Poštová banka - Dostupná pôžička (SUPOSB)

Názory čitateľov
26. 5. 2016   klacko.r@zoznam.sk
Poštová banka je banda ktorá úmyselne zavádza. Prišla mi ponuka na spotrební úver zo 6,9% úrokom a RPMM 7,2% po telefonickom rozhovore som povedal že ak nebudú splnené podmienky v ponuke tak je zbytočne aby som chodil do banky že je to strata času pre mňa aj ich.Po telefonickom potvrdení som šiel do banky a tam mi otvorili účet s tím že to musia ešte poslať na schválenie do Bratislavy. Po odchode za cca 15 min. mi bolo zavolané že bol schválení s 7,9% a RPMM 8,2% s tím že nevedia vysvetliť prečo nebol schválení v pôvodnej sadzbe. Moje osobne údaje majú ja mam založení účet v ich banke no produkt ktorí mi ponúkli nemám. Cítim sa biť oklamaní a myslím že pravom.
26. 5. 2016   dusan289924@gmail.com
Tak to si na tom ešte dobre. Ja už 2 dni behám a telefonujem s poštovou bankou a nemôžem odtiaľ dostať svoje peniaze ktoré som tam vložil. Dnes som musel cestovať na pobočku kde síce zamestnanci banky boli milí, ale strávil som tam "2 hodiny" a aj tak som skoro nič nevybavil. Dúfam že nakoniec sa mi podarí dostať od nich "svoje" peniaze, ktoré sľubujú že ich budeš mať vždy k dispozícií, zrušiť účet a viac nechcem mať s nimi nič spoločné!!!
22. 11. 2015   missu7
pomerne dosť dobre dostupná je teraz aj XS pôžička. áno, je to síce nebanková pôžička, ale na druhú stranu, má ju provident a nie nejaká pofidérna spoločnosť, čo v praxi znamená, že je tam aká taká záruka, že nepríde k podvodu. neplatia sa ani žiadne poplatky vopred a dá sa splácať aj dlhšie. požičať si môžete aj 500 €, ale však načo to tu budem rozpisovať, viac info nájdete napríklad na www.123pozicky.... a čo je najlepšie, tak vzhľadom na to, že má licenciu od nbs (dá sa pozrieť na www.nbs.sk) tak spĺňa tie náročnejšie podmienky pre poskytovateľov.
20. 10. 2015   Didiana
Odporúčam porovnávať pôžičky napríklad na weboch ako www.prehladpoziciek .sk a tak podobne. je to tam dosť dobre rozpísané aj o Dostupnej pôžičke od Poštovej Banky.
20. 10. 2015   Jankos
Nemala si na mysli www.prehladpozi... ......
28. 10. 2015   Evelin S.
Spotrebný úver som si pozrela na tej stránke prehlad pôžičiek, majú top tam skutočne do široka popísané. Všetky náležitosti, ktoré potrebujem k vybaveniu úveru nájdem priamo na stánke. Sú tam podmienky získania pôžičky, online formulár, ktorý stačí vyplniť, proste všetko. Na prehladpoziciek... som našla ešte aj reprezentatívne príklady a úrokové sadzby, či náklady na splácanie pôžičky. Klobúk dole...aj keď stále je to pôžička od Poštovej banky, ale predsa banky....
4. 1. 2015   anonym
sú tu staré údaje, v hotovosti sa úver vyplatiť nedá. informácie o účtoch sú tu tiež nie celkom aktuálne, takže ak chcete aktuálne info odporúčam zájsť na ktorúkoľvek poštu :)
29. 4. 2014   berion
@frumtje treba si vždy veľmi dobre prečítať všetky podmienky. Poštová banka to má nastavené tak, že sa dá požičať relatívne jednoducho, ale treba vziať do úvahy aj to, že aj banka ide do určitého rizika. V nebankovkách by ste dostali určite vyšší úrok. To preplatenie sa mi zdá dosť vysoké, aktuálne to majú riešené cez kalkulačku - https://www.postova banka.sk/uvery-a-pozi cky/pozicky-na-cokolv ek/dostupna-pozicka/, takže dá sa to zistiť hneď.
