Prezieravosť v maloobchode: Pionier rýchlej módy je v čele rebríčka najbohatších už roky
- 00:24
Miliardár, ktorého dlhé roky nikto neodfotografoval, býva celý život v jednom dome a nerád lieta. V marci oslávil 82 rokov jeden z najbohatších ľudí planéty Amancio Ortega, ktorý koncom roka 2016 bol niekoľko týždňov oficiálne číslo 1 v rebríčku Forbes a predbehol takých machrov ako Bill Gates a Warren Buffet.
Indexové fondy sa dostali hlboko do mínusu, obavy klientov DDS sú ale zbytočné
- 00:08
Zvýšené politické riziko sa pretavilo do obáv, ktoré sa v konečnom výsledku podpísali pod výpredaje akciových investícii po celom svete. Možno to zarazilo aj niektorých sporiteľov, ktorí majú svoje príspevky uložené v negarantovaných fondoch. Na paniku ale podľa odborníka dôvod nie je.
Ceny ropy mierne klesli
TASR - včera o 20:31
Ceny ropy v utorok večer mierne klesli. Dôvodom je znížený apetít po riziku, ktorý ovplyvnil vývoj na trhoch v USA.
Podnikateľská dôvera v Nemecku poklesla
Forexpro.sk - včera o 20:10
Druhý deň, obchodného týždňa zverejnila Austrália index spotrebiteľských cien, ktorý na kvartálnej báze vzrástol o 0,4% pričom sa očakával nárast o 0,5%.
Dolár posilnil oproti jenu
SITA - včera o 18:16
Svetové devízové trhy - euro, dolár, jen
Praha posilnila, ale Budapešť a Varšava klesli
SITA - včera o 18:16
Český index PX stúpol o 0,54 % na 1 127,53 bodu, maďarský BUX klesol o 0,6 % na 37 892,9 bodu a poľský WIG20 si odpísal 0,98 % a uzavrel na úrovni 2 269,06 bodu.
Ministerka pôdohospodárstva nemá čas na stretnutie, tvrdia mliekari
SITA - včera o 17:16 - Názory čitateľov (1)
Medzi najzávažnejšie otázky, ktoré je potrebné prediskutovať, patrí uskutočnenie systémových opatrení na zlepšenie situácie v sektore mlieka na Slovensku, vrátane vyjadrenia k reálnosti prísľubu štátnej pomoci vo výške 30 miliónov eur zo strany bývalého premiéra Roberta Fica.
Ceny domov v USA sa výrazne zvýšili
SITA - včera o 16:46
Podľa indexu S&P CoreLogic/Case-Shiller, ktorý mapuje ceny domov v dvadsiatich amerických mestách, vo februári domy medziročne zdraželi o 6,3 %.
Ceny domov v USA pokračovali vo februári v raste
TASR - včera o 16:31
Ceny domov v USA pokračovali vo februári v raste, keďže dopyt na trhu sa zvýšil a ponuka voľných domov klesla.
BCPB - Oznam
SITA - včera o 16:16
BRATISLAVA 24. apríla (SITA) -Upozornenie pre emitentov:Burza cenných papierov v Bratislave, a.s. (BCPB) upozorňuje emitentov cenných papierov umiestnených na trhoch BCPB na blížiaci sa termín (30.4.2018) pre splnenie zákonnej informačnej povinnosti emitentov za rok 2017.
Strana 1 z 10Staršie