ZFP s.r.o.- organizačná zložka (PMZFP)

Názory čitateľov
31. 5. 2018   L. M.
Zdravím, poviem to na rovinu využil som produkty a porovnal som ich aj s konkurenciou a zfp zatiaľ obstála najlepšie. Maju výborný vzdalavaci program do ktorého som sa zapojil tak ako mnohí. Tejto firme predpokladám veľký rast pretože sa našiel konečne niekto kto naše Slovensko naučí pracovať s peniazmi.
24. 5. 2018   Tomas L.
Mám pár dní po základnom seminári musim to ohodnotit ako 100% vinikajúci seminár. Úzasne veci som sa dozvedel. Ludia nerobte tu chybu ako ja !! Dlho som odmietal sa zúcstnit, najlepsieho kamarata som odhanal a on mi chcel dobre. Chodte, je to pol dna ale zmeni vam to zivot. Je tam super partia, ludia co tomu rozumeju a uzasne informacie. DOPORUCUJEM VSETKYM !! NEVAHJTE !!
3. 5. 2018   Miroslav
Dobrý deň musím sa priznať že dodnes som sa nikdy o finančnú gramotnosť nezaujímal a chcel som mať od týchto veci pokoj. Nakoniec ma dcéra presvedčila prísť sa pozrieť na základný seminár a musím sa priznať že som bol prijemne prekvapený. Bolo to zaujímavé a mnohé veci ma doslova šokovali ako to na slovensku funguje. Ďakujem.
3. 5. 2018   Karol
Zdravím, za seba môžem povedať že tiež som sa zúčastnil na základom seminári. Veľmi sa mi páčil najmä ich nové metódy investovania pre nás bežných ľudí ktoré je aj výhodné. Konečne viem čo mám doma nastavene a mám prehľad vo svojich financiách. Keďže zfp ma aj ďalšie preškolenia určite sa na nich taktiež zúčastním. Odporúčam určite každý by mal dostať tu možnosť sa prísť pozrieť
2. 5. 2018   Ján
Ďakujem za možnosť prísť na základný seminár. Bol som veľmi spokojný, informácie podané naozaj na úrovni. Určite odporúčam.
15. 4. 2018   Petronela
Zaujimave, ze prave poradcovia maju potrebu nadavat na ZFP, ked vidime posledne dva komentare je mi jasne,ze poradca nema co na praci, iba nadavat a nie snazit sa aby si konecne urobil dobru pracu! Vdaka ZFP sme zistili, ze nas poradca nas pripravil po 3 R o 2800€ nakolko nam dal setrenie v positeni konkretne Partners Group produkt Axa kde po 5R by bol odkup nula a po 28 R sporenia by sme sa dostali na hodnotu ktoru sme tam dali aj tam budeme mat! Tak preto vas poprosim zvazit ucast a nenechat sa odradit, lebo vam to dokaze pomoct ako nam. Pekny den
22. 3. 2018   ahoj.ahoj@seznam.cz
OBLB! Teste sa na sud! Vratite vsetko aj s urokmi, spiny skurvene ojebavacske!
22. 3. 2018   ZFP.ojeb@gmail.com
O ich podvodnickych si toho mozte na internete nastudovat habadej. Ruky prec od ZFP, okradnu Vas o peniaze!!!
17. 3. 2018   Džordžo
Účelom tejto firmy je naučiť ľudí finančnú gramotnosť, urobiť si "poriadok" vo svojich zmluvách. Ide o to, POZVAŤ ľudí na základný seminár, nie na prerábanie zmlúv keď to práve nie je nutné. Ale ľudia sa všetkého nového boja. Ide tu aj o MLM, no myslím si, že každé euro a každý cent navyše sa každému zíde a nepohrdne ním. No to, či naozaj tie peniaze prídu každý zistí až keď to vyskúša a tých 66€ sa môže vrátiť hneď niekoľko krát, čiže o nič neprídete, len získate. To, že s touto firmou má niekto zlé skúsenosti neznamená, že to je zlá firma, iba to bolo zle od prezentované. Netreba hneď odcudzovať pokiaľ to nevyskúšate.
1/22staršie