Slovenská sporiteľňa - Úver na bývanie (HBSLSP)

Názory čitateľov
8. 12. 2018   Olivess
Potrebujete úver:
Osobné pôžicky - úver pre vlastnú spotrebu - Financovanie - realitné úvery - investicné úvery - Auto úver - druhé hypotéky.
Je zakázané bankovníctva alebo výpožicky alebo potrebujú peniaze na platenie úctov a dalšie výdavky.
E-mail: cabinetchampion002@ gmail.com
7. 12. 2018   BOHDANA

Existuje len jedna spoločnosť, ktorú môžem uznať ľuďom, ktorí potrebujú akúkoľvek finančnú pomoc. Táto spoločnosť pomohla mojim priateľom, môjmu manželovi a mojim spolupracovníkom. Môžete získať pôžičku do 48 hodín bez akýchkoľvek nárokov a sú naozaj dobrí v pomoci ľuďom. uisťujem každého, kto potrebuje pomoc, aby mohol dosiahnuť finančný prelom, ktorý ste si priali. táto spoločnosť je čestná a legitímna. ich prioritou je spokojnosť zákazníkov. kontaktujte ich dnes s info.annie_finance@ yahoo.com požiadať o pôžičku, čo vás uisťujem, že dostanete rýchlu a ľahkú pôžičku bez akéhokoľvek dopytu alebo stresu v poriadku.
7. 12. 2018   ANCIKA
Pozor !!
Práve som sa vrátil z banky s úsmevom a šťastím. Vďaka Annie Terryovej za to, že mi pomohla s 15.000 eur. ak stále máte dlhy a potrebujete peniaze, prosím, vyskúšajte túto šancu a kontaktujte info.annie_finance@ yahoo.com, aby ste získali rýchly a cenovo dostupný úver.
Vďaka,
ANCIKA
3. 12. 2018   Alica
Potrebujete úver? Získajte rýchle a cenovo dostupné úvery dnes. Dnes som dostal úver na svojom bankovom účte bez akýchkoľvek škôd alebo meškaní. Táto spoločnosť je úžasná, tvrdo pracuje na tom, aby pomohla ľuďom a sú tiež z Európy. úroková sadzba je len 2% a za 3 dni môžete získať 5000 EUR na maximum 60000 EUR. môžete tiež prísť na pobočku priamo požiadať a čo je najdôležitejšie, že poskytujú pôžičku bez kreditnej kontroly, bez zábezpeky, ich pôžičky sú vždy poistené v prípade straty. kontaktujte ich dnes s ich osobnou adresou emilia.finance01@ya hoo.com
3. 12. 2018   Romuška
Som vždy prekvapený, keď ľudia ukazujú láskavosť a bezpodmienečnú lásku. Chcem oceniť pani Emiliu Palovi za pomoc moju rodinu s 35 000 eur. táto spoločnosť nám prináša radosť a finančnú slobodu. Mali sme finančné ťažkosti a moja mzda bola pre moju rodinu dosť a my sme chceli začať s malým podnikaním, ale my sme nemali peniaze na spustenie. minulý týždeň v hľadaní on-line nápady o úver som videl toľko podriadenosti, že pani Emilia Palo ponúka pôžičky a ich spoločnosť tvrdo veľmi ťažko pomôcť ľuďom je hľadanie úveru. povedala moja rodina o pani Emilia Palo a robil sme viac výskumu o tejto spoločnosti sme si všimli, že táto spoločnosť bola schválená vládou a osvedčiť, aby ponúkli úver, čo presvedčiť nás bola táto spoločnosť pomohla viac ľudí, ako sme si mysleli. píšeme tejto spoločnosti a požiadame o podnikateľský úver vo výške 40 000,00 EUR. aby som povedala čestnú pravdu moju rodinu a dostala som 40 000,00 eur bez problémov. môj najlepší poradiť, aby osoba, ktorá hľadala pomoc by mal kontaktovať cez emilia.finance01@ya hoo.com táto spoločnosť mi pomohol viem, že vám pomôžu získať pôžičku taky.
