Tatra banka - Hypotéka (HBTB)

Názory čitateľov
21. 11. 2020   abdullahibrahimlender@gmail.com
Are you in need of Urgent Loan Here no collateral required all problem regarding Loan is solve between a short period of time with a low interest rate of 2% and duration more than 20 years what are you waiting for apply now and solve your problem or start a business with Loan paying of various bills I think you have come to the right place just contact us We Are Here To Show You A Better Way To Financial Freedom !!!
Contact Us At : abdullahibrahimlend er@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
9. 9. 2011   rastisko
Toto som pisal Tatrabanke:
Dobrý Deň. Na úvod by som chcel napísať že ma Veľmi mrzí Váš prístup k Vašim klientom. Požiadali sme o Váš produkt „Americká hypotéka“ na meno ...... a na základe neprofesionálneho prístupu a nedokonalej komunikácií medzi klientom a Vašim pracovníkom ktorý uvedený produkt schvaľuje sa stalo že nám tento produkt nebol schválený. Investovali sme do vybavenia Americkej hypotéky nemalé finančné prostriedky a len pre lenivosť a neochotu Vášho zamestnanca sa opäť stalo že nám táto hypotéka nebola schválená. Mám u Vás si myslím dosť vysokú bonitu ale ešte ani raz od kedy som začal čerpať Vaše produkty sa nestalo aby ste mi v niečom vyhoveli. Je Veľmi smutné ako dokážete zaujať postoj už k vybavenému klientovi. Za celé roky som nepocítil žiadnu ochotu z Vašej strany. Pritom ide iba o komunikáciu a pochopenie potrieb Vášho zákazníka (klienta). Váš zamestnanec ktorý schvaľuje produkt „Americká hypotéka“ nielenže nám ju neschválil ale nás chcel dostať ešte do omnoho horšej finančnej situácie! Aj malé dieťa si vie spočítať že by sme sa vďaka tomuto produktu zbavili minimálne 500,-€ splátkam a tak by sme mohli lepšie využívať Vaše služby. To ale nie je Vašou prioritou asi. Ďakujem aspoň za prečítanie mojej pripomienky keďže ako vždy neočakávam nejaký ohlas z Vašej strany pretože už píšem druhý krát!
Postup Vašich pracovníkov:
- Pred 10 rokmi približne zrušila u Vás účet p. ....... a po piatich rokoch pre chybu Vašej zamestnankyne sme sa dozvedeli že tam treba ešte zaplatiť 500,- Sk napriek tomu že p. ...... všetko splatila a danej zamestnankyne sa pýtala či je všetko v poriadku.
- 07.09.2011 som žiadal o kompletný výpis dlžných čiastok mojich úverov a po 15 minútovom čakaní mi povie Vaša zamestnankyňa že mám prísť na druhý deň (čo je pre mňa k Vám 25 km) pretože ona musí niekam odísť. To je vrcholné správanie voči klientovi.
- 08.09.2011 som pri pulte v Tatrabanke presedel vyše 2,5 hodiny (doporučujem vymeniť stoličky – sú veľmi nepohodlné na tak dlhé sedenie) aby mi nakoniec vytlačili potvrdenie ktoré vyzerá ako písané vo Worde. Počas tejto doby mi pracovníčka Tatrabanky stále tvrdila aby som bol trpezlivý. Podotýkam že o tento dokument som už žiadal včera ráno a dnes som si mal preň iba prísť. Mám pocit že som dosť trpezlivý či nie? Pre tento dokument som precestoval vyše 100 km pretože včera mi nevedeli povedať že ho aj tak nedostanem.
- Udalosť ktorá je popísaná na začiatku tohto listu je tiež si myslím postačujúca!
Na môj vkus trošku veľa udalostí na jedného klienta nemyslíte? A ďalšie ani nejdem vypisovať pretože ich pokladám za tak neprofesionálne a je ich toľko že sa ani nedajú popísať. Ďakujem s Pozdravom
3. 8. 2011   anonym
som absolútne nespokojná s TB, nakolko som bola niekolko rokov dlhoročnou klientkou TB, mala som u nich úver. ktorý som splatila predčasne a bez omeškania splátok, žiadala som si nový úver, ktorý som bola schopná splácať,ale neposkytli mi úver s vysvetlením vedúceho pracovníka pobočky v BA, že nemám čistý úverový register-nakolko tam vraj mám nejakú poznámku/uvažujem či mi tam banka nevpísala nepravdivý údaj,takže sa môžem tejto banke poďakovať za problémy, ktoré mi spôsobila svojim konaním/. tak som si vybrala dovolenku dala som si vystaviť môj výpis z úverového registra, za ktorý som si aj zaplatila.Keď som priniesla do TB ukázať, že mám čistý register, vtedy mi zase bolo povedané, že v tom je iný problém. ktorý mi nebol vysvetlený...strati la som dôveru taktiež v tejto banke a prejdem do inej banky, lebo je to neseriózne, aby TB takto klamala a preháňala klientov, aj keď vedeli, že problém nieje v registri, ale doteraz neviem aký je problém,a vďaka tejto banke neviem či mám niekedy možnosť dostať úver v inej banke začo vyslovujem oprávnenú nespokojnosť a varujem aj iných budúcich klientov, ktorí sa rozhodnú pre túto banku, aby si dávali velký pozor.
