Mobilné telefóny, Internet

500 infoagentov: Ak chcete poraziť forexový trh, musíte sledovať Twitter
- 11. 4. 2017 - Názory čitateľov (1)
Kupovanie a predaj eura na základe predikčných tweetov poskytne traderom štyrikrát väčšie zisky ako zo štandardná carry-trade stratégia, kedy si obchodník požičiava v krajine s nižšou úrokovou sadzbou a peniaze použije na investíciu v krajine s vyššou maržou.
Ako zárabať viac? Na tieto štyri tipy by ste pri podnikaní nemali zabudnúť
PR článok - 10. 4. 2017
Možno máte ďaleko od gigantických nadnárodných korporácií a miliónových tržieb, ale svojich klientov neraz poznáte po mene. Menší podnikatelia ako taxikári, lekári, kaderníci či majitelia kaviarní pracujú však takisto v prostredí, kde je veľká konkurencia. Práve osobný prístup v kombinácii s využívaním moderných technológií z vás môže spraviť úspešných ľudí vo svojom fachu. Spôsoby, ako si zvýšiť tržby a renomé, sú napriek rozmanitosti odborov často veľmi podobné.
Železnice SR vyhlásili tender na výber mobilného operátora
SITA - 6. 4. 2017
Predpokladaná cena za komplexné mobilné elektronické komunikačné služby pre Železnice Slovenskej republiky na tri roky predstavuje 2,85 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.
Počítačové učebne na školách možno vybaviť novou technológiou ZEROclient
PR článok - 4. 4. 2017
Súčasný nepriaznivý stav počítačového vybavenia na slovenských školách možno riešiť pokrokovou a ekologickou technológiu s názvom ZEROclient.
Niečo tuší: Prečo sa Zuckerberg zbavuje akcií Facebooku
- 29. 3. 2017 - Názory čitateľov (3)
Akcie spoločnosti Facebook podávajú solídny výkon. Napriek tomu sa zakladateľ a šéf tejto najväčšej sociálnej siete na svete, Mark Zuckerberg, rozhodol sa ich zbaviť. V marci, v niekoľkých várkach, pustil akcie svojej firmy v celkovej hodnote 105 miliónov dolárov.
Štatistika odkrýva trend: Digitálne fotoaparáty už kupujeme menej, postačia aj mobily
- 24. 3. 2017
Éra tabletov je, zdá sa, nadobro za nami. Čaká podobný osud aj digitálne fotoaparáty? Čísla predaja z uplynulého roka tomu dosť nasvedčujú. Fotoaparáty totiž dosiahli 6-percentný medziročný pokles v predaji. Podobný trend potvrdzuje nielen slovenský internetový trh, ale aj susedný český.
Peniaze priamo cez Gmail, zatiaľ len v USA
- 17. 3. 2017 - Názory čitateľov (1)
Poslať peniaze priamo z e-mailovej aplikácie. V tablete, aj mobile. Google vám to umožní, pokiaľ žijete v Amerike.
IT tajnostkári: Politika monopolu aj vládna podpora
- 10. 3. 2017
Na konferencii Google Cloud Next v San Franciscu sa mnohí novinári zamerali na analýzu tržieb Googlu za rok 2016. Konkrétne čísla zisku z reklamy z vyhľadávača ale neuvádza. Na čom vlastne najhodnotnejšia firma na svete zarába?
Elektrické zubné kefky a kávovary: Slováci nakupujú čoraz drahšiu elektroniku
- 8. 3. 2017 - Názory čitateľov (1)
Internetový trh na Slovensku každým rokom napreduje. Uplynulý rok dokonca dosiahli e-shopy s elektronikou 10-percentný nárast. Slováci nakupujú čoraz drahšie spotrebiče, o čom svedčí zvyšujúca sa priemerná cena zakúpených produktov. Jednotkou na trhu je stále IT príslušenstvo, no skokanom roka 2016 sa stali elektrické zubné kefky a kávovary.
Aby sme viac nakupovali: Technológia rozpoznávania tváre mení naše emócie na nuly a jednotky
- 8. 3. 2017
Tomu sa hovorí dobre cielený marketing, alebo ponuka šitá na mieru. Obchodníci používajú nový software na čítanie emócií spotrebiteľov, aby ich dokázali jednoduchšie osloviť.
Strana 1 z 10Staršie

Dnešný vývoj CZK
Dnešný vývoj USD
Dnešný vývoj GBP

Dane, odvody, účtovníctvo - informácie pre podnikateľov