ZFP s.r.o.- organizačná zložka (PMZFP)

Názory čitateľov
22. 12. 2019   Stano
Och ľudia je to pyramída nič viac nič menej. Prvé sedenie je také fajn ukážu vám že ste finančne negramotný. Poukazujú vám super finty. Ok uzavriete si nové zmluvy pretože tie staré boli zlé, uzavriete si aj super stavebko. Keď príde na plnenie no žiaľ nájdu toľko výhovoriek na poisťovňu... Toto môže robiť človek ktorý nemá chrbtovú kosť... Ponúkanie poistiek ktoré sú výhodné tak pre poisťovňu a toho čo vám ju uzavrie. Tá omrvinka čo vám padne na účet je len držhubné.. Ak by som mal kohokoľvek z rodiny alebo známych dotiahnuť do tohoto bordelu tak sa mu vyhnem oblúkom. Je to len oblbovanie ďalších a ďalších ľudí z ktorých má táto "akadémia" peniaze. Nemusíte vychodiť celú akadémiu stačí stredná škola a zamyslieť sa ako vysvetlite svojim blízkym že poistku ktorú ste im dohodli je na hovno.
20. 2. 2020   Tony
ZFP funguje v sieti MLM a nie v pyramíde a to je riadny rozdiel. Pyramídu máš tak v školstve, v cirkvi, na ministerstvách a zamestnaní, hlavne v tých súkromných. V MLM môže dosiahnuť post riaditeľa, či spolumajiteľa každý. Napíš mi, či dosiahneš takú pozíciu v práci. Ďalší fakt je, že v sieťovom marketingu ponúkajú reálne produkty, v pyramídových firmách zarábajú tí, čo sú vyššie na úkor čo sú nižšie a skôr či neskôr sa takáto firma po pár rokoch rozpadne. ZFP už existuje 25 rokov. Nie je ti to divné? A čo sa týka finančného vzdelania, tak na základnej, na strednej a ani na vysokej toto neučia. Pokiaľ hovoríš o poistke, ktorá je na hovno, tak si treba pozrieť ako dlho ju dotyčný má. Ak má 10 a viac rokov, tak je neaktuálna a treba ju zmeniť, lebo na terajšiu tak dostane akurát smiešne alebo žiadne plnenie a potom len takto nadávajú ľudia zbytočne. A toto je často kvôli nevedomosti a že to podceňujú. A práve toto v akadémií učia. Pochybujem, že si bol na nejakom ich školení, lebo toto by si nepísal.
26. 11. 2019   Eva
Dobrý deň.Čítam skúsenosti ľudí s ZFP. Bohužiaľ prikláňam sa k tým čo majú zlé skúsenosti a popálili sa. Základný seminár, zaujímavý, dávová psychoza. Každý jása čo nového sa dozvedel. Realalita je horšie. Ďalšie seminére okrajové info, aby neprezradili tajomstvo úspechu svojho obohacovania. Mám poradkýňu z ZFP, alebo ako ju mám pomenovať. hrozné, len ťaha peniaze za semináre, je nedostupná, nekomunikuje, zatajuje sa, nieje informovaná. Už som prerobila pri poistkach i pri nákupe zlata pre seba. Neviem kto pokryje moju cca 600.- eurovú stratu. Menia názov firmy. čo svedčí o podvode. Seriózna firma si drží meno a renomé aby pokračovala v spokojnosti klientov. Špekulánti čenčujú a zavádzajú. Dajte mi vedieť ako mám pokračovať a vyhybajte sa podvodníkom.
20. 2. 2020   Tony
Zdravím Eva, podľa toho, čo tu píšeš máš v určitých bodoch mylné informácie. Čo sa týka poistky, tak neviem či si bola na ich školení, ale tá má hlavne slúžiť na zaistenie rizika a nie na šetrenie, ak si toto myslela, že si v strate tých 600€. Ak by sa ti niečo stalo a bola by si dlhodobo PN, tak človek na prvé čo siahne je rezerva a tá je vyčerpateľná. A nato ťa má poistka chrániť. Spomínala si tu niečo o zlate. Nechápem ako niekto môže napísať o zlate, že na tom prerobil. Ide o dlhodobú investíciu a tak či tak, budeš len v pluse. Za posledný rok cena zlata rastie a keď príde kríza, pôjde raketovo ešte vyššie. Mám pocit, že si neabsolvovala nejaké semináre alebo ak áno, tak si podstatné veci pozabúdala a si ďalší človek, ktorí tu vypisuje nezmysly. Čo sa týka spoločnosti ZFP, tak tá stále existuje, ale na Slovensku sa od nich takmer všetci - riaditelia a lektori oddelili, lebo tam nastali vážne spory a zakladatelia z Čiech povyhadzovali Slovákov vo vedení a tak sa Slováci oddelili a rozhodli sa založiť si novú firmu. Takže sa nejedná o žiadny podvod v tomto smere.
