ZFP s.r.o.- organizačná zložka (PMZFP)

Názory čitateľov
14. 3. 2019   anonym
Ahojte, som študenta s nejakým menším finančným príjmom. Rada by som si založila sporenie. FZP ma oslovilo, že vraj po základom kurze v hodnote 66€ si môžem u nich založiť sporenie napr. v produkte kombinácia, kde si to rozložím na dva vklady zlato a nehnuteľnosti (ak som to správne pochopila). Že raj provízia by bola až 8%. Ak je tu niekto, kto sa tiež zúčastnil tochto kurzu a založil si takýto účet prosím o radu, názor. Ja osobne nechcem postupovať ďalšie nasledujúce kurzy ani robiť predaj. Budem mať napriek tomu provízie na sporení cca 8%? Platím niečo za založenie (nemyslím moje investície do sporenia), vytiahnutie prípadne zrušenie? Budem nejak časovo viazaná na udržiavanie účtu? Vo finančníctve nie som veľmi doma takže možno som to aj zle pochopila, kľudne ma opravte. Vopred ďakujem za úprimnú pomoc od Vás.
14. 3. 2019   anonym
Oprava *ZFP
9. 3. 2019   Klaudia
Ahoj, som v ZFP zaregistrovaná od začiatku decembra. Aj keď s nimi nespolupracujem využívam licenciu v podobe osobného čísla, čiže si beriem domov provízie za svoje zmluvy ale najviac čomu som rada je to, že som sa mohla o všetkom naučiť a hlavne mi to bolo podané na mojej úrovni pracovníčky za pásom. Čiže som pochopila základy a ďalej mi boli veci dovysvetlené. Za mňa odporúčam všetkými 10-timi. S pozdravom Klaudia B.
15. 2. 2019   Boris
takze takto, je jedno kto co hovori, seminar a cele ZFP je o vzdelavani. ja som si presiel uz skoro celu ich akademiu, mam vzdelanie, viem si porovnat produkty a cez nich nemam zatial ani jednu zmluvu. vsimol som si, ze vela ludi hovori, ze ta nutia sa poistit a neviem co. NENUTIA, davaju moznost vzdelania a toto je to co ostatnym spolocnostiam chyba. ukazte mi, respektive napiste mi jednu, ktora vzdelava a ked uz tak na takej urovni a uci v skole. ano zacali vyucovat financnu gramotnost na dvoch vysokych skolach v CZ. poistovaci, ze? ich vzdelanie je na urovni vysokych skol, ba lepsie.
pekny den vsetkym.
17. 2. 2019   Peter J.
Boris úplne s tebou súhlasím. Ja som bol dnes na ich seminári a prekvapilo ma že vzdelávajú na úrovni vysokých škôl a vlastne celá ich akadémia. Doteraz som sa s ničím podobným nestretol. Všetky firmy len poistiť, poistiť a poistiť alebo poisťuj, poisťuj... Ponovom sme investiční špecialisti. Hnoj a sračky. Všetko v princípe rovnakí poisťováci len pod inými firmami a farbami. A taký názor som mal aj na ZFP. Ako som už spomínal som iba po prvom seminári ale idem sa vzdelávať ďalej. A doporučujem každému ísť aspoň na ten prvý seminár a využiť možnosť brať provízie pre seba domov
6. 2. 2019   Juraj
Dobrý deň, som z Trnavy a oslovil ma jeden úplne cudzí človek na FB. Predstavil mi firmu a povedal, že v Trnave ešte nič také nieje. Po mojích skúsenostiach s finančnými poradcami mi bolo jasné, že sa jedná o ďalších, OMYL. Pánovi som povedal ako to vidím, chválabohu, a on mi vysvetlil rozdiel... MY V PRVOM RADE VZDELÁVAME A NAŠÍM CIEĽOM JE ABY BOLI ĽUDIA NA SLOVENSKU NEZÁVISLÍ... Nechápal som ale po dlhšej debate mi bolo všetko jasné. Sú akadémia a vzdelávajú a cieľom je aby sa ľudia spoliehali čisto na seba. Nie na finančných poradcov ani na ZFP ale na seba. Hovorím teda idem pozrieť, 6h nieje veľa. Som rád, že som konečne pochopil, že finančné vzdelanie je rovnako dôležité ako to v škole, ba dokonca dôležitejšie. Preto odporúčam všetkým ľuďom z Trnavy a okolia, resp. celé SR choďte a nebojte sa toho a konečne pochopíte to čo mne trvalo 30r. Finančný poradcovia sú zbytočný pretože vy sa viete o svoje peniaze starať sami. A podľa môjho názoru je ZFP presným opakom poradenstva. A ešte som sa dozvedel že firma v TT nemá ani jednu kanceláriu. Čiže idem naplno do toho, lebo najväčšie peniaze majú ľudia, ktorí sú u zrodu. A tu sa kľudne môže zrodiť aj 30 kancelárií. Veď si zoberte koľko ľudí nemá rado poradcov a sú v každej r.ti s prepáčením.
