pohybliva, pri ruceni terminovanym vkladom alebo cash je urokova sadzba 10,75%. Maximalna doba splatnosti je az 5 rokov. Skoda ze spolocnost Zoznam,s.r.o. informuje klamlivo.
1/1