Názory čitateľov


Názory k článku:
Zvažujete pôžičku? Osem otázok, ktoré by ste si mali najskôr zodpovedať  

28. 8. 2020   Karol
Dobre je nastavený Ten Kapitalizmus každá druhá rodina má Hypoteku = nôž na krku. Občianko s dlhom sa musí riadiť heslom: Nekecaj a Makaj.Staraj sa aby si vedel všetko zaplatiť inak máš poprdeli takže na iné moc času nezostáva.Systém postavený na Strachu
29. 8. 2020   anonym
Podla popisu p. Karola, je definovatelne, ako novodoba hypotekarno-otrocka totalita a nieje z nej vychodisko.
Avsak kazdy ludsky zdroj sa moze slobodne rozhodnut, ci si zobere na krk dlh, alebo bude zit a prezivat (dozije) v relativnej chudobe, bez toho, ze by preplatil urokmi nieco, co ho nerobo stastnym, ale umoznuje mu byt plnohodnotnejsim hypotekarnym otrokom.
Chapal by som problem draheho byvania a nedostatku, ak by sa tu rodili deti, tempom, ako v 70tych rokoch. Ale od roku 89, tato krajina vymiera, to znamena, ze sa rodi menej novych otrokov, ako opotrebenych umrie.
Z toho vyplyva, ze ak sa nemnozime delenim, ako nalevniky, je stav populacie v podstate nezmeneny a ludske zdroje byvanie vlastne nepotrebuju, len sa koncentruju v mestach a prilahlom okoli. Vertikalne panelaky, opustili a vymenili ich za panelaky horizontalne a tie vertikalne obyva koncentrat a naplava, ktora si nasla pracu v meste.
28. 8. 2020   anonym
Prakticke otazky, ktore ak by sa mali pravdivo a realne zodpovedat, tak od 89 roku v tejto dnes naozaj zadlzenej vychodnej kolonii EU, nijaky ludsky zdroj, ani motrok, nedostane hypoteku, ani spotrebny uver, pravdepodobne by nedokazal precerpat ani kontokorent.
1/1