10. 11. 2019   anonym
Najhumornejsie je, ze nech hladam ako hladam, o ZFP vidim len info, ako vsetci zarabaju na proviziach a perfektne sa vzdelavaju.. Nie je tu jediny nazor cloveka, ktory ma poistku uzatvorenu cez ZFP a bol spokojny s plnenim..
16. 9. 2019   anonym
Po precitani viacerych prispevkov mi vyslo taketo resume.. Kto vyhodil 66,- ecok za ich prve skolenie, je neskutocne rad, ze tam bol, odporuca vsetkymi 10timi a perfekte zaraba na proviziach.. Ten, kto vyplastil 66,- ecok a prislo k nejakemu plneniu - ich uz nikdy viac nechce vidiet!!!! A tretia skupina - ludia, ktori len o ZFP poculi.. Zaujimave a usmevne citat takuto diskusiu... :)
20. 9. 2019   pl
kazdy so zlou skusenostou pise tak ako vecsina uzivatelov internetu...dileri a plateni trolovia zpf a partners group, OVB pisu a melu dookola len to iste, nic konkretne a co je hlavne s ukazkovou diakritikou ktora sa dnes u vecsiny ludi nepouizva :) uplne nenapadni :)
30. 10. 2019   anonym
Ludom v OVB a Partners group vravia nadriadeny o ZFP same vymysli aby ani nerozmyslali nad prestupom co tu aj nizsie byvali cerveny pisal takze tak to su ti so zlou skusenostou pretoze tato firma od vas nepyta ziadne peniaze okrem tych 66€ a dalsich 7€ na vedlajsie preskolenia na ktore clovek nemusi ist takze tak....
4. 7. 2019   Sisi
Ľudkovia milí, vy ktorí ich tak nesmierne chválite, ste asi ešte nemali žiadnu skúsenosť, že mal niekto úraz. Ešte len vtedy prídete na to čo je ZFP akadémia. Vtedy neplatí žiadna zmluva, ktorú Vám pomohli uzatvoriť (sprostredkovatelia naučení a nabiflení všetky frázy)...keď si požiadate o vyplatenie poistného plnenia, vtedy Vám pošlú list, v ktorom sa ohradzujú tabuľkami a podobne. Takže si nemyslite, že dostanete plnú sumu poistného plnenia podľa zmluvy ale len polovicu!!!! A keď ich kontaktujete, nemáte šancu uspieť. Melú si len svoje.
Toto je skutočné ZFP!!! Bohužiaľ vlastná skúsenosť....nikdy v živote nechcem o nich počuť. A potom musíte ešte vrátiť aj províziu, ak nemáte s nimi uzatvorenú zmluvu plné dva roky. Takže o akých pozitívnych veciach tu hovoríte? Všetko sú to len vaše peniaze...aj tie čo musíte vrátiť. Nech si každý urobí o nich mienku sám....oni sa vyvážajú na fárach za naše peniaze.
12. 7. 2019   Alexander
Milá Sisi, asi keby ste si prešla akadémiu, ktorú ZFP má a vzdelali sa, nemuseli by ste takéto veci riešiť. Ja mám prejdenú ich akadémiu celú a o týchto veciach viem. A žiadna firma vám nespraví zmluvu kde nebudete mať tabuľky, resp.%. Môj názor je ten, že Vám to človek zo ZFP aj vysvetlil, len ako to už býva na SR zvykom, ja si všetko pamätám a nepotrebujem si písať a ďalšia vec je tá, že svojím podpisom na zmluve súhlasíte zo zmluvnými podmienkami (čiže aj tabuľky) a samozrejme im rozumiete. Čiže zasa 2 možnosti: 1. Cele prečítate a pochopíte tomu (toto ste aj vlastne podpísala)
2. Využijete vzdelanie ZFP, kde vás naučia ako to funguje vo všeobecnosti, potom konkrétne poisťovne a vy si už len vyberiete s tým, že nemusíte nič čítať a o všetkom viete.
Čiže také veci ako on ma oklamal. To platilo možno za dôb dinosaurov. Buď verím niekomu alebo sa spolieham na seba. ZFP dáva každému tú druhú možnosť. Pekný deň prajem Sisi.
P.S. Provízie sú vyplácané dopredu, čiže keď niekto zruší zmluvu skôr je jasné, že musí alikvotnu časť vrátiť
15. 7. 2019   Sisi
Dobrý deň p. Alexander, veľmi pekne Vám ďakujem za vysvetlenie... čo ma považujete za nevzdelanú alebo čo???
Čo by ste povedali na to, že Vám sprostredkovateľ ZFP povie, že máte uzatvorenú zlú hypotéku na dom v nemenovanej banke a ponúkne Vám možnosť inej zmluvy s druhou bankou, kde už oni majú svojho človeka a len počúvate a rozmýšľate a nakoniec prídete na to, že by ste mesačne platili väčšiu sumu splátky a nakoniec by ste aj viac preplatili na celkovej hypotéke.....toto sa Vám zdá správne a normálne?????? Tak to Vám veľmi pekne ďakujem za takúto pomoc.
