Názory čitateľov


Názory k článku:
Bývanie, voda, elektrina a plyn tvoria takmer štvrtinu výdavkov

7. 1. 2019   M.V.
Aby toho nebolo málo tak napríklad pôvodne bezplatné poštovné za inkaso SIPO II bolo ešte v roku 2012 a postupne sa dostalo na 0,17e a od januára tohoto roka je poštovné už 0,90e, teda zvýšenie o viac ako 500% . Na poštách inštaľujú všeliaké svietiace tabule, čaká sa rovnako, len ich treba zaplatiťč. Ktovie aké bude odstupné šéfov, spomínam si na vyplatenú položku 180 0000e , ale to bolo tiež dávno. Žiaden regulátor sa nezamyslí nad prípustnosťou takých skokov.
7. 1. 2019   anonym
Dobre sa západ nabalil na husakovych deťoch, ktoré už ale starnú a náhrada nie je. Budú chýbať spotrebitelia a platitelia daňí, preto nám tak silno vnucujú migrantov..
5. 1. 2019   georgekennethloaninvestment@gmail.com
Som Sophia Arise. Chcem dať spoľahlivé svedectvo o tom, ako som dostal pôžičku prostredníctvom KREDITNÉ INVESTÍCIE GEORGE KENNETH. Mám pôžičku vo výške 58000 eur. POZNÁMKA: Ak máte záujem o získanie pôžičky, obráťte sa na VIA EMAIL: georgekennethloanin vestment@gmail.com
5. 1. 2019   Blind Man
Strč si do riti tieto drísty!
5. 1. 2019   M V.
Na Slovensku je asi 60% bytov v rodinných domoch, kde sú náklady na opravy, a spotrebu elektriny výrazne vyśśie. V panelákoch sú problémy so správou a údržbou bytového fondu, čiastočne vyriešené minuloročnou aktualizáciou bytového zákona. Dlho sa v nich udržovali sociálne ceny ,po zmene v 89-tom roku príspevky do fondu opráv sa stali výraznou položkou a preniesli sa ako skrytý dlh na plecia dnes bývajúcich a preto majú bytové spoločenstvá pôžičky, hoci sa anuita už dávno splatila a podľa socialistických predpokladov, mali sa náklady na bývanie v družstevných bytoch znížiť, ale to bola ilúzia. Vymeniť napríklad výťahy, okná, brány, podlahoviny, zaistiť revízie to rozhodne nie je výdavok za plánované ceny. V porovnateľnej situácii sú aj obce, ktoré odmietajú prevziať od štátu nadchody, podchody pre skryté náklady na nutnú údržbu a problém majú aj so nehom na chodníku a možno aj s poplatkom za odvod dažďovej vody.
4. 1. 2019   Lolo
Sme energeticka, potravinova a hypotekarna, pracujuca chudoba.
Mame co sme asi nechceli, ale mame sa tak dobre, ze uz ani deti sa nerodia.
Ale mame internet.
4. 1. 2019   miso
24% do byvania? to urcite nemysleli na hypotekami zadlzenu mladu generaciu, ktora nakupila stare panelaky, od sucasnych dochodcov, ktory ich dostali skoro zadarmo. hamba
4. 1. 2019   Blind Man
Aspoň v niečom sme prví. Smer SD budúce voľby vyhrá ale vládu už nezostaví. A nezostaví ani ten JBMNT!!!
1/1