3. 12. 2018   Catherine
chcem sa podeliť o myšlienky o spoločnosti Emilia Financial Company, táto spoločnosť je skutočná. Som hrdý a skutočne hovorím, že som dostal svoj kredit od tejto spoločnosti. Mal som finančný neporiadok, nemohol som platiť účty a starať sa o potreby svojej dcéry, bol som aj obeťou falošnej spoločnosti, ktorá vzala moje ťažko zarobené peniaze. keď som čítal cez túto stránku, narazil som na dobré odporúčanie od dámy nazývanej andrea, ktorá tiež dostala pôžičku od firmy Emilia Loan Company, bola som úzkostná v čase, keď som podala svoju žiadosť tak, ako táto spoločnosť zaobchádzala a rešpektovala ma, bola skutočne dobrá. Podpísal som dohodu so svojím advokátom za 48 hodín 30.000,00 EUR bol úspešne odoslaný na môj účet. som šťastný. Chcem, aby niekto, kto potrebuje kredit, mal email prostredníctvom emilia.finance01@ya hoo.com
2. 12. 2018   anonym
Daniel Lucas namens. Heeft u problemen met verlies Verliest u bankaanbiedingen en andere financiële instellingen? Als u debiteur van een lener bent, bent u het beu om openstaande vorderingen te selecteren, neemt u de stappen met ons. Ons bedrijf biedt hulp die geschikt is voor uw individuele behoeften. Vereenvoudigde procedures, formaliteiten tot een minimum. Snel geld voor het document en hetzelfde certificaat met een goede kredietgeschiedenis . Wij zijn klant sinds het begin van de samenwerking tot een bevredigend eindcontact: daniellucas634@hotm ail.com
21. 8. 2016   dusan
Vsetkym : zasnem, ake otazky za cele tie roky sem davate. Banky vas vodia za nos, VY ste spotrebitelia, ukladaju vam povinnosti bez pravneho dovodu, v rovnoprávnom vztahu banka-klient s vami jednaju vyslovene nadradene a diktuju vam podmienky.
Ludia, ZIADNE poplatky nie su prijatelne, pretoze nedostavate REALNU protihodnotu. Vedenie uver. uctov, poplatky 5% za predcasne splatenie.... ano, banky pretlacili zakon, ze rpi predcasnom splateni zaplatite 1% z istiny, pretoze slovenske sudy podla zakona 250/2007 a Obcian. zákonníka §39 a §52 a nasl. (zaklad je v smernici 93/13/EHS) vsetko zamietli, ziadne poplatky.
VY ste na koni, vy ste ti, ktori platite a z ktorých banky ziju.
To ani nehovorim o tom, ze banky dostavaju iba cisla z ECB, ziadne realne prachy vam neposkytuju. Vsetko sa v ECB natuka na klavesnici.
Precitajte si, co je to SIFI.
24. 6. 2016   pavol.ursitz@gmail.com
Som klientom SLSP, mam tu aj hypotekárny úver. Mám aj iné úvery, preto som chcel všetko spolu refinancovať. Manželka však pracuje v zahraničí, z čoho má Slovenská sporiteľňa veľmi veľký problém. Doložila daňové priznanie za predchádzajúci rok, v ktorom má len čistý príjem (a to z dôvodu, že náklady spojené s odvodmi v rakúsku jej platila rodina,čiže ich nemohla dať ani do príjmov a tým pádom ani do nákladov). Napriek tomu jej v Ústredí Slovenskej sporiteľni tieto náklady odrátali a už nám nevyšlo na splátku. Zaujímalo by ma, akým právom jej tieto náklady boli odrátané. Už je dosť to, že automaticky jej je odrátaná daň, ktorú neplatí ani na Slovensku ani v Rakúsku. Z toho dôvodu budeme nútení ukončiť dlhoročnú spoluprácu so SLSP a využiť služby inej banky
1/5staršie