16. 7. 2019   Alexander
Zasa sa vrátim k tomu čo som písal. Ak by ste mali prejdenú akadémiu ZFP, nemuseli by ste sa spoliehať na nikoho. Tým nikoho neobhajujem lebo ako každý vie aj v neviem akej najlepšej firme sa nájde človek, ktorý sa možno len učí a spraví chybu,sme ľudia. Ale pokiaľ niekto spraví chybu a vy máte informácie (prejdenú akadémiu) nemusí k tejto chybe aj reálne dôjsť. Čiže odomňa len toľko nesúďte celú firmu na základe jedného človeka(aj keď to je také slovenské) a začnite sa spoliehať sama na seba.
Ďalšia vec je, že v prvom príspevku ste spomínala zmluvu a vracanie provízií a teraz už úver. Zasa mi to zaváňa nejakou inou farebnou firmou a nie jedincom (môj nazor)
16. 9. 2019   anonym
je pravda, ze oni si budu stale mliet to iste dookola... Musite si vsetci prejst celu akademiu, aby oni poriadne zarobili.. A nakoniec zistite, ze nenesu ziadnu zodpovednost a za vsetko ste si zodpovedny samy.. :) pekne vymyslene.. .:)
30. 10. 2019   Matus
Myslite si ze z tych 7€ zarobia neviem ake velke peniaze? Viete aj tych lektorov aj priestory treba platit a tu akademiu si mozte hocikolkokrat prejst zadarmo takze tak....:)
1. 4. 2019   Daniel
Dobrý deň. Veľké zavádzanie a zamlčiavanie zo strany ZFP. Ruky od nich preč. Už som sa viackrát popálil. Len prídete o svoje peniaze.
16. 5. 2019   Viera
V nedelu som sa seminara zucastnila a mozem povedat, ze jedine v com ma zaviedli bolo to, ze na obed mal byt rezen a mali sme kuracie prsia, nevadi. To co mi vysvetlili pred seminarom bolo na 99% dodrzane (1% rezen). Ak mate nejaky konkretny priklad tak ho tu prosim uvedte lebo takto to vypada, ze ste jeden z tych "farebnych agentov" o ktorych sa pise aj nizsie v komentaroch, aj osobne viem nazor od pani z Br.k.rie (mojej byvalej poradkyne), ktora len vymyslala (a to doslova vymyslala) spinu na ZFP. Nebyt tejto "milej" pani a tohto fora, tak by som mala provizie doma uz takmer dva roky.
Mozno budem opakovat co tu uz je napisane ale nedajte na nazory tu na fore (pretoze su takmer identicke z tymi co mi hovorila moja byvala poradkyna. A tuto pan Daniel je tak konkretny ako vsetci co kydaju) ale dajte na svoj zdravy rozum a chodte.
29. 3. 2019   Veronika
Dobrý deň. Dnes som dostala ponuku od jednej známej, aby som sa zúčastnila základného seminara v ZFP,ale akosi sa toho obávam. Ona mi tvrdí,že sa nemám báť a ísť. Že tých 66 eur čo dám do toho sa mi vráti na provízii. Máte s tým niekto skúsenosť? Ďakujem
14. 3. 2019   anonym
Ahojte, som študenta s nejakým menším finančným príjmom. Rada by som si založila sporenie. FZP ma oslovilo, že vraj po základom kurze v hodnote 66€ si môžem u nich založiť sporenie napr. v produkte kombinácia, kde si to rozložím na dva vklady zlato a nehnuteľnosti (ak som to správne pochopila). Že raj provízia by bola až 8%. Ak je tu niekto, kto sa tiež zúčastnil tochto kurzu a založil si takýto účet prosím o radu, názor. Ja osobne nechcem postupovať ďalšie nasledujúce kurzy ani robiť predaj. Budem mať napriek tomu provízie na sporení cca 8%? Platím niečo za založenie (nemyslím moje investície do sporenia), vytiahnutie prípadne zrušenie? Budem nejak časovo viazaná na udržiavanie účtu? Vo finančníctve nie som veľmi doma takže možno som to aj zle pochopila, kľudne ma opravte. Vopred ďakujem za úprimnú pomoc od Vás.
14. 3. 2019   anonym
Oprava *ZFP
30. 10. 2019   anonym
Ahoj ak je to aktualne tak ti zodpoviem na otazky napis mi tvoj ig a napisem ti tam :) tiez som student a tiez som mal take otazky
9. 3. 2019   Klaudia
Ahoj, som v ZFP zaregistrovaná od začiatku decembra. Aj keď s nimi nespolupracujem využívam licenciu v podobe osobného čísla, čiže si beriem domov provízie za svoje zmluvy ale najviac čomu som rada je to, že som sa mohla o všetkom naučiť a hlavne mi to bolo podané na mojej úrovni pracovníčky za pásom. Čiže som pochopila základy a ďalej mi boli veci dovysvetlené. Za mňa odporúčam všetkými 10-timi. S pozdravom Klaudia B.
1/24staršie