Kraj podnikateľom odpustí polovicu nájmov, rozhodli o tom krajskí poslanci
Pomocnú ruku podnikateľom, ktorí si priestory prenajímajú od Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) a organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti, podali krajskí poslanci na svojom ostatnom zasadnutí.
Španielska vláda uvoľní takmer 2 mld. eur na podporu firiem v oblasti dopravy
- 19:31
Španielska vláda uvoľní takmer 2 miliardy eur na podporu firiem v oblasti dopravy, ktoré zasiahla pandémia nového koronavírusu.
Nezamestnanosť v Česku v júni mierne vzrástla
Nezamestnanosť v Česku zaznamenala v júni mierny rast a posunula sa bližšie k 4-percentnej hranici. Vyplynulo to z údajov, ktoré v utorok zverejnil Úrad práce ČR.
Maloobchodné tržby v Taliansku sa v máji vrátili k rastu
- 17:46
Maloobchodné tržby v Taliansku sa v máji vrátili k rastu po tom, ako vláda začala postupne uvoľňovať reštrikcie zavedené na zmiernenie šírenia nového koronavírusu.
Vláda podpísala s Volkswagenom vyhlásenie o zámere investovať v...
Ekonomická redakcia TASR prosí odberateľov, aby si stornovali správu s headlinom "Vláda podpísala s Volkswagenom vyhlásenie o zámere investovať v Brat
Maďarská priemyselná produkcia klesla v máji o viac než štvrtinu
- 15:01
Priemyselná produkcia v Maďarsku zaznamenala aj v máji výrazný pokles, tempo poklesu sa však po prepade v predchádzajúcom mesiaci čiastočne spomalilo.
Buffett nechce mať vo svojom portfóliu akcie leteckých spoločností, dnes sa mu už nikto nečuduje
- 13:20
Warren Buffett investoval do leteckého priemyslu v osemdesiatych rokoch minulého storočia, prišiel o peniaze a prisahal, že do neho už nikdy nebude investovať.
Ako koronakríza zmenila nemecké myslenie a prečo je to dôležité pre trhy
Berlín využil svoje verejné financie spôsobom, akým to nedokázal žiaden iný európsky štát. Doteraz to bol  okamžitý fiškálny stimul za viac ako 450 miliárd eur, bezprecedentne najväčšia iniciatíva v Európe.
Vydavateľstvo Reach, ktoré vlastní Daily Mirror a Daily Express, bude prepúšťať
- 12:01
Britské vydavateľstvo Reach, ktoré vlastní denníky Daily Mirror a Daily Express, plánuje zrušiť približne 550 pracovných miest, pretože čitatelia sa počas pandémie nového koronavírusu zamerali viac na on-line obsah, čo znížilo príjmy vydavateľstva z reklamy.
EK tvrdí, že prepad slovenskej ekonomiky v roku 2020 bude deväťpercentný
Slovensko, podobne ako väčšina krajín EÚ, bolo zasiahnuté pandémiou nového koronavírusu horšie, ako predpokladala Európska komisia (EK) ešte v máji.
Strana 1 z 10Staršie