28. 4. 2014   anonym
aj ja som mala z postovej banky pozicky ale naozaj sa oplatia ak potrebujes menej penazi a na menej splatnosti ja som vcelku spokojna
2. 4. 2014   santooo
Nechapem co cakate.ze vam pozicaju zadarmo alebo co???
26. 9. 2014   peter
Keď si človek pozrie porovnanie napríklad tu www.pozickomani... tak zistí, že všetky tie pôžičky nakoniec vychádzajú skoro rovnako
9. 2. 2014   Miloslav
Zdravím Vás,
Chcem sa opýtať Vás všetkých, ktorí tu ohovárate Poštovú Banku, Pani tu píše, že je vzdelaná atď, načo si prosím Vás požičiavate peniaze od banky, keď sa Vám nepáčia úroky. Kde sú Vaše rodiny a známi, ktorí Vám požičajú bezúročne? Hanba Vám, Ste už dosť starí a máte dlhy!!, Očividne ste nedôveryhodná osoba pre banku pani. Ja mám účet v tatra banke - keďže som zodpovedný klient schopný platiť za služby dali mi úver s úrokom 6,9 %, keďže mi peniaze nestačili navštívil som Poštovú banku ako aj Vy na pošte. Zobral som si stavebný uver, ziskal som urok síce 7,9 % bez založenia a dokladovania - keďže pani očividne nedisponuje žiadnym majetkom nemohla dostať takúto možnosť ako ja 27 ročný zodpovedný človek so sedliackym rozumom. Som zvedavý čo by ste zobrali do záruky Vy, keby som Vám ja zaklepal na dvere a požiadal Vás o 1500 € - aby ste mi ich požičali. Nezabúdajte, že ste cudzie osoby banke a tým sa zhoršuje Vaša možnosť získať výhody. Nebudte hrdý na hlúposti, a na svoju naivitu podpísať prvé papiere čo svečí pani o Vašej inteligencii - Osobne s domnievam, že keby sme dali Váš mozog do hlavy mravcovi aj tak by hŕkal. S pozdravom
28. 12. 2013   frumtje@azet.sk
Mam dost rokov na to, aby som bola rozumna a aj dostatocne vzdelana a aj tak som sa nechala dobehnut pozickou - vzala som si 1500 € - prvu, ale aj poslednu !
Tuto moznost mi ponukli na poste kde som podpisala aj papiere. Celkovo aj s poistenim pozicky som mala vratit cca. 2400 € s cim som suhlasila.
Jeden, z Bratislavy poslany "zdrap" papiera som ani neprestudovala - verila som informacii. Ake velke bolo moje prekvapenie ked sa moja dcera pozrela - po 2 rokoch - na papiere z Postovej banky a na podmienky. Zhrozili sme sa obe... Urokova sadzba 25,5 %, RPMN na trhu 24,14 %, RPMN banky 28,7 % - 70 splatok / bez opytania, ci konzultacie / a tak vratit mam necelych 3100 € - co sa rovna "vypalnickej, ci uzernickej" pozicke !!! 1500 € pozicka = 3100 € musim vratit... cim inak to nazvat ? To je ale sila !!! V korunach - pozicka 45 tisic - vraciam necelych 100 000 korun !
Uznavam svoju chybu v tom, ze som si ihned neskontrovala podmienky a cas splacania pozicky. Inak ja som inu chybu nespravila !
Tak - nech sa paci... viac ako sto percent naviac mam vratit tym panom, ktori nemaju chrbtovu kost. Totiz... keby mali, tak vedia, ze pozicku beru ti, ktori nie su zazobani a nie su milionari... Alebo sa mylim ???
Nooo ? Ale z coho by potom platili svoje luxusne byvanie, dovolenky, auta, iny luxus atd. keby nas aj takymito sposobmi "neosalili" ??? vid. terajsie reklamy od tejto banky...
1/3staršie