Len toľko som chcel, nebojte sa ísť aj s cudzím človekom so ZFP a uvidíte sami, že je to úplne čosi iné ako to co tu máme.
6. 2. 2019   hirvigouegejn
6 hodín nie je veľa. Čiže idem naplno do toho. To je neplatená PR aktivita toto? aké priehladné
6. 2. 2019   Juraj
Keď myslíte.
28. 9. 2018   katka
seminar a poradcou nikdy viac velka falos
28. 10. 2018   Kazateľ
Katka, čo tak povedať, prečo? Či ste z poradenskej firmy a hrozí Vás predstava, že ľudia budú vzdelaní a nebudú Vás potrebovať?
6. 12. 2018   leaS
Katka, ja mám len dobrú skúsenosť a ZFP produkty sú bezkonkurenčné a hlavne sa oplatia keď je to cez nich. Momentálne máme na úrokoch 20€ mesačne takže 240€ ročne a to sporíme len vyše dvoch rokov. Byť ZFP sa opláca.
4. 8. 2018   Veronika
Dobrý deň, :) ja som tiež absolvovala základný seminár.. nehovorím, že je to úplne super lebo mám ekonomické vzdelanie a väčšinu informácií som už poznala ale je to príjemné rozšírenie obzoru. Do budúcna by ma zaujímalo, či máte niekto skúsenosti so vzdelávacím systémom (strana pre verejnosť) - či je naozaj CERTIFIKÁT absolvovania základnej akadémie hodnotný napr. na trhu práce a bude mať nejaký význam uviesť ho v životopise. Ďakujem za odpovede
6. 12. 2018   LeaS
Dobrý deň, p. Veronika, ja som tiež absolvovala základný semiár a môže povedať, že našej rodine to veľmi pomohlo, hlavne vyhliadka do budúcne je pre mňa radostnejšia. Zodpovedne som sa postavila k skutočnosti, že o dôchodok sa musíme postarať sami a pomoc školení ZFP vyrieši možnosti, odkryje možnosti o ktorých bežný človek ani netuší. Som v ZFP už cez dva roky a môže to len odporúčať. Treba byť so sponzorom v kontakte, kvôli informáciám aktuálnym. Momentálne prichádza kríza a naša kombinácia investícií začína pracovať ako má...
31. 5. 2018   L. M.
Zdravím, poviem to na rovinu využil som produkty a porovnal som ich aj s konkurenciou a zfp zatiaľ obstála najlepšie. Maju výborný vzdalavaci program do ktorého som sa zapojil tak ako mnohí. Tejto firme predpokladám veľký rast pretože sa našiel konečne niekto kto naše Slovensko naučí pracovať s peniazmi.
24. 5. 2018   Tomas L.
Mám pár dní po základnom seminári musim to ohodnotit ako 100% vinikajúci seminár. Úzasne veci som sa dozvedel. Ludia nerobte tu chybu ako ja !! Dlho som odmietal sa zúcstnit, najlepsieho kamarata som odhanal a on mi chcel dobre. Chodte, je to pol dna ale zmeni vam to zivot. Je tam super partia, ludia co tomu rozumeju a uzasne informacie. DOPORUCUJEM VSETKYM !! NEVAHJTE !!
3. 5. 2018   Miroslav
Dobrý deň musím sa priznať že dodnes som sa nikdy o finančnú gramotnosť nezaujímal a chcel som mať od týchto veci pokoj. Nakoniec ma dcéra presvedčila prísť sa pozrieť na základný seminár a musím sa priznať že som bol prijemne prekvapený. Bolo to zaujímavé a mnohé veci ma doslova šokovali ako to na slovensku funguje. Ďakujem.
1/23staršie