Tatra banka - Hypotéka (HBTB)

Názory čitateľov
27. 11. 2021   Karin Sabine
Dobrý deň pán/pani,
Potrebujete naliehavú pôžičku na začatie podnikania alebo potrebujete pôžičku na refinancovanie, Potrebujete pôžičku na splatenie dlhu? Potrebujete úver na kúpu auta alebo domu? Ak áno, už sa nemusíte báť, ponúkame všetky druhy pôžičiek za prijateľnú úrokovú sadzbu bez kontroly kreditu!!! kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu: sabinhelps@gmail.co m whatsapp na +34632725157
Ďakujem.
Pani Karin Sabine?
15. 11. 2021   Kay Moris
Ahojte všetci, prišiel som o peniaze toľkým spoločnostiam, ktoré tvrdili, že sú skutočnými poskytovateľmi pôžičiek, ale všetko moje úsilie bolo márne, prišiel som o viac ako 35 000 eur pre falošných poskytovateľov pôžičiek, o ktorých tvrdia, že sú tým, čím nie sú. Kým ma môj priateľ nezoznámil so správnym veriteľom, ktorého som kontaktoval, a úspešne som od neho získal pôžičku len za 48 hodín, odporučil by som každému, kto hľadá pôžičku, bez obáv, aby ich kontaktoval e-mailom: lapofunding960@gmai l.com
Whatsapp +447883183014
15. 8. 2021   Marleen
Chcel by som poďakovať spoločnosti Lapo Micro Finance za poskytnutie pôžičky. Niekoľkokrát som bol oklamaný, keď som sa pokúšal získať pôžičku, kým som nenatrafil na spoločnosť Lapo Micro Finance, ktorá mi poskytla pôžičku v hodnote 23 000 dolárov na starostlivosť o moje choré dieťa. Ak dnes potrebujete skutočného veriteľa, kontaktujte Lapo a nenechajte sa zmiasť. Kontaktný e -mail: lapofunding960@gmai l.com
Whatsapp +447883183014
19. 7. 2021   aliorloans@gmail.com
Stále hledáte pujcku a vaše banka vám pujcku odmítla poskytnout, protože máte špatnou úverovou historii? Nebo potrebujete pujcku na koupi domu, zahájení nebo rozšírení svého podnikání? Už nehledejte, protože vám s pujckou pomužeme. Pujcka je rychlá a spolehlivá. kontaktujte nás nyní no aliorloans@gmail.co m Nebo WhatsApp na +48 578 156 169 pro další informace.
12. 5. 2021   Novelty
Požiadajte o pôžičku na NOVELTY FINANCE (noveltyfinances@gm ail.com) s úrokovou sadzbou 3%.
Či už chcete oživiť svoj životný štýl alebo máte neočakávané výdavky, pôžička od NOVELTY FINANCE je nákladovo efektívnym spôsobom, ako to uskutočniť.
NOVÉ FINANCIE sú flexibilné: môžete si požičať až päť miliónov eur (5 000 000,00 €) s vhodnou dobou splácania od 6 mesiacov do 30 rokov. Ponúkame komplexnú škálu osobných pôžičiek, obchodných pôžičiek, pôžičiek na bývanie a pôžičiek na konsolidáciu dlhov, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašim meniacim sa potrebám a okolnostiam pri úrokovej sadzbe 3%.
Čo si dostal:
 Okamžitý prístup k vašim finančným prostriedkom po schválení
 Konkurenčné úrokové sadzby
 Flexibilné podmienky splácania
 Schopnosť rýchlejšie splácať pôžičku (mimoriadne platby znižujú kapitálovú výšku pôžičky)
 Ľahké schválenie, ak požadujete ďalšie prostriedky
 Vaše prvé splácanie pôžičky sa začína do šiestich mesiacov po schválení.
Ako použiť:
Žiadosť o pôžičku je rýchla a ľahká!
Firmy alebo jednotlivci, ktorí majú záujem požiadať o pôžičku v spoločnosti Novelty Finance a ktorí požadujú viac informácií o tom, AKO PODAŤ ŽIADOSŤ, by mali POSLAŤ E-mail na (noveltyfinances@gm ail.com) ALEBO kontaktovať Emily Gibbonovú na WhatsApp / Telegrame na tel. Č. +447868796107, kde získate ďalšie informácie a ústne brífingy .T&C's Apply.
9. 9. 2011   rastisko
Toto som pisal Tatrabanke:
Dobrý Deň. Na úvod by som chcel napísať že ma Veľmi mrzí Váš prístup k Vašim klientom. Požiadali sme o Váš produkt „Americká hypotéka“ na meno ...... a na základe neprofesionálneho prístupu a nedokonalej komunikácií medzi klientom a Vašim pracovníkom ktorý uvedený produkt schvaľuje sa stalo že nám tento produkt nebol schválený. Investovali sme do vybavenia Americkej hypotéky nemalé finančné prostriedky a len pre lenivosť a neochotu Vášho zamestnanca sa opäť stalo že nám táto hypotéka nebola schválená. Mám u Vás si myslím dosť vysokú bonitu ale ešte ani raz od kedy som začal čerpať Vaše produkty sa nestalo aby ste mi v niečom vyhoveli. Je Veľmi smutné ako dokážete zaujať postoj už k vybavenému klientovi. Za celé roky som nepocítil žiadnu ochotu z Vašej strany. Pritom ide iba o komunikáciu a pochopenie potrieb Vášho zákazníka (klienta). Váš zamestnanec ktorý schvaľuje produkt „Americká hypotéka“ nielenže nám ju neschválil ale nás chcel dostať ešte do omnoho horšej finančnej situácie! Aj malé dieťa si vie spočítať že by sme sa vďaka tomuto produktu zbavili minimálne 500,-€ splátkam a tak by sme mohli lepšie využívať Vaše služby. To ale nie je Vašou prioritou asi. Ďakujem aspoň za prečítanie mojej pripomienky keďže ako vždy neočakávam nejaký ohlas z Vašej strany pretože už píšem druhý krát!
