Názory čitateľov


Názory k článku:
Zavádzajúce návnady bánk: Lákavú reklamu vystrieda krutá realita, nenechajte sa oklamať!

dnes 11:00   miliansudek@gmail.com
Rychlá a pohodlná finanční půjčka, kterou můžete použít na cokoli. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splacení úvěru. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček může tuto půjčku získat téměř každý žadatel v zemi. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky služby. Finance, které můžete použít na cokoli potřebujete. Tato nabídka platí pro celou zemi. E-mail: miliansudek@gmail.c om
23. 5. 2020   flserjakub464@gmail.com
Bankári sú najväčší zlodeji a robia to oficálne. Bankám sa treba vyhýbať a nebrať žiadne úvery ani pôžičky. Ja som sa neaký čas uskromnil a teraz mám dom aj auto bez hypotekárného úveru. Ľudia chcú mať všetko hneď a potom sa dajú ľahko oklamať.
10. 11. 2016   rozum
tak len si refinancujte preneste si z jednej banky do druhej a uroky ktore ste dovtedy zaplatili ze vyhodili z okna
10. 11. 2016   obcan
Bankári sú najväčší zlodeji a robia to oficálne. Bankám sa treba vyhýbať a nebrať žiadne úvery ani pôžičky. Ja som sa neaký čas uskromnil a teraz mám dom aj auto bez hypotekárného úveru. Ľudia chcú mať všetko hneď a potom sa dajú ľahko oklamať.
10. 11. 2016   mILANO
Je to banda, súhlasím. Tiež som sa nechal nalákať zmluvou o refinancovaní pôžičky do Prima banky. Úroky boli nižšie, ale aj splátky - za 1800 E som platil mesačne 23 E, zmluvu mi nedali domov si premyslieť, vraj to nevytlačí, kým nedá moje údaje do pc, ani koľko zaplatím za celú dobu pôžičky tam nič nebolo a na konci roka, keď mi prirátali úroky, tak som mal dlžobu skoro takú ako na začiatku. Pritom som musel zaplatiť 54 E, že mi to vrátia po 18 mesiacoch, ked budem poriadne platiť.Vraj sa tak banka istí proti neplatičom. No to je len trik, aby klient neodišiel inde, keď pochopí, kde sa dostal. Predtým som mal vyššie úroky vo VUB, no platil som za účet 50 centov mesačne a tu skoro 4 E. A keď som povedal, že už to zaplatím, tak vraj ešte 1 mesiac musím platiť, lebo sa to technicky nedá skôr ukončiť! Mizerná banda, viac tam peniaze nedám! A chcel som hypotéku, aj som zarábal, ale nedali mi nič, vraj pre zlý stav objektu. Ako keby sa dobrý dom musel prestavovať. V ČSOB to isté, len potom mi ponúkali spotrebný úver za 12,9%. A to sú v Európe už záporné úroky !!!
10. 11. 2016   bingo
Banky -bankstri nic ine banda pazravych smradov!!! Vyhybat sa ako sa da!!!
10. 11. 2016   Lolo
Je to velmi jednoduche, lebo v poslednych 100 rokoch, alebo presnejsie 140 rokoch, je vsetko na planete dostupne, vlastnene bankami a najma bankstermi + 10% navyse. Problem je v tom, ze v rokoch globalizacie, je to cela planeta, zo vsetkym, plus mesiac a slnko a na to vsetko 10% navrch.
Ludia maju nerovnaku hodnotu nie koli majetku, ale stale vyssi pocet ludi znamena, ze sa hodnota ludskych zdrojov deli medzi vatsi pocet ludi. Vsetci mame hodnotu nejaku, +10%. Ale ani velke vymieranie, globalna vojna, alebo genocida, ci pruser, ktory by znamenal uhyn v radovo miliardach, neznamena zmensenie majetku, len vyssiu koncentraciu vo zvysku, ak bude vyuzity potencial toho zvysku.
Aj chaos a entropia ma svoju hodnotu.
Vsetko co sa da nahradit, alebo recyklovat, je pouzitelne. Aj mydlo z ludi, alebo popol na hnojenie, ci vyrobu kostneho porcelanu.
Z urokmi a recyklaciou ludskeho statsti v podobe uverov, je to podobne. Vzdy sa najde niekto, kto bude ochotny sa nastahovat po exekuovanom uverovom otrokovi a ak nie, dovezu sa neoeuropania a daju sa im davky, ktore zaplatia podobne znovuosidlenie, umierajuceho naroda, neschopneho splacat.
10. 11. 2016   a
pocet uzavretych hypotekarnych zmluv 5 mesiacov za sebou v roku 2016 klesa. zdroj www.nbs.sk
1/1