Zlato (CMGCZ3)

Názory čitateľov
3. 12. 2018   Catherine
chcem sa podeliť o myšlienky o spoločnosti Emilia Financial Company, táto spoločnosť je skutočná. Som hrdý a skutočne hovorím, že som dostal svoj kredit od tejto spoločnosti. Mal som finančný neporiadok, nemohol som platiť účty a starať sa o potreby svojej dcéry, bol som aj obeťou falošnej spoločnosti, ktorá vzala moje ťažko zarobené peniaze. keď som čítal cez túto stránku, narazil som na dobré odporúčanie od dámy nazývanej andrea, ktorá tiež dostala pôžičku od firmy Emilia Loan Company, bola som úzkostná v čase, keď som podala svoju žiadosť tak, ako táto spoločnosť zaobchádzala a rešpektovala ma, bola skutočne dobrá. Podpísal som dohodu so svojím advokátom za 48 hodín 30.000,00 EUR bol úspešne odoslaný na môj účet. som šťastný. Chcem, aby niekto, kto potrebuje kredit, mal email prostredníctvom emilia.finance01@ya hoo.com
30. 11. 2014   WIENER PRIVATBANK
NÁKUP FYZICKÉHO ZLATA V ÚSCHOVE RAKÚSKEJ BANKY WIENER PRIVATBANK
Diverzifikácia portfólia je základom každej vyváženej investičnej stratégie, ktorá smeruje k trvalému zabezpečeniu a zväčšovaniu majetku. Investičnou triedou, vhodnou za cieľom rozloženia rizika, prípadne optimalizácie portfólia, sú drahé kovy.
Predovšetkým zlato sa z historického hľadiska osvedčilo ako vyváženê základ. So strategickým podielom zlata umiestneným v depozite sa znižuje vplyv výkyvov kurzu a politických kríz. Uvedené spočíva v nízkej korelácii drahých kovov voči iným investičným triedam. Cena zlata sa tak v priebehu posledných 30 rokov vyvíjala nezávisle od akciových trhov.
V období krízy sa zlato osvedčilo ako „krízová mena“ a dokázalo pri kolapsoch na svetových burzách vždy vykázat’ cenový nárast. Zlato sa osvedčilo aj ako ochrana pred infláciou. Práve tieto vlastnosti predurčujú zlato ako cenný prostriedok pre realizáciu investičných zámerov.ak.
Vklad peňazí je možný cez slovenské banky alebo internetbanking. Nie je potrebné vkladať pravidelne.
Bez viazanosti - prístup k peniazom aj k zlatu kedykoľvek a bankou garantovaný spätný odkup zlata.
www.wienerpriva...
V prípade záujmu o ďaľšie informácie alebo sprostredkovanie zriadenia účtu krytého zlatom
nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle
+421 / 911 364 124
Zepter Finance s.r.o.
CBC V
Karadžičova 16
821 08 Bratislava
12. 2. 2012   
Sme
spolocnost zaoberajuca sa predajom investicneho zlata a striebra. V pripade zaujmu kontaktovat na mail: jozefuhlar@gmail.co m alebo jozef.uhlar@goldinv est.sk,nederet 0949 200 589 .
23. 1. 2012   anonym
Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním nákupu investičného bankového zlata od renomovaný chrakúskych trezorových bánk. Klient si môže zlato nakupovať jednorazovo, resp. formou pravidelných úložiek, t.j. sporiace programy. Problematika z hľadiska podmienok a foriem je rozsiahlejšia, preto by som odporúčal telefonický, najlepšie osobný rozhovor. Ak Vás táto problematika zaujíma, podám Vám samozrejme viac informácií. V pripade zaujmu kontaktovat na mail lucinky7@gmail.com
23. 1. 2012   anonym
Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním nákupu investičného bankového zlata od renomovaných rakúskych trezorových bánk. Klient si môže zlato nakupovať jednorazovo, resp. formou pravidelných úložiek, t.j. sporiace programy. Problematika z hľadiska podmienok a foriem je rozsiahlejšia, preto by som odporúčal telefonický, najlepšie osobný rozhovor. Ak Vás táto problematika zaujíma, podám Vám samozrejme viac informácií.
17. 1. 2012   sobul
Takto vam poviem. Sucasna ekonomika je ako hra Monopoly a sme velmi blizko jej konca. 1% nakradlo co nakradlo, maju nateraz vyhrate - akurat ze onedlho nas caka restart systemu a nova hra podla novych pravidiel. Predtym ale bude treba poriesit novu revoluciu, kde sa majetok 1% prerozdeli medzi zvysok populacie podla zasluh. Ziadne volby toto neporiesia, v tom si mozete byt isti. Gorila je dokaz ako funguje tento system (nielen) v tejto krajine. Hra na demokraciu konci, je cas vyprasit tieto dive svine od valova a zacat budovat novy, ferovy system odznova. Bez revolucie a znarodnenia to asi nepojde - troska komunizmu na zaciatok skutocneho a feroveho kapitalizmu by v tychto casoch urcite nebolo na skodu. Ani pracovne lagre pre dive svine, ktore rozkradli (nielen) tuto republiku.
7. 4. 2014   duge
Veľmi pekne si to napísal.Nová revolúcia a nebude sametová.Najvišií čas.
9. 1. 2012   IVAN
Investičné zlato na predaj s rakúskym certifikatom cena: 2 percenta nad londynsku burzu.Telefon:0905/ 631 061
17. 1. 2012   lubo
to zlato je aj vo vnutri, alebo iba na povrchu
7. 1. 2012   anonym

Sme
spolocnost zaoberajuca sa predajom investicneho zlata a striebra. V pripade zaujmu kontaktovat na mail jozefuhlar@gmail.co m alebo 0949 200 589.
2. 10. 2011   jopojozo@gmail.com
takze ak to vsetko bobre vydim tak je lepsie kupit mince a rakuske ako tehlicky?
1/6staršie