Názory čitateľov


Názory k článku:
Platby za plyn v rubľoch: Viac ako len grandiózny ťah zo strany prezidenta Putina

4. 8. 2022   anonym
V Rusku dnes robia len to, čo jewrejská finančná mafia v USA robí s celým svetom v každom ohľade už cca 55 rokov odkedy sa USD odpojil od zlatého štandardu. Po tom čo boli prekročené všetky červené čiary bezpečnosti Ruska si tam povedali , že amerika už s nimi vyje..ť cez tlačenie dolárov NEBUDE. Okrem toho ten najväčší medzinárodný teroristický bandita Rusku ukradol vyše 300 miliárd USD devízových rezerv Ruskej centrálnej banky.
2. 8. 2022   anonym
Odvisneš zločinný liliputin.
2. 8. 2022   anonym
ZOZNAM ŽIDOCIGÁNSKYCH MONGOLOCHAZARSKÝCH PODĹUDSKÝCH ČIERNOODPADOVÝCH ZLODEJSKÝCH PARAZITICKÝCH FAŠISTICKÝCH RASISTICKÝCH TERORISTICKÝCH ŠPINAVÝCH SMRADLAVÝCH ŠKAREDÝCH NOSATÝCH CHLPATÝCH ZAOSTALÝCH DEGENEROVANÝCH IDIOTSKÝCH CUDZÍCH ILEGÁLNYCH OKUPANTSKÝCH KOČOVNÝCH SATANISTICKÝCH GANGSTERSKÝCH TROLOV PROVOKATÉROV VÍZLOV ZO ŹIDOCIGÁNSKEHO FAŠISTICKÉHO GESTAPA MOSADU:
1. " BAMBRLÍK " = JEHO ŽIDÁCKE MENÁ = " VÁŇA, MIROSLAV, KADLUBÁK, KJGH, PRAVDA VÍŤAZÍ, HELA, AVATAR, ŠALOM ALEICHEM, BIOZOMBÍK ...... " !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
2. " ION ANDERSON " ( ŽIDÁK KTORÝ SA NA SLOVENSKO NASRAL Z RUMUNSKA EŠTE ZA KOMOŠOV A ROBIL EŠTÉBAKA ) = " MIKROTÉNOVÝ SÁČEK, PUTLER, MASIMO, HAJAJAJAJ, GIGS ..... "!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
TAKMER NA VŠETKÝCH ŽIDÁCKYCH NÁCKOVSKÝCH RASISTICKÝHCH ANTI-SLOVENSKÝCH ANTI-ÁRIJSKÝCH TOTALITNÝCH PROPAGANDISTICKÝCH TERORISTICKÝCH PARAZITICKÝCH MEDIÁLNYCH OKUPAČNÝCH PRIMITÍVNYCH BARBARSKÝCH KOČOVNÝCH ŠPINAVÝCH IDIOTSKÝCH ŽUMPÁCH FUNGUJÚ 2 - 4 ŽIDOMONGOLOCIGÁNSKI TÍ ISTÍ TROLY!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! MOR HO!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! MOR ČIERNY ŽIDOCIGÁNSKO-CIGÁNS KY ČIERNY MOR KTORÝ ZASIAHOL SLOVENSKO V ROKU 1989!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. 8. 2022   anonym
ŽIDOMONGOLSKÍ CHAZAROCIGÁNI AJ S ICH ČIERNOODPADOVÝMI PODĹUDSKÝMI ZLODEJSKÝMI PARAZITICKÝMI VRAŽEDNÝMI ZNÁSILŇUJÚCIMI NIČIACIMI DEGENEROVANÝMI ZAOSTALÝMI ŠPINAVÝMI SMRADLAVÝMI CUDZÍMI ILEGÁLNYMI OKUPANTSKÝMI ŠKAREDÝMI NOSATÝMI CHLPATÝMI PRIMITÍVNYMI BARBARSKÝMI KOČOVNÝMI SATANISTICKÝMI GANGSTERSKÝMI CIGÁNSKYMI OPIČÍMI PRÍBUZNÝMI DNES OSLAVUJÚ VÝROČIE ŽIDOCIGÁNSKO-CIGÁNS KEHO ŽIDOCIGÁNKAUSTU HOVNOKAUSTU SMRADOKAUSTU ZLODEJOKAUSTU PARAZITOKAUSTU DEGENEROKAUSTU GANGSTERKAUSTU VÍRUSOKAUSTU KOČOVNOKAUSTU OKUPANTOKAUSTU ........ KEĎ CEZ POSLEDNÚ VOJNU BIELI INDOEURÓPSKI ÁRIJCI NIE ŹE POZABÍJALI ALE DEZINFIKOVALI A DERATIZOVALI MILIÓNY ŽIDOMONGOLOCIGÁNSKO -CIGÁNSKYCH OPIČÍCH VÍRUSOV!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! TOTO JE AJ VEĽKÝ SVIATOK PRE AUTOCHTÓNNYCH USADENÝCH POĽNOHOSPODÁRSKYCH BIELYCH INDOEURÓPSKYCH ÁRIJSKÝCH VENETSKÝCH SLOVÁKOV!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TENTO VEĽKOLEPÝ AKT DERATIZÁCIE A DEZINFEKCIE BIELEHO INDOEURÓPSKEHO ÁRIJSKÉHO VENETSKÉHO SLOVENSKA TREBA OKAMŽITE ZOPAKOVAŤ A TERAZ UŽ DôSLEDNE A ZBAVIŤ BIELE INDOEURÓPSKE ÁRIJSKÉ VENETSKÉ SLOVENSKO VŠETKÝCH ČIERNOODPADOVÝCH PODĽUDSKÝCH CUDZÍCH KOČOVNÝCH ZLODEJSKÝCH PARAZITICKÝCH ŠPINAVÝCH ZLOČINECKÝCH ŽIDOCIGÁNSKO-CIGÁNS KYCH OPIČÍCH VÍRUSOV!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! MOR HO !!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! MOR ČIERNY ŽIDOMONGOLOCIGÁNSKO -CIGÁNSKY ČIERNY MOR!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
