ZFP s.r.o.- organizačná zložka (PMZFP)

Názory čitateľov
21. 7. 2017   MartaG1
Dobrý deň, mám 43 rokov a rozhodla som sa, že si konečne spravím poriadok so svojími financiami, pretože som mala obdobie, kedy všetko na mňa spadlo. Dozvedela som sa o firme ZFP a taktiež som mala možnosť prečítať si pozitívne ohlasy na túto firmu a povedala som si, že sa s niektorými ľuďmi stretnem a bola som si istá nakoľko majú veľa úspechov u mnohých ľudí, že mi pomôžu. Avšak opak bol pravdou. Na stretnutí som sa cítila ako nejaký malý človiečik v spoločnosti 4 ľudí,ktorí do mňa hústili informácie... Nie typu: pômožeme vám, uvidíme, čo s tým môžeme spraviť....NIE. Počúvala som reči takého typu, aby som sa stala ich zakazníkom, že oni sú najlepší atď. Samozrejme, nasledovalo aj výrazné očierňovanie ich konkurentov, čo mi prišlo ako absolútne neprofesionálne. Žiaľ, všetko som si uvedomila až po príchode domov. Na stretnutí som bola veľmi ovplyvnená takýmito osobami a teda môžeme prejsť k semináru. 66€ by ma stál tento seminár. V peňaženke som mala asi 30€ a jedna pani ma za to "zprdla" , že čo som to za človeka, že nemám viac hotovosti. Ale neodradilo ma to a ostatní lektori mi povedali, že to nie je problém zaplatiť na seminári.... Po príchode domov som nad tým uvažovala a spolu s manželom sme dospeli k rozhodnutiu,že to bol omyl a že si mám peniaze pýtať späť. Volala som im a ich reakcia ma totálne zarazila."My máme istý systém, ktorý peniaze nevracia." Naozaj som sa snažila obhájiť si svoje, ale tí ľudia sú s prepáčením somári, ktorí idú iba po peniazoch a nechcú seriózne pomôcť druhým. Povedala som si,keď ma podrazili hneď na začiatku, čo by nasledovalo potom ? Takže ma s prepáčením odrbali o 30€, za ktoré som mohla mať slušný nákup. V živote nechcem mať nič spoločné s firmou ZFP.
24. 7. 2017   mrkva
fuha tak to ste narazila na poriadnych hlupakov...viete povedat meno niekoho z nich a a odkial boli...nech vieme co mame za kolegov
13. 8. 2017   Doktor
Tak poďme po poriadku
To, že ste sa dozvedela na základe pozitívnych ohlasov je v poriadku, lebo takto naši kolegovia fungujú
Na Vašu odpoveď NIE ste si pomýlila asi firmu OJB kde z Vás urobia zákazníka, ale naši kolegovia Vám ponúkli možnosť zúčastniť sa seminára a stať sa samospotrebiteľom, aby ste si pobrala všetky zľavy a provízie do rodiny ako všetci normálni ľudia ktorí si to vedia zrátať.
Investícia za seminár 66€ by sa Vám niekoľkonásobne vrátila do rodiny ale to by ste si to museli aj s manželom doma zrátať, lebo nie každý má doma kalkulačku. A ako sa hovorí " čo je doma to sa počíta "
Ak si zlomíte nohu tak sa radíte tiež doma s manželom? alebo idete za odborníkom lekárom? alebo manžel je finančník? keď Vám dobre poradil. Možno Vám aj vyplatí províziu a dá najvyššiu zľavu 👍🏻
Ja som minule bol u právnika nič nové som sa ani nedozvedel zaplatil som a odišiel, taktiež taxi, lekár... mám tu o všetkých písať?
Vy máte výhodu, že sa stále môžte zúčastniť seminára, máte to na doklade o zaplatení zálohy... Dajte tomu šancu a budete spokojná ako dalších štvrť milióna samospotrebiteľov 🆙
8. 11. 2017   Juraj
Doktor - v prvom rade sa naučte slušnému správaniu a úcte, keď už k iným nie, tak aspoň ku zákazníkom, s ktorými chcete spolupracovať. Ja som bol zrovna včera na stretnutí s jedným z Vašich kolegov, ktorý mal zaujímavý prejav, aj vedel celkom o čom rozpráva, aj keď niektoré informácie resp. nie informácie ale vety, ktoré mi povedal, boli úplne odveci a nemali žiadnu výpovednú hodnotu. Skúšal na mňa aj rôzne obchodnícke taktiky o ktorých ja ale viem tak mi to prišlo celkom vtipné, ale napriek tomu rozmýšľam nad tým, že sa seminára zúčastním. Avšak keby narazím na takých tupelov, ako táto pani, a potom by mňa a dokonca moju rodinu ešte na internete namiesto ospravedlnenia človek z tej istej inštitúcie zhadzoval pred ostatnými, poslal by som Vás akurát tak viete kam a naviac by som k tomu ešte aj rozširoval toto meno v mojom okolí.
