Slovenská sporiteľňa - Úver na bývanie (HBSLSP)

Názory čitateľov
10. 6. 2018   Emilia
Ahoj všetci, Moji krásni ľudia zo Slovenska. Volám sa Emilia, žijem v hlavnom meste Slovenska v Bratislave. Naozaj chcem poradiť a povzbudiť všetkých dobrých občanov Slovenska, ktorí hľadajú úvery online. Viem, ako to cíti, keď ste zúfalí a máte vlastné dlhy a nemáte peniaze na to, aby ste to zaplatili. Mal som trochu skúsenosti pred piatimi mesiacmi, keď som bol príliš mnohokrát odmietnutý bankami kvôli nízkym úverom, mal som trochu skúsenosti s niekoľkými on-line veriteľmi, niektoré ich mená sú Paul loan firm, Smith Barry loancopany a mnoho ďalších. musíte byť extrémne opatrný, keď sa zaoberáte on-line veritelia.
Pred niekoľkými týždňami som sa stretla s dámou Annie Terry. je z United States of America (USA) Stretla som ju cez mojej kamarátky, že je turista. Annie Terry je registrovaná pôžička. skutočne je dôveryhodná osoba. Dáma s čistým srdcom zlata, ktorá skutočne stará a má vášeň pomáhať ľuďom po celom svete. Stretla som sa s Annie Terry v hlavnom meste Bratislavy, keď prišla na Slovensko na podnikanie. s pomocou môjho priateľa som mohol hovoriť s Annie Terry o mojej finančnej ťažkosti. ona bola tak pokorná, milá a priateľská, po jej vysvetlení o mojom finančnom neporiadku mi dala slovo čestne, že mi pomôže finančne, ale musím počkať, až sa vráti do svojej vlasti Ameriky, než mi pomôže s úverom čiastka i. Bola som tak šťastná, keď som dostala poštou od Annie Terry minulý pondelok, že je pripravená požičať si úverovú sumu, ktorú potrebujem. Úprimne bez stresu žiadne oneskorenie nezaslúžené sľuby mi bolo ponúknuté sumu 30.000,00 eur za 7 pracovných dní. Neviem, kto by mohol čítať túto správu alebo mať finančné ťažkosti, jedna vec, ktorá je 100% pozitívna v tejto novinke, zmení váš život za dobro. Annie Terry je k dispozícii a je pripravená pomôcť ľuďom v núdzi. ona pracuje naozaj ťažko pomôcť ľuďom kontaktovať ju teraz cez: info.annie_finance@ yahoo.com aj tu je moja pošta, ak máte pocit, že chcete počuť odo mňa viac emasalamunova9088@g mail.com
9. 5. 2018   elena
Aký neuveriteľný príbeh v mojom živote som ja Elena, ktorá v súčasnosti žije v Bratislave na Slovensku. Momentálne som vdova s ​​tromi deťmi a bola som v peknej finančnej situácii. Posledné dva mesiace som potreboval refinancovať a zaplatiť svoje účty a niektoré ďalšie vážne dlhy. Hľadal som pôžičku vo výške 30.000,00 Euro. potom požiadam o pôžičku v jednej z on-line úverových spoločností, kde som bol podvodom vo výške 1770 eur pri úverovaní v Spojenom kráľovstve, ale keď som dal sťažnosť, môj dobrý priateľ mi povedal, že jediné miesto na získanie úveru on-line je Allan Financial Investment je 100% zárukou, že ak sa prihlásim do podnikateľského úveru, dostanem pôžičku bez akéhokoľvek oneskorenia v transakcii, tak som sa s veľkým strachom v mojom srdci nestratil peniaze druhýkrát. Moji bratia a sestra chcem vám oznámiť, že stále sú na svete dobré ľudia, ktorým môžeme dôverovať a veriť. S radou svojho kamaráta, v ktorom som sa minulý týždeň pýtala spoločnosti na úver a na moje najväčšie prekvapenie som včera dostal pôžičku. Moja nádej a dôvera boli preč, ale teraz som vedel, že existuje skutočná úverová firma, ktorej môžeme dôverovať. Využívam túto príležitosť, aby som vám všetko informoval, že ak potrebujete pôžičku, nechodte ďalej tam, kde hľadáte úver. našiel som skutočného úverového veriteľa, ktorý vám môže pomôcť, pretože mi povedal, že úspech spoločností je jeho hrdosť a chcem požiadať o pôžičku v Allan Financial Investment. Tu je e-mail spoločnosti: allanfinancialinves tment@yahoo.com A sľubujem vám, že váš život už nikdy nebude rovnaký, budem čakať na vypočutie vlastného svedectva.
21. 8. 2016   dusan
Vsetkym : zasnem, ake otazky za cele tie roky sem davate. Banky vas vodia za nos, VY ste spotrebitelia, ukladaju vam povinnosti bez pravneho dovodu, v rovnoprávnom vztahu banka-klient s vami jednaju vyslovene nadradene a diktuju vam podmienky.
Ludia, ZIADNE poplatky nie su prijatelne, pretoze nedostavate REALNU protihodnotu. Vedenie uver. uctov, poplatky 5% za predcasne splatenie.... ano, banky pretlacili zakon, ze rpi predcasnom splateni zaplatite 1% z istiny, pretoze slovenske sudy podla zakona 250/2007 a Obcian. zákonníka §39 a §52 a nasl. (zaklad je v smernici 93/13/EHS) vsetko zamietli, ziadne poplatky.