2. 8. 2022   anonym
ALE VELKÉ ŽIDOCIGÁNSKE MONGOLOCHAZARSKÉ PODĹUDSKÉ ČIERNODOPADOVÉ ZLODEJSKÉ PARAZITICKÉ FAŠISTICKÉ RASISTICKÉ TERORISTICKÉ SATANISTICKÉ GANGSTERSKÉ OPIČIE HOVNO!!!!!!!!!!!!!! !!! AKURÁT ŽE SA TU NEOBMEDZENE KOTIA ŽIDOMONGOLSKÍ CHAZAROCIGÁNSKI A CIGÁNSKI CUDZÍ PARAZITICKÍ ZLODEJSKÍ VRAŽEDNÍ ZNÁSILŇUJÚCI NIČIACI VRAŽDIACI TERORISTICKÍ ŠPINAVÍ SMRADLAVÍ ŠKAREDÍ NOSATÍ CHLPATÍ RAPAVÍ ILEGÁLNI OKUPANTSKÍ FAŠISTICKÍ RASISTICKÍ TERORISTICKÍ ANTI-ÁRIJSKÍ ANTI-VENETSKOSLOVEN SKÍ ANTI-HUMANISTICKÍ ANTI-DEMOKRATICKÍ ZAOSTALÍ DEGENEROVANÍ PRIMITÍVNI BARBARSKÍ SATANISTICKÍ GANGSTERSKÍ OPIČÍ VÍRUSY KTORÍ OKREM VYKRÁDANIA A VYPARAZITOVÁVANIA SLOVENSKÉHO HDP NÁM AJ NIČIA VŠETKY ŠTATISTIKY AKO HDP NA OBYVATEĽA KRIMINALITU ÚROVEŇ ŠKOLSTVA NEZAMESTANOSŤ!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!! EŠTE AJ NA SLOVENSKO NASRALI IM PODOBNÚ UKROČVARGU ABY NÁS TU DOBRE POOKRÁDALI A OPARAZITOVALI!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! VYHUBIŤ A VYKOPNÚŤ VŚETKY ŽIDOCIGÁNSKO-CIGÁNS KE-UKROCIGÁNSKE MONGOLSKÉ KREATÚRY ZO SLOVENSKA!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! SLOBODNÉ A ČISTÉ BIELE INDOEURÓPSKE ÁRIJSKÉ VENETSKÉ SLOVENSKO BEZ CUDZÍCH ČIERNYCH ŽIODOMONGOLOCIGÁNSK YCH A CIGÁNSKYCH OPIČÍCH VÍRUSOV!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! MOR HO!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! MOR ČIERNY ŽIDOCIGÁNSKO-CIGÁNS KY ČIERNY MOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. 8. 2022   anonym
jasné, rusko si nedokáže samo pomôcť z nejakou tou turbínou...
2. 8. 2022   anonym
A načo by to asi robilo? Ako by si tým pomohlo?
2. 8. 2022   anonym
A načo im to robila Kanada?
Asi jedine kvôli tomu, že ruskí muzici sú neschopní a jediné čo vedia je vraždiť a znásilňovať.
2. 8. 2022   raptor
drbala
2. 8. 2022   anonym
To preto si dávajú firmy ako apple vyrábať mobily v číne že sú v Usa neschopný vyrobiť sa zobud toto je globálny svet načo budeš vyrábať niečo čo vyrába niekto iný lacnejšie .Preto nakupovali od Rusov motory do rakiet sú lacnejšie a spolahlivé pokial si Nasa nevyvinie niečo modernejšie .Preto bola spolupráca na ISS lebo Rusi mali skúsenosti z Mirom .Nehladaj za tým nič svetoborné je to len zdravý rozum a čiste ekonomika .Proste ak niekto niečo vyrába predsa sa nebudeš snažiť vyvinúť niečo podobné je to strata času a penazí v globálnom svete .Svet je momentálne globálny aj ked sa mi zdá že spejeme spať k dvom táborom a rozdeleniu ako za čias železnej opony.
2. 8. 2022   anonym
Krásne zhrnuté, bez nenávisti a zaslepenosti. Globálny svet bol lacný. Tí čo v ňom zostanú budú neslobodní a zraniteľní. Tí čo z neho vystúpia budú čeliť veľkým finančným nákladom a napätej spoločenskej atmosfére. Iba zopár štátov si bude môcť vybrať z týchto dvoch možností.
2. 8. 2022   Roman
My na Putina zbrane, a on nám stále dodáva urán ,ropu a plyn. Putin je osobnosť planéty ktorá chráni záujmy a bezpečnosť Ruska .Celá Slovenská vláda však potrebuje dostať doživotie za vlastizradu. Je smutné že Slovensko je taký naozaj hlúpy národ že si zvolilo takúto vládu neschopných primitívov.
2. 8. 2022   anonym
Zatiaľ vyhráva Putin a vyzerá to že Vyhrá.
2. 8. 2022   anonym®
Wall Street aj Micex plnia rovnakú úlohu ako kasíno - hráči vyhrávajú a prehrávajú - ale kasíno je ako filharmonický orchester - lebo ten len vyhráva :)
1/3staršie