16. 10. 2010   skúsenosť
Zdravím všetkých vospolok.
Nakoľko sa desať rokov venujem hľadaniu riešení pri finančných problémoch bežných ľudí, rád by som moje skúsenosti bezplatne ponúkol pre širšiu verejnosť. Nie sú mi cudzie vážne problémy ľudí,ako sú nebankové úžernícke pôžičky,exekúcie,dr ažby,znižovanie nevýhodných úrokov a hlavne refinancovanie viacerých úverov, aj nebankových,jedným serióznym úverom.Môj kontakt najlepsiuver@gmail. com.
2. 9. 2010   tocenka1@azet.sk
Dobrý deň, ako to tu tak sledujem, tka málokto je spokojný so svojou bankou, čosa týka hypotéky.
Preto sme tu my, naša spoločnosť, jediná svojho druhu na Slovensku, aby sme Vám pomohli vyriešiť vaše problémy. Naše služby sú bezplatné a nezáväzné.
Vedeli ste, že pri hypotéke 33.333 eur s úrokovou mierou 6% na dobu 30 rokov preplatíte 100% hypotéky? tzn., že zaplatíte ďaľších 33.333 eur. Zaujímalo by Vás ako preplatenie hypotéky znížiťna o 50% a ešte by Vám na to prispel aj štát?
Ak máte záujem o naše informácie, kontaktujete ma na tel. čísle: 0949 886 156, alebo e-mail: tocenka1@azet.sk
27. 5. 2010   bumper@zoznam.sk
Dobry den
Viete niekto poradit, Potreboval by som 25.000€ moznost rucenia R.D ale cez banku neprejdem mam zaznam.Vopred dakujem za radu
27. 5. 2010   heej@centrum.sk
Aky záznam?Potrebujem bližšie info.Principiálne treba vyriešiť záznam,dá sa to a potom požiadať...
27. 5. 2010   radik
bumper, pokiaľ je to bolo skôr, nemal by byť problém - v prípade potreby finsluzby@gmail.com
5. 5. 2010   barka33@centrum.sk
zdravím, chcem sa spýtať:
Požiadal som v tatrabanke o hypotéku vo výške 31 000 eur na dofinancovanie kúpy domu +nejaké drobné rekonštrucie, na ktoré je treba doložiť fotodokumentáciu, nie bločky, takže to je v pohode.
moj príjem spolu s manželkou, ktorá je na materskej dovolenke je 1 600 eur, chceme to na 20 rokov ...mesačná splátka vychádza cca 214 eur, v pobočke mi povedali, že tiež je to ok.
probleém by mohol nastať so založenou nehnutelnestou, kedže je to dvojdom, ked su 2 vlastníci, každý má svoju parcelu a a naom nehnutelnest, to je tiež ok..., ale máme spoločný vchod aj dvor.....on má na svoj dom ťarchu + na alikvotnu čiastku pozemku t.j 1/2(on má uver a ťarchu v QUATRE).... ja si chcem dať založiť dom+svoju alikvotnu čiastku pozemku tiež 1/2 ...ale v tatrabanke, bude to tatrabanka akceptovať??...lebo skušal som to cez VUB atam mi to zamietli, keďže vraj by potrebovali, aby bol celý dvojdom aj spoločný pozemok založeny vo VUB!!
tak ako???
29. 4. 2010   LUBINM@AZET.SK
VIE NIEKTO POMOCT AJ PRI ZAPISOCH V REGISTRI,DAKUJEM
29. 4. 2010   radik
možno, otázka je v rovine koľko ich a za aké obdobie - info daj sem, alebo na finsluzby@gmail.com
29. 4. 2010   anonym
nejaké skúsenosti s registrom mám,ale určite to nie je téma do fóra,ak je záujem,poprosím kontakt na najlepsiuver@gmail. com,moje služby sú bezplatné.Veľa úspechov.
18. 6. 2009   mhrad@centrum.sk
aký je najnizsi úrok na hypotekárny úver?
1/12staršie