Najskôr treba rozmýšľať, potom konať ;)
14. 3. 2019   Michal
Katastrofa odpoved
3. 11. 2017   Eva
Pekný deň prajem,pani Marta môžte nám napísať i ktorom regione a v ktorom meste ste bola na seminári?Ďakujem.
13. 11. 2017   Vlado
Ja Vám kľudne seminár zaplatím, aby som Vám ukázal ako to naozaj funguje a ma vypadať. Máte o to záujem ? Nechajte kontak ja vás tam pozvem. :)
11. 1. 2018   Oliver
Veľmi ma mrzi ze mili poradcovia nemáte co ine na práci iba haniť zbytočnými rečami konečne správnu myšlienku
29. 5. 2017   Lejla
Dobrý večer , chcela by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti so zfp. Pred tromi týždňami som bola na základnom seminári a vobec neľutujem . prednáška , ktorá ma naozaj zaujala vsetko veci z praxe , do života . , mna nikto neučil ako sa mam správne šetriť peniaze , neučia to ani len v školách , konečne spoločnosť , ktorá nepredáva produkty ale pozýva ľudí naučiť sa podstatne veci do života a ako bonus ziskavate licenciu a do konca života získavate svoje provízie (peniaze) naspäť. Mam 22 rokov a vobec som netušila co je 2.pilier a ako 80% mladých ľudí nijako som neriešila dôchodok , po seminári som si uvedomila ze práve v mladom veku je najlepšie začať riesit veci do budúcna a opäť mozem poďakovať len kamarátovi ktory ma pozval na seminár aby som si uvedomila podstatu.zistila som aj co sa skutočne oplatí v 21. Storočí a Na všetkých nastavených veciach co sme si doma prekontrolovali sme ušetrili skoro 400eur ktore sa nám vrátia na províziách . Čiže ich myšlienka pod nauč sa niečo nové a získaj svoje peniaze naspäť , sa mi osvedčila a vrelo odporúčam všetkým !
24. 5. 2017   anonym
Veľmi dobrá organizácia skvelý lektori klobúk dole.. seminár mi otvoril oči čo všetko platím a kde mi odchádzajú peniaze človek nemá o tom poňatie... no aj ja som si zo začiatku myslela že mam všetko dobre no každý kto sa spolieha ako ja že má najlepšie poradenstvo a dokonca viac spoločnosti že to mam maximálne dobre každý kto váha odporúčam aby si to najprv vypočul aj keď je presvedčení že už lepšie to mat ani nebude určite bude milo prekvapený
24. 5. 2017   Erik
Ahojte, chcem sem pridať svoju skúsenosť so ZFP. Zúčastnil som sa základného semináru na odporúčanie môjho kamaráta, priznám sa že zo začiatku som bol voči tomuto pozvaniu veľmi skepticky, no po účasti na seminári som zmenil názor. Informácie ktore som sa dozvedel boli pre mna viac ako prínosné. Dovtedy som ani netušil ako finančne služby a produkty fungujú a ako na nich finančný poradcovia zarábajú. Informácie zo semináru mi ukázali že aj ja sa dokážem o svoje financie postarať sám. Účasťou na seminári nejde o to aby z vás spravili ďalšieho finančného agenta ale aby ste sa naučili rozumne a zodpovedne pristupovať k svojim financiám. Na záver dodám že v zfp nepracujem ale vďaka zfp som si dokázal konečne urobiť poriadok vo svojich financiách a naučiť sa zodpovedne k ním pristupovať. Pekný deň :)
3. 1. 2019   Slušný
V prvom rade sa naučte spisovnú slovenčinu - rodný a štátny jazyk, lebo v opačnom prípade inteligentných ľudí nemáte šancu "oblbnúť". Aj keď pochybujem, že vôbec budete mať šancu inteligentných ľudí "oblbovať", lebo na MLM pyramídy už naletia len tí menej inteligentní !!! Celé je to len sofistikovanejšia forma pyramídy, a veľmi sa čudujem NBS, že sa - mimochodom, za naše dane - len prizerá /tak, ako často v minulosti, viď napr. Majský a spol., Horizont, BMG,.../.
23. 5. 2017   Danka
Dobrý deň .