Postup Vašich pracovníkov:
- Pred 10 rokmi približne zrušila u Vás účet p. ....... a po piatich rokoch pre chybu Vašej zamestnankyne sme sa dozvedeli že tam treba ešte zaplatiť 500,- Sk napriek tomu že p. ...... všetko splatila a danej zamestnankyne sa pýtala či je všetko v poriadku.
- 07.09.2011 som žiadal o kompletný výpis dlžných čiastok mojich úverov a po 15 minútovom čakaní mi povie Vaša zamestnankyňa že mám prísť na druhý deň (čo je pre mňa k Vám 25 km) pretože ona musí niekam odísť. To je vrcholné správanie voči klientovi.
- 08.09.2011 som pri pulte v Tatrabanke presedel vyše 2,5 hodiny (doporučujem vymeniť stoličky – sú veľmi nepohodlné na tak dlhé sedenie) aby mi nakoniec vytlačili potvrdenie ktoré vyzerá ako písané vo Worde. Počas tejto doby mi pracovníčka Tatrabanky stále tvrdila aby som bol trpezlivý. Podotýkam že o tento dokument som už žiadal včera ráno a dnes som si mal preň iba prísť. Mám pocit že som dosť trpezlivý či nie? Pre tento dokument som precestoval vyše 100 km pretože včera mi nevedeli povedať že ho aj tak nedostanem.
- Udalosť ktorá je popísaná na začiatku tohto listu je tiež si myslím postačujúca!
Na môj vkus trošku veľa udalostí na jedného klienta nemyslíte? A ďalšie ani nejdem vypisovať pretože ich pokladám za tak neprofesionálne a je ich toľko že sa ani nedajú popísať. Ďakujem s Pozdravom
3. 8. 2011   anonym
som absolútne nespokojná s TB, nakolko som bola niekolko rokov dlhoročnou klientkou TB, mala som u nich úver. ktorý som splatila predčasne a bez omeškania splátok, žiadala som si nový úver, ktorý som bola schopná splácať,ale neposkytli mi úver s vysvetlením vedúceho pracovníka pobočky v BA, že nemám čistý úverový register-nakolko tam vraj mám nejakú poznámku/uvažujem či mi tam banka nevpísala nepravdivý údaj,takže sa môžem tejto banke poďakovať za problémy, ktoré mi spôsobila svojim konaním/. tak som si vybrala dovolenku dala som si vystaviť môj výpis z úverového registra, za ktorý som si aj zaplatila.Keď som priniesla do TB ukázať, že mám čistý register, vtedy mi zase bolo povedané, že v tom je iný problém. ktorý mi nebol vysvetlený...strati la som dôveru taktiež v tejto banke a prejdem do inej banky, lebo je to neseriózne, aby TB takto klamala a preháňala klientov, aj keď vedeli, že problém nieje v registri, ale doteraz neviem aký je problém,a vďaka tejto banke neviem či mám niekedy možnosť dostať úver v inej banke začo vyslovujem oprávnenú nespokojnosť a varujem aj iných budúcich klientov, ktorí sa rozhodnú pre túto banku, aby si dávali velký pozor.
16. 10. 2010   skúsenosť
Zdravím všetkých vospolok.
Nakoľko sa desať rokov venujem hľadaniu riešení pri finančných problémoch bežných ľudí, rád by som moje skúsenosti bezplatne ponúkol pre širšiu verejnosť. Nie sú mi cudzie vážne problémy ľudí,ako sú nebankové úžernícke pôžičky,exekúcie,dr ažby,znižovanie nevýhodných úrokov a hlavne refinancovanie viacerých úverov, aj nebankových,jedným serióznym úverom.Môj kontakt najlepsiuver@gmail. com.
2. 9. 2010   tocenka1@azet.sk
Dobrý deň, ako to tu tak sledujem, tka málokto je spokojný so svojou bankou, čosa týka hypotéky.
Preto sme tu my, naša spoločnosť, jediná svojho druhu na Slovensku, aby sme Vám pomohli vyriešiť vaše problémy. Naše služby sú bezplatné a nezáväzné.
Vedeli ste, že pri hypotéke 33.333 eur s úrokovou mierou 6% na dobu 30 rokov preplatíte 100% hypotéky? tzn., že zaplatíte ďaľších 33.333 eur. Zaujímalo by Vás ako preplatenie hypotéky znížiťna o 50% a ešte by Vám na to prispel aj štát?
Ak máte záujem o naše informácie, kontaktujete ma na tel. čísle: 0949 886 156, alebo e-mail: tocenka1@azet.sk
1/12staršie