VY ste na koni, vy ste ti, ktori platite a z ktorých banky ziju.
To ani nehovorim o tom, ze banky dostavaju iba cisla z ECB, ziadne realne prachy vam neposkytuju. Vsetko sa v ECB natuka na klavesnici.
Precitajte si, co je to SIFI.
24. 6. 2016   pavol.ursitz@gmail.com
Som klientom SLSP, mam tu aj hypotekárny úver. Mám aj iné úvery, preto som chcel všetko spolu refinancovať. Manželka však pracuje v zahraničí, z čoho má Slovenská sporiteľňa veľmi veľký problém. Doložila daňové priznanie za predchádzajúci rok, v ktorom má len čistý príjem (a to z dôvodu, že náklady spojené s odvodmi v rakúsku jej platila rodina,čiže ich nemohla dať ani do príjmov a tým pádom ani do nákladov). Napriek tomu jej v Ústredí Slovenskej sporiteľni tieto náklady odrátali a už nám nevyšlo na splátku. Zaujímalo by ma, akým právom jej tieto náklady boli odrátané. Už je dosť to, že automaticky jej je odrátaná daň, ktorú neplatí ani na Slovensku ani v Rakúsku. Z toho dôvodu budeme nútení ukončiť dlhoročnú spoluprácu so SLSP a využiť služby inej banky
31. 5. 2012   holub3569@centrum.sk
chcem sa informovať: v decembri mi končí 3-ročná fixacia na hypoteku v SLSP.Aký je časový interval na informovanie ma z banky o dalšej percentualnej miere a fixacii?Možem s bankou vyjednávať o nižšej úrokovej miere ked som mal skoro najlepšie bonitne hodnotenie?
Ďakujem
31. 5. 2012   radik
už by to malo byť podľa nového zákona, t.j. cca 4 mesiace pred výročím fixácie, ale pokiaľ zistia, že chcete odísť, budú ochotný dohodnúť sa, v prípade potreby finsluzby@gmail.com
28. 2. 2011   anonym
Nie som spokojna s pristupom banky. Banka bez upozornenia zvysila poplatok za spravu uveru z 2,99 EUR na 3,49 EUR mesacne. Nasledne mi nato oznamila, ze mi s ohladom na aktualny zostatok uveru zvysuje mesacnu hodnotu splatky, aby bola dodrzana dohodnuta lehota splatnosti uveru. Ale nikde ani slovo o tom, ze to robi kvoli zvysenemu poplatku za spravu!!! Verim tomu, ze uver cely rok vedie v jednom pocitacovom programe, na ktory ma stabilne-fixne naklady a jednostranne zvysenie poplatku z jej strany a to bez akehokolvek upozornenie povazujem za cistu aroganciu!!!
21. 8. 2016   dusan
samozrejme, ze ano. Obratte sa na NBS so staznostou na banku. A mozete uviest, ze je to neprijatelna zmluvna podmienka, pretoze nemate realne protiplnenie (co dostavate za to, ze platite 3,49 ? Nic. Splacanie uveru je pravny ukon v prospech banky - cize banka nemoze zatazovat klienta tym, co ide v jej prospech). to sa tyka vsetkych poplatkov, je pravda ze vedenie uctu je uz zdarma, s politickym kontextom.
16. 10. 2010   skúsenosť
Zdravím všetkých vospolok.
Nakoľko sa desať rokov venujem hľadaniu riešení pri finančných problémoch bežných ľudí, rád by som moje skúsenosti bezplatne ponúkol pre širšiu verejnosť. Nie sú mi cudzie vážne problémy ľudí,ako sú nebankové úžernícke pôžičky,exekúcie,dr ažby,znižovanie nevýhodných úrokov a hlavne refinancovanie viacerých úverov, aj nebankových,jedným serióznym úverom.Môj kontakt najlepsiuver@gmail. com.
2. 9. 2010   tocenka1@azet.sk
Dobrý deň, ako to tu tak sledujem, tka málokto je spokojný so svojou bankou, čosa týka hypotéky.
Preto sme tu my, naša spoločnosť, jediná svojho druhu na Slovensku, aby sme Vám pomohli vyriešiť vaše problémy. Naše služby sú bezplatné a nezáväzné.
Vedeli ste, že pri hypotéke 33.333 eur s úrokovou mierou 6% na dobu 30 rokov preplatíte 100% hypotéky? tzn., že zaplatíte ďaľších 33.333 eur. Zaujímalo by Vás ako preplatenie hypotéky znížiťna o 50% a ešte by Vám na to prispel aj štát?
Ak máte záujem o naše informácie, kontaktujete ma na tel. čísle: 0949 886 156, alebo e-mail: tocenka1@azet.sk
26. 11. 2008   pacek@tms.sk
Dobrý deň.
Chcem sa informovať o možnostiach hypotekárneho úveru.
Na jednom pozemku mám dom, ktorý je rozdelený na dva, každý má svoje súpisné číslo, samostatné prípojky samostatné vchody.
Na jeden dom je založné právo v prospech ŠFRB.
Zo ŠFRB mám písomné povolenie o zriadení záložného práva v prospech inej banky.
Na každý dom mám vypracovaný znalecký posudok v hodnote spolu cca 6.000.000,-Sk.
Vie mi niekto poradiť ako mám ďaľej postupovať pri vybavovaní hypo úveru, ktorý by som chcel použiť na dokončenie prác na uvedených domoch.
1/5staršie