Po kompletnom audite mojich financií som ušetrila 124€ na mesačnej splátke pri hypotéke a pri ostatných programoch som ušetrila dokopy 630€ za rok , vrelo odporúčam , naozaj som bola prekvapená koľko dôležitých informácií sa za posledných pár rokov dokázali zmeniť . Tak isto som vďačná za informáciu podanú na seminári a to konkrétne ako si každoročne ovplyvniť zhodnotenie peňazí na druhom pilieri a dokonca získať ešte províziu do rodiny . Odporúčam využiť pozvánku na základný seminár , je to investícia do vášho vzdelania . Daniela C.
23. 5. 2017   Filip
V nedelu som bol na zakladnom seminari zapisal som si a naucil som sa naozaj vela novych veci, ktore som nikdy nevedel a ani som ich nemal kde zistit. Este vcera som pozeral veci ktore vyuzivam a zistil som, ze naozaj sa peniaze vyhadzuju do vzduchu, preto vrelo odporucam kazdemu vypocut si konecne velmi zaujimave a prinosne informacie.
10. 5. 2017   Ján
Nepíšem často recenzie ale nedelňajší základný seminár predčil moje očakávania. V minulosti som 5 rokov pracoval v nemenovanej banke a netušil som ze informácie zo základného seminára mi dokazu takým veľkým spôsobom rozšíriť obzory v rámci finančného trhu.Uz sa teším na ďalšie informácie.
13. 5. 2017   Martin
Super P. Ján. Gratulujem! Sme radi, že sa Vám informácie páčili a tešíme sa, že ste sa rozhodli ďalej vzdelávať. Dúfame, že Vám informácie pomôžu minimálne ako vyše štvrť milióna ľudí, ktorí úspešne prešli našim vzdelávacím systémom. Prajem pekný deň
1. 5. 2017   Mária
Veľká chyba nás Slovákov je že sa neriadime vlastným rozumom, v každej spoločnosti sa nájdu ľudia ktorý to robia podľa svedomia a iný ktorý porušujú pravidlá.Ja som svojho času vložila svoje peniaze do spoločnosti ktorá bola metalizovaná ako 100% bez rizika chodilo to v reklame každý deň a jedného dňa som o všetko prišla štát o tom vedel a nechal ožobráčiť kopec ľudí. Vtedy som pochopila že sa to potrebujem naučiť aby už viac nikto nezarábal na mojich peniazoch.Aby som si vytvorila vlastný názor tak som bola na seminári veľmi ma zaujal preto som sa rozhodla vzdelávať ďalej vďaka tomu mam uzatvorené zmluvy ktoré potrebujem a využívam ich viem si ich aj upraviť podľa momentálnej situácii. Nikdy ma nikto k ničomu nenútil. Ak v živote chcete veriť niekomu kto nadáva a ohovára pozrite sa ako žije.Ak sa v živote chcete mať lepšie verte hlavne sebe ale nato potrebujem mať informácie z pravej ruky a ja som ich dostala na seminári ZFP akademie. Prajem to hlavne mladým ľuďom ktorý máju život pred sebou aby sa vedeli pripraviť na život ktorý ich čaká. Pretože štát sa o nich nepostará.
3. 1. 2019   Slušný
Vážená, prečo tu robíte "reklamu" skupine lotrov, ktorí si o sebe myslia, že donekonečna budú ohlupovať Čechov a Slovákov?!
A v podstate si myslím, že všetky príspevky v tejto rubrike si vyrábajú tzv. "lektori" ZFP sami.
Skôr či neskôr doplatia na svoje skutky, buď ich potrestá orgán štátu na to určený, alebo - čo je pravdepodobnejšie - okradnutí ľudia !
11. 4. 2017   dadakam
nestačím sa čudovať, koľko odborníkov v oblasti finančníctva sa nájde po jednom seminári. Finančný poradcovia sa vzdelávajú na mesačných, týždenných bázach.
A to porušujete zákon, mnohý tu píšete ako ste urobili zmluvy sebe, rodine, ale ako môžte toto robiť keď nemáte licenciu NBS.
A povedali Vám Vaši lektori, že ak zmluvu do 2 rokov zrušíte tak budete vracať províziu, asi nie, lebo jedna pani tu píše že ju už obháňajú zo ZFP.
A som veľmi zvedavá ako budete ďalej fungovať budúci rok po regulácií, keď Vaše provízie budú rozdelené na 7 rokov.
12. 4. 2017   mrkva
ahoj nam nejde o to aby sme po 1 seminari urobili z cloveka profesionala chceme aby sa rozumel svojim zmluvam a neplatil € dohlupa. ano urobili si zmluvy pre seba s pomocou fin. sprostredkovatela mali dobru skusenost prisla im provizia tak to posunuli svojej rodine co je na tom?? ano nasa struktura oboznami klienta ak do urciteho datumu ukonci zmluvu bude musiet proviziu vratit. a ako budeme fungovat? normalne ako doteraz :) ahoj
novšie3/23staršie